Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Gość kaaarol
witam wszytkie diablice;) a także Panią 'optymistka mimo wszystko' 🌼 ubrana w codzienność- pasuje do Ciebie nowy nick jak ulał...koniec zachowywania pozorów...?:D wczoraj Was zaniedbałem na rzecz moich dwóch bratanic... dziewczęta, alle mam gips! cały w kwiatuszki i nawet w pokemnonyi inne trendy-postacie:D teraz nic tylko ruszyć na podryw... słoneczko pięknie grzeje... tęskniłyście wczoraj bardzo, prawda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaarol
Twoja stopka ubrana w codzienność jest BOSKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i wszystkim przesylam :) pogoda cudna, uwielbiam jak slonce rozpieszcza nas swoimi promykami:D odrazu brykam:D Karool hmm z takim gipsem juz niewiel poderwiesz, moze i wzorki trendi ale kobiety pomysla, ze masz dzieci:P ehh ten moj optymizm:D a tak na powazniej to sporbuj podrywac na intelekt to takie pociagajace:) Milego dnia wszystkim zycze;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przeczytalam wasz topik i 100% pozytwnie:) karol ty tu osaczony kobietami nie boisz sie? jeszcze w srod szminek i spodniczek cie jakoas dopadnie:P:P:P:P:P pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Karolu :D muszę Ci przyznać, że rozbawiłeś mnie ...powiem również, że podobała mi się niezmiernie Twoja pierwsza notka:) ... chyba musisz coś w sobie mieć :D nie dziwię się zatem, że kobiałki lgnęły do Ciebie jak muszki do lepu:D ... ale tak w sumie to ty chyba jednak lubisz nas - kobiety... skoro z tego wszystkiego wylądowałeś, jak to napisaleś, na tym babskim forum.. eeee.. przyznaj:P ciągnie Cię do kobitek jak pieron;) .... bo jakże to tak bez nas;) świat przecież przestałby istnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karool jak kazdy typowy facet zapewne uwielbia otaczac sie wianuszkiem adoratorek i byc rozpieszczanym i kuszonym przez ponetne kobiety:D:P to pewnie takie otoz czary mary sciagnely go na to forum hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ciągnie mnie do Was, złośliwe bestie;) mam upodobania sado-masochistyczne... lubie jak ktoś mi dokucza i mnie obraża:P ooołłł, jeee;) ide zaraz do dentysty...tak strasznie, strasznie sie boje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistak mimo wszystko
Witajcie kochani:) stopka złośliwcavel ubranej rzeczywiście boska-nic dodać nic ująć:) jak tam Twoje zdrowie Kaarolku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jaga
Oj ta pani dentystka naszego Karola musiala byc bardzo ladna , skoro do tej pory z wizyty nie wrocil;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaaarol Czytając Twoją pierwszą wypowiedź myślę sobie, że nie ma co winić za to wszystko kobiet, ale po prostu ludzi. Twoja historia przypomina moją - tylko, że to faceci mnie tak traktowali. Trafialiśmy na złych ludzi, a to nie ma nic wspólnego z płcią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorcica
Ha ha ha ................widzisz Karol ty w rodzince uchodzisz za pedała.........hahaha........a mi ostatnio mamuśka delikatnie dała do zrozumienia, ze obawaja sie że jestem lesbijką haha............."no bo kiedy ty wkońcu przyprowadzisz tego jedynego ??!!!!";P......a przeciez ja jestem w 100% hetero....i to tylko chwilowo moja połowka pomarańczy, czy tam jabłka (jak dla mnie mogłaby byc arbuza bo to mój ulubiony owoc :P)....gdzieś sie zagubiła....pewnie biedaczka zabłądziła albo zgubiła mój adres hahaha............ A co do tego wzajemnego narzucania sobie w związku jakis warunków ...hmmm.......jak dla mnie taki związek na dłuzszą metę nie ma szans.....cholera nie wyobrażam sobie żeby kiedyś ta moja połowka arbuza(jeśli wkoncu trafi) postawiła mi np. warunek albo motocykle albo ja.........chyba by mi serducho pękło.....pewnie jeśli bym kochała to bym zrezygnowała....ale nie sądzę żeby mój przyszły arbuz postawił mnie przed takim wyborem bo zamiast uśmiechnietej kobiety miałby w domu .........skwaszonego ogóra :P i szybciutko by mnie wsadzał spowrotem na stalowego rumaka hahahaha... ........a pozatym jak kochasz to kochasz kogoś takim jakim jest, decydujac sie byc z druga osobą bierzesz pełne wyposażenie(zarówno wady jak i zalety)...a nie ten kawałeczek który najbardziej cię urzekł.......hehehe ja wam tu pieknie truje a co ja tam moge wiedzieć przecież nigdy tak nie kochałam.......ale tak mi sie poprostu wydaje...pewnie miłość to nie taka banalna sprawa...no ale cóż nikt nie obiecywał, że będzie łatwo........... Karol a ty wracaj szybko do zdrowia i wyskakuj z tych gipsowych pończoszek..........bo za ładna pogoda na siedzenie w domu........ Dobra a ja spadam gonić za tą moją połówką arbuza....hmmm może skorzystam z programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"........... Trzymajta sie ludziska..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem;) mialam gosci, rodzinka z moim chrzesniakiem,wczoraj sie rozpisalam a tu przy wysylaniu jakies błedy sie pojawily no i sie poddałam ...i poszlam spac:)wymeczona bylam, kapiel dziecka, czytanie do snu,dzis plac zabaw...oj z z dzieci sie wyleczylam na jakis cczas :) teraz jestem juz sama...i wymeczona, dzien taki ppiekny a mi sie tak nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez się nic nie chce.... jakoś mnie tak dziwnie głowa boli Złośliwiec- jakoś nie mogę się przyzwyczaić do twojego nowego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllo! wytlumaczyc sie musze...bylem nieobecny z powodu nie jednej kobiety...lecz dwóch...:D obie blondynki, obie niebieskookie, dziewczece i powabne:D ...moje kochane siostrzenice....przy nich wejście na chwilke w internet oznacza: pożar/powódź lub inny kataklizm;) nigdy, przenigdy nie umówiłbym sie z dentystką! za żadne pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kaaarol:-) do twarzy Ci w czarnym och, te kobiety, widzę , że nie możesz się od nich opędzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 2 siostrzenice? :) wiedziałam o jednej:) miała ładne oczka niebieskie była na stronce a to 3 dziecko siostry to tez dziewczynka?:) myslałam ze chłopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga jaga
A ja bym mogla sie umowic z moim dentysta :) .Fajny facet z niego:) Chyba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×