Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaarol

rozczarowałem sie kobietami...

Polecane posty

Heej Ubrana:) Mi też się laptop popsuł:( jutro zanoszę do serwisu, więc mam nadzieję że sprawnie i szybko się nim zajmą:) Wiadomość na gg doszła:) Zyczę kochana miłego dnia i odezwę się jutro z pracy:) Dla całej reszty🌻🌻🌻 Pokażcie się od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) ale mialam meczacy dzien,w sumie normalka:) a tu widze pustki niestety :( mam nadzieje ze z karolem sie nic nie stało, ze nie ma jakis komplikacji czy coś...no bo żeby nas tak opuścić bez słowa, to chyba musiał być jakiś ważny powód... a u mnie narazie z kompem wszystko ok, ale odpukac:) taka jest złoślwiosć rzeczy martwych ze jak go teraz najbardziej potrzebuje to zaraz bedzie sie znow cos działo...:) tak sie składa ze siostra pisze tez jakas prace dyplomowa, wiec musze spadac z kompa na dzis, odezwe sie jutro rano, bo potem zmykam do pracy:) milego wieczorki i spijcie dobrze:) optymistko 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej i zleciała sobie niedziela, i znów zaczynamy tydzień pracy a ja muszę się zabrać za pisanie pracy licencjackiej, muszę ją oddać do 30 maja a co do Karola, no cóż, tak czasami bywa, że faceci luba znikać bez słowa:P ubrana 🌼 optymistko 🌼 dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej dziewczynki:):):):) Boshe jaki mam zapiernicz w pracy, ale nie mogłam sie oprzeć temu, żeby tu nie zaglądnąć:) Ubrana--> kompa zanoszę po pracy do serwisu i liczę,że mi to szybko zrobią, więc jak coś to się odezwę wieczorkiem:) Kasiunia---> nie przejmuj się pracą-do 30 maja jeszcze kupa czasu:) Ja moja licencjacką napisałam w tydzień,a z magisterska było podobnie:) więc Ty napewno też dasz radę. A no i oczywiście tez zapraszam na gg-nr podałam gdzieś tam wyżej:) Miłego dnia koleżanki sympatyczne:):):) A reszta co się nic nie pokazuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌼 a tu jak zwykle pustki!!! co porabiacie??? jakie plany na długi wekkend?? ja tylko w poniedziałek mknę do pracy , a później wolneee!!! co prawda nigdzie nie wyjeżdżam, ale sobie poleniuchuję no i może wezmę się za pisanie pracy:P buziaki dla Was dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×