Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajjutkaa

KOLORY DLA BRUNETKI-CIEMNA KARNACJA

Polecane posty

Gość Kajjutkaa

czesc;) chcialam zapytac akie kolory fajnie podkresla ciemna skore, wlosy, oczy? a jakie odpadaja? czy zielony pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem na swoim przykładzie: zielony nie pasuje. Różowy też nie. Pasuje oczywiście czerwony, bordowy, ecru i jasny błękit. Brązowy również fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet też...
pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona_85
Gość faktycznie w zielonym fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaja
Biały,czarny,zieleń,róż-wszystkie odcienie,fiolet,błękit. Wydaje mi się ,że odpadają odcienie szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ciemne włosy i oczy, lekko śniadą karnację. Najlepiej mi w: czerwieni - raczej chłodne odcienie, nie cegła czy mak - od jaśniejszej po ciemne bordo, burgundy zieleni - nasycone odcienie od butelkowej zieleni po zgniłą, raczej ciemniejsze, intensywne biel czerń ecru, krem, wanilia - ale nie beże, w beżu wyglądam jak zwłoki fiolety - nasycone, najlepiej śliwka, bakłażan i okolice Ogólnie - barwy intensywne, nasycone, raczej chłodne, ale to zależy od odcienia skóry i włosów - mój jest chłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róże i fiolety
Gość zosiaczek1988wp.pl
Chyba ktoś tu o kolorze turkusowym zapomniał :) I mówi to brunetka o niebieskich ciemnych oczach i Francuskiej urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycjonalistka
Zielony jak najbardziej.Mam podobny typ urody.Kiedyś w zakładzie fryzjerskim do ochrony założono mi pelerynę w tym kolorze.Wtedy zauważyłam,że to świetny kolor dla brunetek.Od tamtej pory mój ulubiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
To ja dodam kolor pomaranczowy, zloty i zolty, braz i zielony takze fajny kolor bynajmniej ja takie preferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaczek1988wp.pl
Droga Pepeo.. Pomarańcz i złoty.. :( odpada :) tylko intensywny i jaskrawy żółty rewelacja :) sukienki na lato w tym kolorze rewelacja :) Czekam na dalsze pomysły i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie! żółć, zieleń, beże i brązy, biel - Do tego typu urody?! ODPADA! najładniej nam z w błękitach,czerni i czerwieni :) spróbuj połączyć: jeansowe błękitne rurki, niebieski luźny t-shirt, niebieskie szpilki i jakąś błyskotkę.. bransoletkę albo wisiorek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×