Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

buziaczek_> jestem na diecie,bo coraz trudniej mi się przemykac , będąc niezauważoną... Poza tym obawiam się,że mój szary płaszczyk w końcu nie wytrzyma naporu tłuszczyku i pęknie z hukiem... Osoba o nicku \"podnoszę\"-czyżby Agata Wróbel zaszczyciła to forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora podziwiam Twój talent,mam podobne zdolności malarskie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA --> pisząc na komputerze żuje obrus, jaki ukradła swojemu gachowi, gdyż był wykrochmalony, a AJA lubi ziemniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudełko czekoladek --> ma bardzo gruby kciuk od brudu jaki na na niego się przykleił, a dokładnie stopionej czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardly normal girl --> ma widoczne braki w uzębieniu, jest łysa, śmierdzi tak obleśnie, że cała dzielnica musiała się wyprowadzić, a co najgorsze NIE JEST RUDA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora---> wysoka blondyna z niebieskimi oczami...:) i duzymi ustami..:) ale ma jedna wade... :O duże stopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki --> jak była dzieckiem była wyższa niż większość dzieci, w szkole jednak jej wzrost stał się przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nozyczki prawie dobrze!!!!!:D za bananami gfaktycznie nie przepadam! z jensami tez w sumie sie zgadza mam kilka takich co az sie na tylu przetarly:D nop naprawde:) a z ta szczuploscia to .....hmm.......kiedys bylam teraz mam miesni sporo:D;) i brunetka bardziej:) no brtawo!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki --> \" leonora - praworęczna, ruda, udaje czasami przygłupią ale kiepsko jej idzie cwana bestia, prowokatorka, połowa kafeterian udaje, że jej nie lubi, ale kłamią \" co racja to racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimp3
Caroljana - wysoka i wyszczekana. potrafi przygadac, kiedy trzeba. ciemne wlosy, ciemne oczy... Papierowe Nozyczki - typ raczej powazny, choc chcacy uchodzic za przyjacielski. Melancholijna. Krotkie wlosy - blond, takie za ucho i niebieskie, ciemnoniebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olimp3 - wysportowany- jesli to chłopak, dba o linie jeślki to dziewczyna... ocenia tylko to co istotne, konkretny/a w wypowiedziach, nie ma zwyczaju \"wywodzić\" sie na jakis teamat- krótko, zwięźle i na temat ;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys chcialam nawet dac swoje zdjęcie, ale nie po to by ktos ocenial moj wygląd, figurę, ale tak, by sie poznac...myslalam ze ktos pojdzie w moje slady zrezygnowalam gdy zobaczylam co sie dzieje...:O ludzie przerabiają zdjęcia w fotoshopie, wysmiewaja się, za grosz kultury!!! :O wiec po co sobie na wlasne zyczenie psuc humor? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet dreams- o niej sni wiele mężczyzn, słodka, powabna, wie jak dobrze sie bawić, ale do łóżka zabiera romantyczna lekture:P:) hehe...ciekawe na ile moja fantazja rozmineła sie z rzeczywistością:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzelam
jest brunetka średniego wzrostu o brązowych oczkach...i napewno jest fajna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm -hehe to najmocniej PANIĄ przepraszam:P Mam nadzieję,że reszta to prawda:D. Ja plotkarą nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandylia prawda, prawda... hehe. z tym plotkowaniem to tak wiesz:) żarcik:) strzelam- niepewny/a siebie, ostrozny/a, choć uderz w stół a odezwią się nozyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×