Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Mur betonica wlasnie to imie chodzilo mi po glowie i cisnelo sie na klawiature:D powaznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka_
Setunia=tajemnicza Teraz wiem przynajmniej jak ma na imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichodajka ojj ja nie taka tajemnicza jak Ty!!!! Ty jestes b. ambitna i zdyscypilinowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka_
Leonora>> to właśnie tak miało się kojarzyć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka_
Setunia>> ja wcale nie taka tajemnicza:P Dla chcącego nic trudnego-może znaleźć co tylko chce:P Za dużo tu o sobie kiedyś pisałam:o Ale koniec z tym:P Ambitna może tak, ale zdyscyplinowana nie do końca:o A mój nick...to taka mała prowokacyjka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichodajka taaaaaaaa ciekawe na ktorym to topiku tyle pisalas o sobie i pod jakim nickiem:P:P phi;) a z tym nickiem to sie jzu tak nie tlumacz:Dpfffffff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka_
Leonora---daje czadu i nie tylko:P Enamorada---wiem tylko, że lubi Latynosów i Romusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczoraj mialam napisac i tez ostatni wpis byl setuni:) kojarzysz mi sie z mała blondynka z loczkami, taką zabawną, cukierkową laleczką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora to jest dzika bestia:), bez zastanowienia łoji to co slina na język przyniesie...nie przejmuje sie komentarzami innych, niby w centrum, ale troche na uboczu...z taka mało który facet chciałby zadrzeć...aha no i do tego mściwa oraz tryskająca erotyczno- obscenicznym humorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
while - stanowczy, przystojny facet, brunet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka_
Setunia>>tak jak napisałam-> dla chcącego (i ciekawskiego:P) nic trudnego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sędzina- tu mam troche mieszane uczucia:) hmm... stawia mocno i wysoko swoje \"ja\"- nie odczytuj jako wada, kojarzy mi sie z czarnymi długimi włosami, stanowcza, nie weźmiesz jej na litość, lubi dominować (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Sedzina ta fryzurka to calkowite przeciwienstwo mojej:( za to moja wspolokatorka ma wlasnie takie wloski :) zaraz zastanowie sie nad Toba:D:) Cichodajka poszukam next razem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm- dostajesz 4+ :) no prraaaawie dobrze! a nie wiedziec czemu słowo yohimm budzi we mnie obraz wilgotnego, pachącego lasu :) moze nawet z krasnoludkami! a tak poza tym to lubisz wysokie obcasy :) ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani sedrzina:D to tak samo jak ja chociaz myslalam o Tobie podobnie jak Yhimm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sędzino- a co było prawie źle? gdzie sie machłam? nie moge...najlpeszy opis jaki słyszałam- wilgotny las z krasnoludkami... :classic_cool: 🖐️... yhm:) wysokie buty? wole styl wygodniejszy...ładne baletki sportowe cos na ten styl http://www.vapourised.com/product.asp?pid=21784&1=1&node=41&sizeFilter= lub cos takie...mam podobne http://pl.skate-europe.com/details/40276-buty_dc_model_pure_se.html http://www.vapourised.com/product.asp?pid=16470&1=1&node=41&sizeFilter=# ...chodzi o modele, bo kolory to nie to.. :P wieć chyba taka słodka nie jestem co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm- wlosy półdługie:D i czasem wole jak ktos inny dominuje:) w zaleznosci od sytuacji! tos ty yohimm taka sportsmenka z klasą jest:) a wydawalo mi se rude wlosy masz, kolorowe chustki zakładasz, dziwaczne kolczyki:) jakos tak cie widze, jako taką rzucającą sie w oczy:) setunia, ale do ciebie pasują te anielskie loczki, no jak cholera, uwierz mi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Pani Sedzino moze i do nicka:D ale do charakteru to nie zawsze:D [rzyznaje sie bywam okropna:( :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sędzina domyslam sie kiedy lubisz jak ktos dominuje:P... hmm..sportsmenka, hm... lubie takie buty, ale do nich zakładam np. spodnie zwęzna u doły..albo do baletek...nie lubie przesadnej elegancji, ale sportowych przesadnych ciuchów tez nie... mam włosy długie:) a rude, w sumie bardziej miedziane to kiedys nosiłam...podobno mam brzoskwiniową cere..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpisze sie..ciekawe co o mnie napiszecie;) setunia- lagodna pani sedzia- dominujaca yohimm -indywidualistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indywidualistka jak cholera:) nie lubie pracować w grupie, szczególnie gdy jestem z kimś kto robi byle jak, byle szybko, byle by było...w dodatku (usłyszałam to od paru ludzi, i wyszło mi w teście na osobowość, ze jestem perfekcjonistka) morelandia- lubi gdy otacza ją grono najbliższych ludzi, których ona akceptuje, zaradna, ostrożna w niektórych poczyynaniach, długo sie zastanawia zanim podejmie jakąs decyzję, ma wyrafinowany smak- tzn. lubi różne dziwne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelandia - pani psycholog, lubi obserwować zachowania ludzi, lubi przebywać w towarzystwie choć nie musi byc w jego centrum. włosy brązowe, falowane, zapięte w kucyk, imię... Weronika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×