Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

dziewczyna mojego chłopaka- tak, to było by dobre, ale oczy mam...nie wiem jakie mam... ni to niebieski, ni to zielony, ni to szare... reszta w porząsiu... napisałam, ze w cieniu nie pozostajesz, ale ze sie nie lansujesz:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny- wróżbitki...fajnie było ale trzeba iść spać...nikt nie wspomniał o mnie, ze uuuuwielbiam spać...chrapać do południa:) papaapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna mojego chłopaka---- skromna dziewuszka, z niepotrzebnymi kompleksami, delikatna. Masz brązowe lub blond włoski do ramion, najczęściej związane, do czytania nosisz okularu, bo dużo czytasz- lubisz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm----beztroska, optymistycznie nastawiona do życia z rumieńcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
leonora przy kości, zabawna, wesoła, optymistka, potrafi być krytyczna wobec siebie, ale gdzieś ma krytykę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gibonka22 - mocarna laska, nie zawysoka, brunetka z umiarkowanym poczuciem humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
leonora a ja zawsze myślałam, ze jesteś konkretnej postury :-P Haris Pilton słucha wondraczkowej, szczupła, inteligentna, ale się z tym nie obnosi, zabawna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
a no się bywało, tylko mnie nie zdradź :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetti
Haris Pilton- bystra, czasem złośliwa, średniego wzrostu szczupła włosy jasnobrązowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
provokejszyn facet! nie lubi durnych topików. oszczędny w słowach. aha! jestem blondyną:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
tak Ci się tylko wydaje :-P żart.. a jednak dobrze, że nie poszłąm na psychologię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris Pilton - dziewczyna o dwóch twarzach, na kafe tryska poczuciem humoru - w realu wieczna pesymistka. Lubi zmieniać swój image więc trudno opisać jej wygląd. Leonora - laska z troszkę zrytym berecikiem, albo się ja uwielbia albo nie znosi. Szczupła, lekka i zwiewna niczym nimfa wodna. yohimm - straszna realistka, poukładana czasem pedantyczna. Wie, czego chce w życiu. Mimo że nie wyróżnia się wyglądem dużo zyskuje przy bliższym poznaniu. Ps. Ani ja hoża, ani blondyna a kapustą lubię się tylko obżerać :P yohimm twoja ocena jak najbardziej trafiona... ah nie wiedziałam że tak mnie ładnie można opisać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
i ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gibonka22 niewysoka, ciemnowłosa, okularki. Trochę niepewna siebie, ma poczucie humoru, lubi koty i wieczory przy książce. Ulubiony pisarz - Marquez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alchemist Project

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×