Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

no to powiem wam tak niewysoka, a nawet niska (160) kiedys bardzo szczupla, dzis troche przybrala 😭 ;) ale w normie... do lozka niestety nie romantyczna lektura, raczej jakis thriller nie wiem w jakim sensie delikatna- ale w jakim by nie bylo to prawda!!! depresyjna tez niestety bywam ;):( motylki? hm...lubie, gorzej z tymi larwami :O pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm - szczupla blondynka. wlosy raczej delikatne. kojarzy mi sie z cora wikingow i thorgalem. setunia - niewysoka, usmiechnieta. bardzo serdeczna i przyjacielska. niebieskie oczy, ktore najpiekniej wygladaja w promieniach slonca. sweet dreams - raczej wyzsza, wlosy raczej ciemne, brazowe, troche szare. dosyc powazna, ale ulotna jak lisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olimpiada oczka mam piwne:) ale tak to reszta pasuje:SD:) Olimpiada jest blondyneczka, wysportowana, ale jednoczesnie delikatna i o spokojnym usposobieniu kojarzy mi sie z boginia ogniska domowego -hestia:) nie wiem dlaczego ale tak jakos:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimmi tak taka malinowa dziewczynka:D tak mi sie kojarzysz:D:) slodziutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka83- uparta, koniecznie musi mieć ostatnie zdanie, wybuchowa, kłótliwa, szczera, ale do momentu aby nie zranic innych... czasem nie wie czego chce... łooo matko chyba mnie poniosło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm nie wiem czemu kojarzy mi sie z porzeczka (chyba od niemeickiego slowa johannisbeere) ;-) a co za tym idzie... jestes slodka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm no niesamowita jestes z tymi wyobrazeniami@!:) Dorotka zaradna, pomocna, zlosnica czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka_
Setunia-szalona romantyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu Lauren tu się nie wpisze? 😭 Chciałabym ją zjechac, a tak nie mogę... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - jeden wielki śmieszek, krótkie włosy, lubi się modnie ubierać i rozkręca każdą impreze. Wie, ile jest wartra. Imie... moze Anka... enamorada - wysoka, brunetka, długie proste włosy, raczej samotnik, inteligentna. Imie - Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica --> pracuje na budowie, ciągle chodzi w brudnym ubraniu robotnika państwowego, jest blondyną około 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada krotkowlosa blondynka z jakimis pasemkami;) sredniego wzrostu, zgrabna:) zdecydowana, stanowcza, asertywna, wie czego chce:D;) a oczy ma zielon a na imie ma Magda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mur betoniuca zdecydowana kobieta , taka femme fatale:P wrecz;0 nick to tylko pozory w rzeczywistosci jest bardzo sexi9;) a na imie ma hmmmmm mariola ma blond wlosy do lopsatek i kobiece ksztalty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×