Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

helga- racja, poukładana owszem, ale nie pedantka:) realistka także... nie wyróżniam sie nadzwyczaj wygladem, bo nie lubie sie lansować a tym bardziej czuc na sobie \"obcego\" wzroku..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
zieloneszkiełko nie trafiłaś zupełnie! dobra! obnażę sie :-P jestem średniego wzrostu blondyna nie noszę okularów nie lubię kotów lubięwieczory przy piwku :-) nie znam tego pisarza :-D zielone szkiełko - nie lubi, jak ktoś przekręca jej nick. tęższa, ciemne włoski, sympatyczna, zakochana po uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkiełko- daje innym radośc i nadzieje, pocieszycielka, najlepiej czuje sie wsród swoich najblizszych, wie jak pielęgnować swoje dobre imię, gdy kogoś pokocha, poświęci wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
Alchemist Project szalony onanista lubi eksperymentować lubi harego potera i jonego portera :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alchemist Project
hmmmm dziwnie ześ mnie opisała panienko....bo widzisz akurat jestem dziewczyną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GGGabi- jak juz cos postanowi- to dopnie swego, lubi podróże:), wie, ze marzenia się spełniają, lubi poznawać świat i odkrywać nowe pasje (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gibonka, hmmm, nie ma jak wyczucie:)Ale mam nadzieję, że się nie obrazisz, za zniekształcenie Twego obrazu:) A co do mnie to trafiłyście:) Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
GGGabi pielęgnuje więzi rodzinne, ma liczne grono znajomych, ale tylko kilku prawdziwych przyjaciół, nieufna, choć pozornie otwarta. Szczupła, średni wzrost, włosy brąz, związane zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Dobra jestem :classic_cool: GGGabi - troszke udaje kogoś kim nie jest. Zdaje sie być otwarta i wesoła ale często ma ochote ukryć się przed całym światem. Niewysoka, brunetka która lubi chadzać do solarium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm, ale w sumie sie zgadza.. taki wstretny uparciuch czasami ze mnie wychodzi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
Alchemist Project hmmmm dziwnie ześ mnie opisała panienko....bo widzisz akurat jestem dziewczyną widzisz, gdybym perfekcyjnie potrafiła naszkicować postać każdego człowieka, zarabiałabym teraz niezłą kase na turystach w Kazimierzu Dolnym, a nie siedziałą przed kompem :-) ZGADŁAŚ!! jam panienka jeszcze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Gabi, brutnetka, półdługie włosy, ciemne oczy, średni wzrost, szczupła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_-->> mam 170 cm.. a na solarium chadzam nie za czesto.. ost. taz chyba z rok temu :D co do reszty.. \"Zdaje sie być otwarta i wesoła ale często ma ochote ukryć się przed całym światem.\" Jesli chodzi o otwartosc , to niestety nie udaje.. koncowka.. no coz.. chyba kazdy czasami tak ma.. wiec tez sie musze z tym zgodzic, czy czesto..hhmm.. czasami.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shake Your Boom Boom yeaaaa
no a jaaa?? :D:D:D łuhuuuuu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
Kapelusz Usmiechmistrza problemy osobowościowe, skłonności do marzycielstwa, sentymentalna dusza, nie stompa twardo po ziemi tylko wzlatuje pare cm nad jej powierzchnią :-D zieloneszkiełko nic nie szkodzi :-) na tym ta zabawa polega :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
Shake Your Boom Boom yeaaaa brak powagi i dostosowania do napotkanej sytuacji. wymaga natychmiastowej resocjalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Shake Your Boom Boom yeaaaa, niech zgadne, facet 25 lat, szerokie spodnie (nie wiem jaki kolor oczu bo patrzyłam od pasa w dół) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gibonka22 GGGabi pielęgnuje więzi rodzinne, ma liczne grono znajomych, ale tylko kilku prawdziwych przyjaciół, nieufna, choć pozornie otwarta. Szczupła, średni wzrost, włosy brąz, związane zazwyczaj.\" hhmm.. no wiec.. staram sie pielegnowac.. ale nie zawsze to wychodzi, nie ma mnie w PL. z przyjaciolmi sie zgadza.. mam ich 2- takich prawdziwych + 1 na smierc i zycie .. :D nieufna.. -zgadza sie.. zycie mnie chyba tego nauczylo. szczupla.. tak twierdza.. :D wlosy faktycznie brazowe, poldlugie. jjak mam lenia to wiaze.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shake your boom boom- lubi robic duzo szumu wokół siebie, aby rozruszać towarzystwo, spontaniczna/y, ciekawa/y otoczenia, lubi imprezować i długo spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shake Your Boom Boom yeaaaa - nastoletnia miłośnica starego disco polo:D Szalona i zbuntowana ale to tylko z powodu dorastania, z biegiem lat zamieni się w stateczną matronę;) Szatynka średniego wzrostu , troszke za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
GGGabi, normalnie jasnowidzztwo, mówiłam że brunetka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka22
timbim znawczyni płci męskiej! po wyglądzie "od pasa w dół" potrafi perfekcyjnie określić wiek faceta :-) a to spryciula :-) lubi zmiany i banany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
hahaha sikam po nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timbim -->> skromna, troszke nie wirzaca w swoje mozliwosi, dlugie wlosy- ciemny blond , drobna budowa ciala. teraz z pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×