Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

ok zaczynamy: darkWater-seksowna ,tajemnicza i ciemnowlosa (chociaz myslalam ze brunetka),lubi czerwien lub niebieski,raczej blada wirtualnie-bystra,inteligentna,mila,ciemne wlosy,zielone kocie oczy,sredniego wzrostu (tzn kolo 170),lubi zwierzeta(koty?) a teraz piszcie z czym nie trafilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
a wyglad fizyczny tez zgadniesz? jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy, oczy, wzrost - pudło, zwierzęta owszem, ale szczególnie..... (też na ko- ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkWater-seksowna ,tajemnicza i ciemnowlosa (chociaz myslalam ze brunetka),lubi czerwien lub niebieski,raczej blada tajemnicza- a i owszem:P raczej blada- w 100% sie zgadza:P ze ciemnowlosa to juz wiadomo seksowna-zalezy dla kogo zapewne:P lubi czerwien lub niebieski- zalezy... ale raczej sa mi to obojetne kolory:) zaleznie od interpretacji moze sie zgadzac lub tez nie:) heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wygląd ot ruletka;) nie ubierasz się wyzywająco, lubisz ubrania luźne (typu TopSecret albo Reporter), włosy nosisz związane w kucyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie, mnie! :) Ten nick mam taki dziwaczny i wydaje mi się że średnio pasuje, ale może coś odgadniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
hym no to jednak wrozka nie jestes ;) nic sie nie zgadza.. ale wczesniej trafilas w 100% - tach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vronka to ja Cie widze tak: brazowe wlosy, moze jakis balejaz (nie wiem jak sie pisze:P ), grzywka, wlosy do ramion, oczy miodowe, ladna okragla buzia, sredniego wzrostu, kragle biodra, ladne dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winna czerwień duze poczucie humoru, mysie wlosy, niebieskie wlosy, luzne ubranie, sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vronka-wysoka i jasnowlosa,wlosy dlugie,figura przecietna,wesola i radosna,lekkoduch,leniuch :P🌼 darkwater i wirtualnie-to moze juz zdradzicie jak wygladacie?:P wirtualnie -czyzby konie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Vronka - urocza blondynka o pulchnych, niezgrabnych nóżkach. Około 160 cm wzrostu, delikatny makijaż i niemodne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
vronka mloda przed 20 -stka ciemne wlosy brazowe oczy szczupla i wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winna czerwien-wlosy czarne,rude,lub baleyage z obu tych kolorow,romantyczna i uczuciowa,spokojna,powazej 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnobrązowe dość długie włosy i piwne oczy 170 cm wzrostu, szczupłe zgrabne nogi ;) Wysportowana średnio, i raczej fatalistka ;) Delikatny makijaż i ciuchy niekoniecznie modne, za to ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Woda cedrowa - tajemnicza kobieta około 30-stki. Maluje się mocno, nosi głównie czerń i brązy we wszystkich odcieniach. Nie lubi rozmów o pogodzie i polityce. Chętnie czyta książki. Telewizor najchętniej wyrzuciłaby przez okno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poisone ivy oczy - miodowe ( nie piwne! ) włosy - brazowe, do ramion jasna karnacja, wysoka - 177/8 podobno zgrabna uparta, czasem zlosliwa, czasem ironiczna, czasem skryta w sobie, a czasem otwarta i odwazna, rozsadna, odpowiedzialna :) ochhhh jak sie rozpisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 22 lata, więc niektóre z was trafiły bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka_narcyza, 3 ostatnie zdania - trafione. Co do pierwszych...hmmm...woda cedrowa, to pachnidło dla panów, więc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×