Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

AnGeLeCzKa - pół na pół :D niewysoka, (baardzo) kobiece kształty:), blondynka:), niebieskie oczy:) AnGeLeCzKa długie, brązowe włosy, grzywka, ciemne oczy, okragłe kolczyki, wysoka, szczupła, 25 lat, pracuje w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertz--wysoka, blondynka, energiczna, szalona P.S.wysoka, brunetka ( naturalna blondynka), 21 lat nie zbyt słodka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
qwertz ruda pasztetówa z przetłuszczonymi włosiskami, pełna jadu, powłóczy rdzawym spojrzeniem po ubogich misiach, nie leczy się na kynopofinię, lubi ryżowy rum na kunie, strzyze uchem w chwilach ortodoksyjnej zadumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinda
dr baleron- wysoki, waga srednia, wlosy czarne, wiek 22-27:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie zgadza. 😠 choć krostka na pupce mnie nawet rozśmieszył/rozśmieszyla :D dr Baleron --> Wygląda jak Balcerowicz starszy o 25 lat i 5 razy grubszy, ma ciało pokryte całkowicie pryszczami, ma tylko 3 zeby, wszystkie zgnite, pracuje jako śmieciarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
AnGeLeCzKa detektor mysich kupo to jej ulubiona zabawka mysli, że spadła z nieba i jest maleńkim aniołeczkiem z italii a tymczasem to grube babsko z ujemnym IQ pracuje jako woźna w Instytcie im. Adama Smitha gdzie także doradza na pół etatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica :D Brązowe włosy średnie , niebieskie oczy, grzywka zaczesana na bok, bez kolczyków :D ( w nocy zgubiłam , ale nosze drobne), wysoka, normalna, 21 lat , nie pracuje w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
Wszechpolka płaska umysłowo jak płyta lotniska, demonstracyjnie uprawia sport o nazwie: "histeryczny pseudopatriotyzm z protezą intelektu" leczy się na myfonię w przyzakładowej przychodni Państwowych Zakladów Past i Masy Ciernej gdzie pracuje jako wycieraczka przed drzwiami gabientu kierownika odcinka 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Baleron-------przy sobie, włosy tłuste, świńskie oczka ( czytaj małe) , szeroki zadarty nosek :D hamburger w ręce, na twarzy umazany ketchupem :P Bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
O żadnej urazie nie może tu być mowy, moge jedynie zapewnić, ze to nie jest keczup tylko majonez... Kurde chyba kielecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Baleron - wyglada jak baleron (przezwisko z dzieciństwa), ma kłopoty z nadmiernym poceniem się, ok. 36 lat, pracuje na budowie, ma pare zepsutych zębów, i duże piersi.. również proszę bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino z lodem
Angeleczka - szczupła i niewysoka dziewczyna o ciemnej karnacji i czarnych kreconych włosach, miła i usmiechnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
mur i betonica romantyczna wielbicielka ruchu gejowskiego pełna wiary w misję na marsa, uwielbia być macaną w miejscach publicznych przez nieznanych jej spoconych gimnazjalistów, pracuje jako fotel ginekologiczny :) kto ma lepszą wenę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino z lodem - nie wiecej niż 30 lat, blondynka (raczje ciemna), duze oczy, lubi przedmioty ścisłe i wino z lodem :). Szczupła:), ale o kobiecych kształtach, kobeita spłeniona i zadowolona z życia, zawsze życzliwa i uśmiechnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
albo i inna wersja mur i betonica piękna jak inkaska księżniczka milcząc wydyma nieco usta, jakby pytała: gdzież jest... moja karta kredytowa..? bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Baleron
Wszechpolka zapomniałem dodać ostatni stosunek miała z nadpaloną kukłą Romana Giertycha, którą uratowała z narażeniem pożycia z demonstracji Ruchu Świadomości Biedronia... Teraz misternie wyciąga drzazgi z otworu menstruacyjnego, który u innych kobiet nazywany jest waginą :classic_cool: bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica - pani w wieku ok. 40-45 lat, średniego wzrostu. Nie gruba ale i nie przesadnie chuda. Ładne rysy twarzy. Wykształcenie wyższe, prawdopodobnie doktorat. Nosi okulary w złoconej oprawie. Z charakteru osoba zrównoważona, trochę zimna tzn mało uczuciowa. Raczej introwertyczka. Sorry, że psuje Wam zabawę bo mnie nie trzeba sobie wyobrażać - wszystko jest w profilu ;) Chyba że ktoś ambitny spróbuje bez zaglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie Ciebie tak \"wyobrażam\"... :D płeć - macho wiek - średnioweczny stan cywilny - niewolnik wykształcenie - prawie że jest zawód wyuczony - patelmistrz zawód wykonywany - bezrobotny patelmistrz (teraz za patelnię biorą się amatorzy a nawet dyletanci) ostatnie miejsce pracy - Przedsiębiorstwo Hurtu Detalicznego PRO FORMA stanowisko - kierownik Działu Przetwarzania Informacji Zbędnych znajomość języków - wszystkie (oprócz obcych) typ urody - brak wzrost - powyżej 180 cm (w kapeluszu i drewniakach) waga - było 58 kg (dawno temu) jest 92 kg cel 130 kg (żeby sie kiedyś grabarze nie opiernaczali) narodowość - obywatel świata wyznanie - moherowa leninówka orientacja seksualna - erotoman gawędziarz przynależność organizacyjna - Poroniona Federacja Świrusów \"Puste Szeregi\"; funkcja - członek z ramienia posiadane odznaczenia - Złota Odznaka Honorowego Dawcy Moczu, Medal \"Serce Kapusty\" zainteresowania: piwo, kobiety i mecz :)) i ni ma żem taka stara :P pomyłka o jakieś 15 - 20 lat;) jestem baardzo mało zrównoważona, ale doktorat zrobic zamierzam:D. średni wzrost to i owszem.. ładne rysy twarzy.. dla kogo łądne, dla tego i ładne:D, z tą gruboscią moze być... a jak ja trafiłam:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec1----wysoki, brunet, pokazujący nadmiernie swoją klate w rozpiętej koszuli, oślepiająco białe zęby ( możliwe że świecą w ciemności), sztucznie opalony, dusza towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica ----> no nie wysiliłaś się po prostu przedrukowałaś mój profil :P Co do wieku - zmylił mnie Twój mail. Nie przewidziałem, że 25-latki też bywają szpakowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej studentka :D ale moge być licealistką nie mam nic przeciwko :P reszta sie zgadza kulki z mlekiem---zielone oczy, okrągła twarz, blond kręcone włosy, średniego wzrsotu, spokojna z poczuciem humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×