Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

poisone ivy --> Uważa, że homoseksualizm jest o wiele lepszy od heteroseksualizmu, zresztą heteroseksualizm jest faszystowski i tyle. Uważa się, za tolerancyjną, ale nie jest taka dla osób, które mają inne poglądy, np. dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
wszechpolka jest dziwna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam te znaczki robi sie z alt/ctrl i + cyfry/f-y nie jestem pewna bo u mnie to nie szlo:O,to zalezy od jakis ustawien chyba, ale jak od kogos skopiujesz to na pewno bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
zgaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam ze homoseksualizm jest lepszy,ale nie robi nikomu krzywdy wiec mi nie przeszkadza, a nie toleruje :nietolerancji,chamstwa,glupoty,narkomanii i alkoholizmu czyli podpadasz martaa-to w takim razie musisz miec ciemne wlosy i byc szczupla ale moze w koncu zdradzisz nam pare szczegolow?? wirtualnie 🌼😍:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ktos mnie opisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
jestem blondynka, dlugie wlosy..prawie zawsze rozpuczone sredniego wzrostu mam niebieskie oczy.. zawsze lekko podkreslone makijazem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce to sobie ide:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla lista wszystkiego co nietoleruje co nie oznacza ze wszystko to odnosi sie do ciebie,ale czesc jak najbardziej nd-poczekaj juz pisze marta-czyli trafilam z wlosami :P ,zawsze to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd-ciemne,dlugie krecone lub mocno falowane wlosy,raczej nizsza,lubi kobiece ubrania, ok ja juz musze isc ale wpadne tu jutro jesli znajde ten watek,papapa wzystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo:P🖐️ Niezupelnie:D bez grzywki oraz okularow. Reszta sie zgadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja sprobuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWK>>>Wysoka, wlosy w kolorze zaleznym od nastroju:P lubiaca polne kwiaty pod warunkiem iz nie sa dawane w ramach przeprosin:P - wtedy laduja w koszu:D Trafilam w sedno czyz nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr wielka stopa
wszechpolka >> podobna do frankenstina, wysoka z pociągłą prostokątną twarzą, a'la romek giertych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->milka schmitt przebywa w celi śmeirci w Luizjanie, skazana za 5 morderstw na niemowlakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male drobna delikatna dziewczyna o słodkim glosie bo miklka jest aż za słodka ciekawe czy sie pomylilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu uwazasz, że jestem zakompleksiona? I nazywasz mnie \"fanką Giertycha\", tak jakbym była w MW ze względu na Giertycha a nie ze względu na ideologie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×