Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość gerardzik
hsisna --> grube babsko z ryjem jak chomik, włosy na jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia4644
Julia without Romeo_ dziewczyna lekko obfitych ksztaltow, bardzo ladna, z dlugimi wlosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia without Romeo umie dogryzc, gdy cos ja wkurzy, ma piekne dlugie wlosy i subtelne rysy twarzy ;) jest pedantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerardzik
Julia without Romeo --> rozkapryszona nastolatka, chodzi w XIX wiecznych spódnicach , nigdy nei miała chłopaka, więc przegląda się w lustrze i mówi ze czeka na swojego Romeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia4644
Jak zakleciem zakleta- dziewczyna marzycielka, lubi slodycze, ma krociutka czuprynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaluffa
Majunia4644 --> słucha hiphopu, mam blond włosy i okulary, b.wysoka, chodzi w adidasach i ma wieczny trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majunia - Włosy jasny blond do łopatek, niebieskie oczy, sympatyczna, lubi małe pieski, lato, i jej wiek wacha się o 17-19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaSamara___
metaluffa - szatynka, sredniego wzrostu, chodzi w glanach i słucha metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaluffa
Mr. Stefani --> wygląda jak gwen stefani ale nią nie jest. ma skrzeczący głos który doprowadza do sząłu sklepową. Chciała zostac nauczycielką ale została kierowniczką poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia4644
Mr Stefani- kobieta w wieku okol 35 lat, krotkie czarne wlosy, brazowe oczy, szczupla, ogolnie ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia4644
Alenumer- facet chyba:) Wysoki, szczuply, wcale prawie nie umiesniony, wlosy krotkie, oczy zielone, wiek okolo 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krótkie czarne włosy jestem szczupła i ładna(przynajmniej tak mi mówią;d) A nie mam 35 lat .. Mam o 21 mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majunia moim zdaniem mała filigranowa z rudymi , bądź brąz loczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaluffa
Alenumer --> siwy robotnik naprawiający linie telefoniczne, nosi naprzemiennie niebieski strój roboczy lub flanelową koszule i dżinsy. Ma 22 letnia córke z którą się nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah jestem K mam długie włosy ale na pewno nie jestem przy tuszy. Nastolatka i owszem ale nie w długich kieckach no i fakt faktem czekam na Romea:P Majunia- niska ładna z pyzatą buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaluffa
co to sa "włosy z fajką" ? xD Misiolandia*. --> pluszowy mis który dorwał się do komputera, jest jasnobrązowy, i ma elegancką wstążeczke na szyji i ogonek jak króliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia4644
SILENT ANGEL- BLONDYNKA DLUGIE WLOSY, ROMANTYCZNA, BUJAJACA W OBLOKACH, LUBI KOLOR NIEBIESKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×