Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mąż ciekawy

spuszczam się w mojej żonie

Polecane posty

Gość gość
Spuszczam się tylko w czyjeś żony , swojej na brzuch lub tyłek jak rżnę ją od tyłu , co bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ich mężowie biją ci brawo. :O Nieważne 💤 Ja z innego powodu. Jest kwiecień 2007 roku, czyli jeśli coś się więcej wydarzyło... to cieszą się potomstwem, które ma dziewięć lat. :) Tyle samo co mój przegryw na Kafe :O :O Ja pieṛdolę, ale się zasiedziałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kobiety mają rano więcej spermy w sobie ...niż ja....tak postrzegam koleżanki z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja narazie spuszczam się tylko w rozwódkach ale chciałbym w czyjąś żonę na jakimś swingers party czy innej orgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś przy bzykaniu w plenerze, na wyskoku w krzaki z grila ze znajomymi, wypróbowaliśmy wariant zapewniający bezpieczeństwo przed wypływaniem po. Okazało się na tyle atrakcyjne dla mojej pani, że zdarza się że stosujemy również w domu. W trakcie stosunku, pod koniec przechodzimy do pozycji na pieska. Masuję i delikatnie rozluźniam guziczek. Nie wkładam palca do środka lub najwyżej na jakiś jeden centymetr, tylko dla rozluźnienia zaciskanego odruchowo zwieracza. Jak dochodzę wsuwam tam czubek penisa, tak na 1-2 centymetry, tylko tyle, żeby cały ładunek wstrzelić do pupki. Wszystko odbywa się czysto i dyskretnie - może zaraz podciągnąć spodnie i wracamy do towarzystwa bez plamy w kroku. A do tego twierdzi, że taka gorąca "penisowa" lewatywa daje niesamowitą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy środek antykoncepcyjny to środek doopy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre.....ale penis....w ...gownie....śmierdzi paskudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nic mu się będzie jak się upaćka troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wkladam tampona wszystko wysysa I git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do....dwa wpisy...dalej ....I tak gównem trąci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dụpa jest od srania.:O Żaden to środek antykoncepcyjny. Przy spontanach, czy jak kto woli, szybkich numerkach , bez gumy nie powinno się wkładać, choćby nie wiem w jak pachnącą bułeczkę, czy motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mądra.....i bielizna czysta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumka też....dobre rozwiązanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brzydzę się gówienka w środku a dupki trzeba kochać a nie zostawiać je tak bezczynnie i tylko patrzeć na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błądzisz....ale jak Raj kobiety i jej szambo są tak blisko....to głupcy nie trafiają do celu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty byś pewnie nawet palca jej tam nie włożył i nie wylizał pupci nawet gdy cię o to kobieta poprosi, szaman ci zabronił a sam chłopców posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:33 Nowy - a usta od jedzenia, picia i mówienia. Ot taki argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię kiedy facet to robi. Podnieca mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalnie że kobieta czuję w sobie moment wytrysku!! Ja np bardzo mocno to odczuwam i nie rozumie tych kobiet które tego nie czują w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kocham się z zona czasem nie zakładamy gumki i kończę w jej cipce, No i zostanę tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki takim chorym rozmowom kafeteria jest cały czas na 3 miejscu w rankingu popularności polskich for. Gratulacje http://zipansion.com/2rbv2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię, jak sie ktoś we mnie spuszcza. Nawet czuję ten wtrysk. Moim problemem jest to, że ostatnio spuścił się wemnie nie tylko mój mąż. To nie żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuyo
chetnie spuszczam sie tam nie chce sie potem z niej go wysuwac ona jest zadowolona pragnie jeszcze raz mocno jest spragniona sam tez wiec dalej mam go w pochwie ja ujezdzam ona wyje jeczy jest zadowolna dlamnie jest zaskoczenie nie raz to doswidczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez spuszczamy sie w twojej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×