Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że w AVON pracuję już dobrych kilka lat, wiem, że ważne jest wsparcie Lidera Nadrzędnego. Dlatego ode mnie masz nieograniczoną pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć pędzle do makijażu w eleganckim złotym etui. Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglibyście nie powtarzać w kółko tych samych własnych postów... Temat staje sie nie czytelny. Rozumie każdy chce złapać zainteresowanych ale w kółko kopiuj wklej to głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie z poprzednikiem
Trzeba chyba zamknąć wątek bo to az się źle czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz dorobic..mam prace
https://club-asteria.com/?refid=200087 Dla wszystkich tych, tydzień po tygodniu 400 USD - aby zarobić po drodze jak tylko chcesz! NO partnerów reklamowych potrzebne! Jeśli masz już szukają czegoś, teraz znalazłem z ASTERIA CLUB! Club Asteria to program z USA i rozpoczął rok temu. Istnieje już ponad 160 tysięcy członków tego klubu! Wszyscy, którzy się jeszcze pieniądze co tydzień! Celem jest uzyskanie tygodniowych zarobków dla każdego z 400 dolarów (gościnnie dochodów). Jest to możliwe, bez kogoś do reklamowania! Jedyne co musisz zrobić: Zapłacisz tylko $ 19.95 na 4 miesiące (ok. 15 ) obecnie kieszeni. Płatności miesięczne mogą, na przykład przez Paypal lub Alertpay są wypłacane. Oznacza to, że od 5 Miesiące nie muszą już zapłacić 19,95 dolarów z kieszeni, bo opłaty miesięcznej, można już płacić z zysku (patrz tabela poniżej)! WNIOSEK: Z równowartość około około 60 z kieszeni, wygenerowanie dochodów powtarzalnych w wysokości 400 USD za tydzień. Otrzymują od 1.Monat stale rośnie tygodniowo wygrane! Opłaty te są zawsze w piątki. Po 76 tygodni (1,5 roku) masz miesięcznych dochodów ponad 1600 dolarów osiągnięte. I choć jeszcze nie ogłoszone! Jeśli nie chcesz czekać 76 tygodni: Istnieją również sposoby na tygodniowy dochód w wysokości 400 dolarów, można osiągnąć o wiele szybciej! Na stronie internetowej można także ustawić w języku niemieckim! Wewnętrznej waluty tego wyjątkowego projektu jest Asterio, Asterio równowartość jednego dolara. Istotą nie jest ustalona, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni każdy na około 7-10% wpłaconej kwoty. Z tych zarobki zostaną wypłacone 20% i 80% wzrost jego wkład własny. Przykład: Konto Asterios Booth 1000. Dywidenda 10% (100 Asterios) a następnie dostać się na 20 gotówkę konto Asterios i 80 Asterios być zarezerwowane 1000 (tak masz 1080 w następnym wydaniu). Co ciekawe, ludzie i Ideą Club Asteria są: dyrektor generalny i szef jest Andrea Lucas (były dyrektor Banku Światowego), własne pomysły i pojęcia przekazania pieniędzy (np. z rdzenia w krajach rozwijających się rozwinęła). W tym świecie rozwój rynku, wziąć udział w Club Asteria. W ten sposób można zarobić i sprawia, że nawet dobre! Ważne: Po nałożeniu, należy kliknąć na wszystkie nowości, tak że link News nie jest już migać. 1. Miesiąc Personal Kaucja: 19,95 dolarów Zarobki: 1,85 dolarów 2-cia Miesięczny depozyt osobowych: $ 19.95 Zarobki: 4,25 dolarów 3-ty Miesięczny depozyt osobowych: $ 19.95 Zarobki: 7,58 dolarów 4-cia Miesięczny depozyt osobowych: $ 19.95 Zarobki: 12,13 dolarów od 5 miesięcy bez depozytu osobowych. 20. tydzień zasługuje / 18,31 dolarów (w gotówce) 24. tydzień zasługuje / 26,71 dolarów 28. tydzień zasługuje / 38,13 dolarów 32. tydzień zasługuje / 53,69 dolarów 36. tydzień zasługuje / 74,84 dolarów 40. tydzień zasługuje / 103,63 dolarów 44. tydzień zasługuje / 142,79 dolarów 48. tydzień zasługuje / 196,06 dolarów 52. tydzień zasługuje / 268,53 dolarów 56. tydzień zasługuje / 367,12 dolarów 60. tydzień zasługuje / 501,30 dolarów 64. tydzień zasługuje / 683,80 dolarów 68. tydzień zasługuje / 932,09 dolarów 72. tydzień zasługuje / $ 1,269.91 76. tydzień zasługuje / $ 1,583.81 80. tydzień zasługuje / $ 1,600.00 z 76.Woche otrzymasz co tydzień 400 dolarów! https://club-asteria.com/?refid=200087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość club asteria
dobry zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest na wlosach
Za klikniecie wlasne: 0,01$ za klikniecie poleconego: 0,005$ Minimum do wyplaty: 2$ Obslugiwane konta: AlertPay, PayPal http://www.infinitybux.com/?ref=fortuna2 http://www.teabux.com/?ref=fortuna2 http://www.ifbux.com/?r=109717 http://www.bux4real.com/?ref=fortuna2 http://rastabux.com/index.php?ref=frankenpit http://www.clixsense.com/?2718721 Za klikniecie wlasne: 0,01$ za klikniecie poleconego: 0,005$ Minimum do wyplaty: 5$ Obslugiwane konta: AlertPay, PayPal, LibertyReserve http://icybux.com/index.php?ref=fortuna2 Za klikniecie wlasne: 0,01$ za klikniecie poleconego: 0,005$ Minimum do wyplaty: 5$ Obslugiwane konta: AlertPay, PayPal http://www.tenadsplus.com/?ref=fortuna2 http://www.ayuwage.com/?reg=10214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Aktualny katalog 6/2011: http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilku set złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) KAMIL-lider sprzedaży avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki paese
Witam:) Mam do zaoferowania przyjemną pracę Ambasadorki marki Paese. (działa na zasadzie katalogów podobnie jak Avon czy Oriflame). Procę można traktować jako dorywczą, lub zaangażować się na stałe, ewentualnie być w Klubie by mieć tańsze kosmetyki tylko dla siebie . Gwarantowane zarobki to 35% od sprzedaży .Swoją działalność prowadzisz, gdzie chcesz i kiedy masz na to ochotę. Jako wyróżniający się Członek Klubu zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych. Nie masz obowiązku sprzedaży kosmetyków za minimalną kwotę nie musisz zamawiać produktów koniecznie co miesiąc jak to bywa w innych firmach:) Zapraszam do współpracy osoby komunikatywne, odpowiedzialne. Może to być praca dodatkowa, lub całkowite zaangażowanie się w rozbudowę własnego biznesu. Co zyskujesz?? policzmy...kupujesz produkty w sklepie płacisz: 155,30 zł, w Klubie Paese rabat na produkty wynosi 35 %. Jako członek Klubu Paese zapłacisz za te produkty 100,95 zł. Twój zysk bezpośredni to 54,35 zł ! Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości jak i pomogę w stawianiu pierwszych kroków w fimie. Twój zysk to 35-50% Nie ma wpisowego,po rejestracji przesyłam pocztą wniosek oraz katalog zeby można było zacząć pracować. Zapraszam do współpracy, naszych konsultantów jest zaledwie garstka w całym kraju. Nie ma konkurencji jak w Avon-ie czy innych firmach. Jest teraz odpowiedni czas by pokazać katalog znajomym i zyskać sobie klientów. Mamy bardzo dobre produkty a przystepnych cenach. Mnóstwo promocji dla naszych konsultantów Wiele lat byłam konsultantką innej firmy kosmetycznej i moim zdaniem kosmetyki Paese są dobrej jakości w przystępnych cenach. Zamówienie składam kiedy mam potrzebę, przesyłka za zamowienie powyżej 100zł w cenach konsultanta - gratis Do rejestracji potrzebuję: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel, numer dowodu, numer telefonu. Wszystkie potrzebne materiały do pracy mogę wysłać pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwona
Wszystkie osoby zainteresowane działalnością w biznesie globalnym, mieszkające w Polsce, Europie oraz na innych kontynentach zapraszam na konferencje on-line organizowane przez Grupę Marketingową Automatyczny Biznes. Szkolenia z cyklu Automatyczny E-Biznes są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poznać skuteczne metody budowy własnego biznesu w Internecie - bez względu na wiek, wykształcenie, doświadczenie oraz to, czym się do tej pory zajmowały lub zajmują. Dokładne informacje na temat szkoleń on-line, ich tematyki, możliwości rejestracji oraz przewidywanych terminów znajdują się na stronie: www.siwona.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner
Zlecę prowadzenie sklepu internetowego. Zajęcie do wykonywania z domu. Sklep zatowarowany, wysyłką zamówień zajmuje się firma dostarczająca towary. Miejsce zamieszkania bez znaczenia. Napisz na adres:anet172@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Właśnie czekam na paczkę z kosmetykami do przetestowania z Paese ale coś długo idzie. Czy często są braki produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest w firmie Peese ,ale w AVONie braki są bardzo małe a kosmetyki dostarczane są w 3-4dni od daty zamówienia:) Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt; Tel;505293722 Mail';kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną 26 MAJA JEST SZKOLENIE KOSMETYCZNE W KIELCACH PIĘKNO SUKCESU POZIOM 1. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KONSULTANTKI JAK I PRZYSZŁE KONSULTANTKI. ZAINTERESOWANI NIECH ZGŁASZAJĄ SIĘ DO MNIE. Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT, to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC (kolor do wyboru) Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz jakiekolwiek kosmetyki ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki (katalogi, ulotki, programy motywacyjne) przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally-20@o2.pl
Witam, proponuje zarabianie na tym iż ktoś siedzi na portalu społecznościowym. A może chcielibyście być WSPÓŁUDZIAŁOWCAMI firmy która jest podobna do Facebooka? Jeśli cokolwiek z tego was interesuje zarejestruj się tutaj http://www.sitetalk.com/?sponsor=chris_wroc i napisz maila o instrukcje jak dodatkowo dorobić na maila ally-20@o2.pl To nie żart - REJESTRACJA JEST DARMOWA i można tylko zyskać nic stracić. Ja już w taki sposób zarabiam i to bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam na imię Kamil i jestem Liderem Sprzedaży i Zespołu w firmie AVON:) W KAŻDYM KATALOGU JAKO LIDER ORGANIZUJĘ KONKURSY DLA NAJLEPSZEGO LIDERA I KONSULTANTKI W MOIM ZESPOLE. A DLA OSÓB MIESZKAJĄCYCH W RADOMIU ORGANIZUJĘ SPOTKANIA INTEGRACYJNE I SPRZEDAŻOWE:) Szukam osób,które chciałyby zostać KONSULTANTKĄ lub LIDEREM w naszej firmie:) Nie ma żadnych opłat wpisowych-jak i konsekwencji za nie składanie zamówień:) W każdej chwili możesz zrezygnować!!!! Zobacz jak AVON wiele Ci daje; *17katalogów w ciągu roku(z trzema terminami zamówień) *zarobek 15-40%(w niektórych katalogach można zarobić 45%i50%:) *aby mieć darmową przesyłkę wystarcz złożyć zamówienie na 150zł *co tygodniowe przesyłki kosmetyków do domu) *21dni na zapłatę rachunku *super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne *różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności *wycieczki i wyjazdy dla najlepszych *specjalne oferty dla konsultantek(ofertę netto i demo) Małym nakładem czasu i siły możesz sporo zyskać i zarobić:) Dodam jeszcze,że jako konsultantka możesz kupować kosmetyki nawet o 80%taniej:):) Startując w najnowszym katalogu możesz zdobyć; -Superwydłużający tusz do rzęs -Podwójny program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW -Wodę toaletową SPOTLIGHT -Odżywcze masło do ciała z serii PLANET SPA -Zestaw na lato(zegarek,sukienka,japonki) Dla każdej nowej konsultantki wysyłam w PREZENCIE *zestaw dla konsultantki *katalogi *ulotki *oferty *ZESTAW PRÓBEK:) Chcesz się czegoś dowiedzieć??? Napisz lub zadzwoń; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo549
witam, a ja jestem przedstawicielem Betterware, jest to angielska firma produkujaca głównie środki czystości do kuchni , łazienki, a także potrzebne artykuły do sprzątania i garderoby. Zasady są podobne jak w Avonie, kupując masz 30% marży, ale to jest początek. zapisujac sie do klubu, sam mozesz zapraszać inny, tworzac własną grupę. Jeśli z grupą osiagniesz 200pkt (ok. 500zł) w ciagu miesiaca masz dodatkowo 3% zysku od tej sumy, potem są wyższe progi 6, 12, 15 %. Dodatkowo w pierwszych 3. miesiącach za złożenia zamówienia za 100pkt są dodatkowe nagrody. W maju jest to płyn do prasowania z krochmalem i siatka do prasowania. Dodatkowo składajac jakiekolwiek zamówienie otrzymasz za 10gr płyn do czyszczenia lodówek. Dodam, że produkty sa bardzo dobre, jeszcze niedokońca znane bo firma jest w PL od kilku lat, ale ciągle sie rozwija ;) zainteresowane osoby prosze o kontakt na gg 10364436, a moze ma ktos doświadczenia z ta firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwe
Witaj :) Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje Ci, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać! To nie jest żaden żart! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut Twojego czasu jednorazowo! Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję Ci mBank. Wejdź nawww.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku. Krok Pierwszy Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 08 1090 1665 0000 0001 1466 9590 2. Nr konta: 42 1140 2004 0000 3002 4287 1602 3. Nr konta: 23 1140 2004 0000 3102 3758 8111 4. Nr konta: 18 1140 2004 0000 3802 4635 9083 5. Nr konta: 47 1090 1157 0000 0001 0409 2561 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! Krok Drugi Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego), później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z Twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! " Tomasz Watorek , Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!" Justyna Tojan, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard Bodler, Gdańsk Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!" Marcin Kosztyń, Białystok Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A tutaj troszkę matematyki : Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś(as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowie? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tylko teraz zostając konsultantką AVON uczestniczysz w specjalnym programie "TWÓJ PEWNY START",gdzie możesz zdobyć; *Superwydłużający tusz do rzęs *Podwójny program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW *Odżywcze masło do ciała z serii PLANET SPA *Wodę toaletową SPOTLIGHT *Zestaw na lato-japonki,zegarek,sukienka Chcesz się czegoś dowiedzieć lub zostać konsultantką AVON -NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl GG;34142854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA LIDER AVON
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić was do współpracy w moim zespolee U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką wkatalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu,w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *wpierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu- za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki wpromocyjnych cenach, które ukażą się wkolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu,spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -programlojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę,możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę,maxymalnie do10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czymTy także możeszuczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek,do któregodostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką napisz do mnie wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie.Jeśli maszjakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, wciągu 3dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie.Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Monika - LiderSprzedaży AVON gg: 12448503 tel.: 783-810-535 e-mail:monia1234-94@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślisz o dorobieniu kilkuset złotych? Chciałabyś kupować taniej nawet o 80% kosmetyki dla siebie i rodziny? Chciałbyś zostać własną szefową-i pracować kiedy tylko chcesz? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi TAK to zapraszam do współpracy:) ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ!!!! Avon oferuje; -co tygodniowe bezpłatne(po zamówienie na 150zł) dostawy do domu -katalog z 3 terminami skałdania zamówień -zarobek 15-50% -21dni na zapłatę rachunku -super promocję,gratisy,konkursy,programy motywacyjne -różnego szkolenia po których zdobywa się obszerną wiedzę i umiejętności -wycieczki i wyjazdy dla najlepszych -specjalne oferty dla konsultek(oferte netto i demo) Tylko teraz AVON przygotował super prezenty dla konsultek; -jeżeli w katalogu 6i7złożysz zamówienie po 250zł otrzymasz za 5,90zł wodę perfumowaną RARE GOLD -jeżeli w katalogu 7zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC -jeżeli w katalogu 7 zamówisz kosmetyków ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA -jeżeli zostaniesz konsultantką w katalogu6,7lub8 i będziesz składać zamóienie po 250zł;to; -w pierwszym katalogu wspópracy otrzymasz TUSZ DO RZĘS za 1zł -w drugim katalogu współpracy otrzymasz PODWÓJNY PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU -w trzecim katalogu współpracy otrzymasz WODĘ TOALETOWĄ SPOTLIGHT i ODŻYWCZE MASŁO Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO za 1zł -jeżeli w katalogu 6 zamówisz 2szt wody perfumowanej REESE WITHERSPOON LOVE TO THE FULLEST to otrzymasz na nie 45% upust ,natomiast jeżeli zamóisz 3szt otrzymasz 50%upustu:) Dołącz do mojego zespołu ,który staję się coraz większy i z każdym katalogiem bardziej rozwinięty:) DODATKOWO DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTKI WYSYŁAM W PREZENCIE ZESTAW STRARTOWY DLA KONSULTAKI ,ULOTKI,KILKA PRÓBEK I KATALOGI:) ChCESZ ZOSTAĆ KONSULTAKĄ AVON??? CHCESZ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl pOZDRAWIAM:) kAMIL-lider sprzedaży avon. -- Zostań konsultantką AVON:) Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider betterware
Wykorzystaj szansę i zarób na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie. Jeśli jesteś już konsultantką, np. Avon, Oriflame, itp., to wzbogać swoją ofertę i dorzucaj klientom dodatkowy katalog. Zobacz www.betterware.pl/katalog_betterware/0511/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co katalog - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 9,90 zł Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Masz pytania? Pisz! swisniewska@op.pl Praca dla osób od 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA LIDER AVON
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić was do współpracy w moim zespolee U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką wkatalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu,w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *wpierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu- za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki wpromocyjnych cenach, które ukażą się wkolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu,spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -programlojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę,możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę,maxymalnie do10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czymTy także możeszuczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek,do któregodostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką napisz do mnie wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie.Jeśli maszjakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, wciągu 3dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie.Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Monika - LiderSprzedaży AVON gg: 12448503 tel.: 783-810-535 e-mail:monia1234-94@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tylko teraz zostając konsultantką AVON uczestniczysz w specjalnym programie "TWÓJ PEWNY START",gdzie możesz zdobyć; *Superwydłużający tusz do rzęs *Podwójny program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW *Odżywcze masło do ciała z serii PLANET SPA *Wodę toaletową SPOTLIGHT *Zestaw na lato-japonki,zegarek,sukienka Chcesz się czegoś dowiedzieć lub zostać konsultantką AVON -NAPISZ LUB ZADZWOŃ; Tel;505293722 Mail;kamilmaliszow@onet.pl GG;34142854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofertyzarobku
Jak najbardziej jest możliwość zarobku z domowego zacisza. Zobacz stronkę www.ofertyzarobku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA LIDER AVON
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić was do współpracy w moim zespolee U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu,w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *wpierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu- za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki wpromocyjnych cenach, które ukażą się wkolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu,spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo-możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -programlojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę,możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę,maxymalnie do10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czymTy także możeszuczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek,do któregodostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką napisz do mnie wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie.Jeśli maszjakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, wciągu 3dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie.Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Monika - LiderSprzedaży AVON gg: 12448503 tel.: 783-810-535 e-mail:monia1234-94@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×