Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Jeśli ktoś ma ochotę mogę wysłać zaproszenie do strony gdzie uzbieranie kwoty 50 zł trwa od ok 1,5 do 3 miesięcy. Firma wypłacalna, jestem u nich od ok 2 lat. Kontakt do mnie: po1978@wp.pl proszę tylko wpisać, że chodzi o zaproszenie do programu/ankiety. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/g mnie podjęcie pracy w systemie MLM -dla jednego z dystrybutorów ubezpieczeń zdrowotnych to przyszlość-w dobie przemian w slużbie zdrowia.Na publiczną opiekę zdrowia nie ma co liczyć-większość krajów europejskich ,czy amerykańskich ma sprywatyzowaną opiekę zdrowia poprzez pakiety medyczne wykupowane przez osoby prywatne ,czy firmy-grupowo.Radzę póki wcześniej zaczniecie- tym większe szanse na znalezienie się w czolówce przedstawicieli i stworzenia większej grupy wspólpracowników.Ja traktuję to jako pracę dodatkową na razie i nie narzekam.Pozdrawiam wszystkich.Grażyna grazyna.marcinkowska1@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Mariza jest polskim producentem kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kosmetyków do makijażu z wieloletnim doświadczeniem. Nasze produkty tworzymy w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym. Wytwarzane są z surowców kosmetycznych wysokiej klasy pochodzących z renomowanych polskich i zagranicznych firm, przechodzą również szereg testów i badań zapewniających ich ścisłą kontrolę. Wszystko to gwarantuje wysoką jakość naszych produktów oraz atrakcyjną cenę. Koniecznie obejrzyj katalogi - zobacz nasze ceny - od nich otrzymasz zawsze rabat 30%, zobacz nasze produkty! Każdej osobie, która podejmie z nami współpracę w ramach Klubu Mariza proponujemy atrakcyjne warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Będąc Konsultantem Mariza: zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 30% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach; polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty; zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz bonusy w generacjach od kolejno odłączanych Grup Liderskich. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do Klubu Mariza, gdzie wspólnie z nami możesz zacząć budować swój biznes w oparciu o czyste i jasne zasady. Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza: rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł, możliwość otrzymania dodatkowych bonusów do 17%, możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez naszą firmę, atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jaki i nagrody jednorazowe, bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł), brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny. Rabat podstawowy. Rabat podstawowy 30% liczony od cen katalogowych (CK) otrzymujesz przy każdym zamówieniu niezależnie od jego wielkości. Do rejestracji potrzebuje: Imie i nazwisko, adres zameldowania i korespondencji, numer dowodu, pesel, numer telefonu, adres e-mail. Po dokonaniu rejestracji na Twój e-mail otrzymasz login i hasło a na adres korespondencyjny zostaną wysłane darmowe katalogi. Po rejestracji otrzymasz również nasz nowy katalog na święta. -- MARIZA - świat piękna i natury Paulina mariza@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pracuje
no właśnie ale mama nie pracuje i szuka.Jestem mamą trójki dzieci i siedzę w domu bo muszę i właśnie szukam jakiegoś zajęcia najlepiej w domu. Lubię kafe i myślałam że chociaż tu coś znajdę jaki pomysł jakąś radę a tu same avony i inne kosmetyki albo oszuści puzlowi. Praca w domu dla mamy musi być konkretna i dawać realne pieniądze nie muszą być wielkie ale prawdziwe. Kto za puzle dostał jakieś pieniądze? albo za klikanie w reklamy? Avon może i tak ale jeśli jest zima i mama z małym dzieckiem głównie siedzi w domu to jak ma zarabiać? albo jak ja mieszkam w małej miejscowości konsultantek jest kilka i nie ma klientek bo to wszystko drogie a ludzie w moim środowisku to nie zamorzni ludzie i kupią sobie perfumy za 15zł a nie za 130.Też kiedyś byłam konsultantką i ledwo zarobiłam na wlaśnie perfumy od czasu do czzasu.Można też robić biżuterie ale do tego potrzeba czasu swojego wkładu i oczywiśie talentu a i tak trudno coś sprzedać bo jest tego zatrzęsienie.Podsumowująć nie ma pracy dla kobiet siedzących w domu z dzieckiem trzeba liczyć na męża wypłatę albo totolotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zainteresuj się programami partnerskimi. Bez wychodzenia z domu. Konkretne pieniądze jeśli konkretnie się przyłożysz. Żadne cuda wianki tylko normalna praca wymagająca czasu samokształcenia by polepszać wyniki i satysfakcjonujące dochody. Pracujesz zarabiasz nie to nie. Słomiany zapał wrogiem bo pierwsze zyski za szybko nie przyjdą ale za jakiś czas wystarczy doglądać nic nie robiąc czekać na zyski zajmując się nstp programem. Czasami jakąś kampanię puścić. Trochę trwa nim utrzymać się można z zysków ale wielu już się udało. Programy są coraz łatwiejsze i firmy zaczynają pozyskiwać nawet emerytów do pracy więc to nie tak znów trudno się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaktheline
na twoim miejscu bym poszukała pracy jako telefonistka może... niektóre firmy zlecaja telemarketing z domu, daja sprzet i liste osob/firm które trzeba obdzwonic. Tylko do takiej pracy trzeba już mieć jakies predyspozycje... możesz soebie poczytac jak chcesz, jak wyglada praca na sluchawce http://www.tinyurl.pl?DaFLmvJK bo czasem może być ciężko, ale czasem jest nawet śmiesznie ;) a zarobki na pewno lepiej się kształtują niż jakbys była konsultankta avonu... powodzenia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pracuje
szukałam ale większość to praca nie w domu tylko w siedzibie firmy czy jak to tam nazwać gdyby znalazła się taka w domu to byłoby fajnie mogłabym zobaczyć jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytab
Witam! Jestem studentką II roku, studia stacjonarne-dzienne, jestem mamą 3 letniej dziewczynki. Moje dziecko w tym roku poszło do przedszkola, mam więc więcej czasu między zajęciami. Mieszkam w niedużym mieście na Mazowszu, ale ciężko z pracą. Chciałabym dorobić "coś", bo obecnie nie ma co gadać, jestem na utrzymaniu partnera. Mój plan zajęć jest taki że czasem mam na 8 - dwie godziny, potem przerwa do 15 i od 15 do 20... a są też dni całkowicie wolne - np. dziś i jutro mam wolne. Chcę podjąć jakaś dodatkowa pracę w czasie wolnym, np. przez internet więc chciałabym dołączyć do tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź dla użytkowniczki mama pracuje. A może sprobować swoich sil w firmie ktora naprawde umozliwia zarobienie dużych pieniędzy mianowicie FM Group? Jesteś zainteresowana napisz do mnie lukasz92kwiatkowski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artstylle
Wlączam się w temat.Jeśli cenisz zdrowy tryb życia,chciałbyś taniej kupować preparaty i suplementy oparte na bazie aloesu,albo szukasz dodatkowego źródła dochodu,pracy która daje satysfakcję i pozwala podreperować budżet domowy.Otwórz partnerski sklep internetowy w ugruntowanej firmie dr Egrt.Bądź jednym z pierwszych w Polsce i buduj własny biznes w internecie.Otrzymasz merytoryczną pomoc i stosowne narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele możliwości zarobku przez internet, ale jest też wiele oszustów. Trzeba być czujnym. najlepsze są programy partnerskie i własna stronka do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjooooo
mozna zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliatek
Każdy wie jak potrzebni są poleczeni,dzięki nich można więcej i szybciej zarobić. Polecam, na tej siatce jest około 130 poleczonych i kazby kto się zarejestruje z tej struktury dostanie komplet poleczonych ,ja mam po DWÓCH TYGODNIACH po rejestracji SIEDMIORO poleczonych i wciąż przybywają mi następni. http://jakzdobycpoleconych.blogspot....oleconych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio18
http://megapensja.pl/?user=jasio18 dla tych którzy naprawde chca cos zrobic , imiec z tego pare złotych , mi cos z tego wyszło, nie nażekam , wy jak chcecie, w razie pytan ,dzwoń ,pisz ,- pomoge. Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwona
Przepraszam za blad. Codziennie o godz. 20.00. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonut
I co wy zarabiacie na tych gówienkowatych stronach z page rankiem "0"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
różowa pomarańcza arkadiusz: twierdzac ze to kolejna agresja ze strony USA i swiat nie moze czuc sie bezpieczny, po stronie USA, staja kraje NATO. 11 kwietnia do konfiktu wlacza sie IZRAEL oraz kraje Nato min. WIELKA BRYTANIA, FRANCJA oraz NIEMCY oraz inne kraje czlonkowskie w tym POLSKA, WŁOCHY, HISZPANIA, RUMUNIA, BUŁGARIA, NORWEGIA, 12 kwietnia 2012 roku to konfiktu przylaczaja sie wojska piechoty morskiej ROSJI oraz CHIN zwarte oddzialy wydaja ostrzezenie USA I NATO ze maja zaprzestac atakow na IRAN, jednak USA twierdzi ze CHINY i ROSJA powinny sie wycofac, dochodzi do incydentow oraz ostrzalow jednostek amerykanskich oraz zostaje zatopiony Amerykanski lotniskowiec, po nerowym 12 kwietnia, dochodzi do rozmow pomiedzy USA, NATO, CHINAMI I ROSJA, Wladimir Putin i Przywodca Republiki Ludowej daja ultimatum Stana Zjednoczonym ze maja sie wycofac w ciagu tygodnia w przeciwnym razie grozi 3 Wojna Swiatowa, USA po tygodniu odrzuca propozycje i dalej bombarduje wraz z koalicjantami IRAN. 22 Kwietnia CHINY I ROSJA wypowiadaja wojne USA oraz kraja Nato, 23 kwietnia, nad Polskim niebem przelatuja 100 Rosyjskich oraz Bialoruskich mysliwcow bombardujac miedzy innymi Bialystok,Warszawe,Łodz oraz Lublin, 23 kwietnia, BIALORUS i jej wojska ladowe,bez wypowiedzenia wojny ostrzeliwuja polskie miasta(POLSKA jest zupelnie zaskoczona i nieprzygotowana, w kraju wybucha panika) LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, nie pomagaja Polsce pozostaja neutralni.... ciag dalszy nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goliatek
Program zarabia dla nas 2% dziennie i jest to zarobek od wykupionych "pozycji " z których każda jest warta $10( które ci pożyczają) . Przekaz jest prosty: pożyczają ci kasę 10$ na 75 dni , odzyskujesz ją po 50 dniach a przez następne 25 dni zarabiasz. Wkładasz ( te pożyczone) $10,po 75 dniach wyciągasz $15."Pozycja" wygasa jeśli zarobi dla nas $15. Pieniądze, które zarobiły dla nas nasze "pozycje" można wypłacać (min.wypłaty to $20) lub przeznaczać na zakup nowych "pozycji " , czyli stosować taki ręczny compouding. Można je także przeznaczać na uczestnictwo w innych klonach JPB: (JSS-Warp, JSS-Booster) stosujących mechanizmy znacznie przyspieszające zarabianie). Możliwe modyfikacje, compouding (ręczny) i wypłaty w trakcie trwania programu. Osobne profity może dać pozyskiwanie referali, które jednak możliwe jest dopiero po wykupieniu upgradu w programie głównym JustBeenPaid, czyli mówiąc te pożyczone 10$ na 75 dni co dzień dający 2% z tych 10$zysk(10$x2%x75=15$) Temat rozległy jak rzeka nie będę się rozpisywał . Osoby zainteresowane proszę o adresy email pomogę każdemu choć sam wszystkiego nie wiem ,ale ciągle się uczę na temat tego programu .dodam ze program działa w Polsce już z rok czasu i wciąż jest wypłacalnym programem ,ponad 60.000 użytkowników.Email: darcon57@gmail.com Więc jak sądzę nie zainteresuje zbyt wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasiorek2012
ja akurat na mega pensji zarabiam fajne pieniądze wiec jak nie masz o czyms pojecia to nie komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmarketing
zarabiam bo poświęcam swój czas na to żeby ta darowizne dostać, tak jak każdy, który chce zarabiać w megapensji. Jesli ktoś jest zainteresowany wspólpracą ze mną to pisać na netmarketing@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmarketing
i na dodatek mówi to ktoś kto na swojej stronie propomuje podobny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwona
Do goliatek Napisałeś tak chaotycznie, ze trudno zrozumieć sens. I muszę Ci powiedzieć, ze masz trochę mylne informacje. Napisz do mnie to Ci prześle adres do konferencji. Jestem w programie i uważam, ze jest rewelacyjny. Codziennie z każdej pozycji, którą sobie wykupimy po 10$ dostajemy 0,20$. Firma na początek daje nam 10$ (byśmy mogli się zorientować jak funkcjonuje program), które nam odbierze po 60 dniach. Tak, ze możesz rozpocząć już dziś, bez inwestowania ani grosza. Napisz do mnie to otrzymasz więcej informacji: siwona8@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netmarketing - No tak, dlatego właśnie że mam podobny program na stronie to wiem że to program darowizn a że trzeba się napracować by w nim zarobić to inna sprawa więc nie bulwersuj się tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Praca
Zostań Konsultantką Avon - Zarabiaj do 40% zebranego zamówienia i odbieraj prezenty ! Dołącz do Avon. Zostań Konsultantką w Katalogu 3 i przez pierwsze 4 Katalogi współpracy odbieraj wspaniałe prezenty: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Perełki brązujące Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu + Tusz do rzęs Supershock Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Infinite Moment Osiągając sprzedaż w 1 i 2 katalogu ŁĄCZNIE minimum 700zł: 1)Śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu 2)Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką Osiągając sprzedaż w 1,2,3 i 4 katalogu ŁĄCZNIE minimum 1500zł - Torebka Batycki w specjalnej cenie 99.90 ! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy : Wpisowe 0zł Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu Elastyczne godziny pracy Oferty specjalne oraz programy motywacyjne Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne Możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji Oferty nawet 80% taniej ! Bezpłatna dostawa Internetowe składanie zamówień 100% gwarancji na produkty możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy Nowości w specjalnych cenach dla Konsultantek Nic nie ryzykujesz A, co najważniejsze : Możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiamyonline
Jak zarobić w domu? Jest wiele sposobów, wiekszość opisana jest na stronie zarabiamyonline.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio modne są forexy. Bardzo dochodowy sposób ale podobnie jak w bukmacherce ryzykowny bo można też stracić.warto więc wpierw poznać temat nim się zacznie.kasa poważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12owca1
http://www.i-gagnant-barre.com/?u=12owca&lang=pl to wlasnie jest sposob na zarabianie przez internet sam aktualnie dorabiam z tej str poprzez klikanie na reklamy i wlaczony baner reklamowy naprawde warto zobaczcie sami wystarczy sie zarejestrowac i zaczac zarabiac w prosty sposob .pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×