Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość Duinhir
Jeśli chcesz co miesiąc parę dodatkowych złotych to zrób to samo co ja. Ja zacząłem grać i już jestem parę setek do przodu, zakłady od 1zł. Na początku byłem sceptyczny bo myślałem, że to marnowanie kasy i w ogóle, że trzeba się znać, teraz zapewniam wszystkich, że jest to szalenie proste, łatwe i przyjemne dopóki traktujemy to jako zabawę, a nie środek dochodu. To nie jest jakaś kolejna głupia reklama. Po prostu staram się pokazać alternatywne drogi do dorobienia kilku złotych, zamiast na przykład stać na ulicy z ulotkami :P Najlepszy bukmacher w Polsce Sprawdzony, rzetelny i ma same plusy. https://www.betgun.com/index.php?ref_id=20454&typ_pp=0">BetGun Wystarczy wejść i się zarejestrować, wszystkie zasady są napisane w regulaminie na stronie (nie ma haczyków), gdyby były jakieś pytania to służę pomocą Proszę nie traktować tego jako promocję tego akurat buka, po prostu ja na nim gram i mogę zaręczyć, że jest dobry, wypłacalny i przede wszystkim nie robi problemów, no i te bonusy co jakiś czas od niego, całkiem atrakcyjne też przyciągają. Poza tym jest miła polska obsługa on-line co jest rzadkością. W porównaniu z innymi bukami ten jest jednym z lepszych dlatego nie gram u innych. Jedynym powiedzmy, że minusem nie jest tak bogata oferta zakładów jak u innych, ale te co są wystarczają w zupełności do fajnej zabawy. Post piszę bo sam jak kiedyś szukałem czegoś takiego to zanim natrafiłem na normalnego buka to musiałem się przekopać przez tony postów na forach i jeszcze z ręką na sercu czy nie będę oszukany. Na wzgląd tego chcę aby inni nie musieli przez to przechodzić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie jest to firma krzak . Jest to nowa odsłona firmy Inmarket ,poprawiona i przystosowana do handlu w U.E . Poprawiona przez niemców, tak wiec siedziba jest w niemczech ... Dokładnie poznamy jak nastapi otwarcie portalu handlowego . a w kilka miesiecy pozniej przedstawicielstwo bedzie równiez w Polsce . Bardziej wazne jest , ze jest to portal handlowy , i na co inne nalezy zwracać uwagę w pozniejszym terminie .... Allegro tez jest portalem handlowym , decydujac sie na jakiś zakup musisz sprawdzic przede wszystkim sprzedajacego , co sprzedaje , jakie ma opinie... Czyż nie jest tak ? Decydując sie na jakiś zakup , gdy mamy wiele zródeł , sklepy , hipermakety , sklepy internetowe , Allegro . wybieramy , co nam odpowiada . I kazdy z nas ma swoje odmienne gusta . Czasami z tych zakupów wynikaja jakieś perypetie , ja osobiście dochodziłem praw klienta poprzez Federacje Konsumenta ... zasady korzystania podobne jak pozostałym hamdlu internetowym , zapisanie sie , nie oznacza konieczności kupowania , kazdy z nas decyduje co , kiedy i od kogo kupuje , jak ma taką potrzebę . Jakie produkty ? - odpowiedz sobie sam , jakie produkty sa dostepne e róznego rodzaju hipermarketach , Takie i podobne bedą w zalezności , jakie firmy i kiedy zdecyduja sie z korzystania z tego portalu . Ktoś wyzej tu napisał , ze dobrym sposobem zarobienia pieniedzy jest udział w programach partnerskim np. Allegro . Ja osobiście uwazam ,ze to jest lepsze , daje wiecej mozliwości , w przyszłości bede miał korzyść z kazdej osoby , która sie bezposrednio lub pośrednio pod demną zapisze .Tak wiec moge miec bezposrednio 2-4 osoby zapisane , a posrednio nawet tysiace Co dzisiaj nalezy robić>:, po zapisaniu obserwować , poznawać , uczestniczyć w szkoleniach.I zapraszać nowe osoby budująć swoja przyszłą grupe klientów. A ze jest to portal naprawde miedzynarowy , mozna zapraszać kazdą osobe z unii europejskiej , a pózniej moze z całego świata . Też mozesz sie zapisać w Polsce , a pózniej dokonywac zakupów będąc w dowolnym kraju . Nie sposób dziś tu wszystkiego napisac , wiele jest jeszcze do poznania ,,, Chyba każdy z nas zna te powiedzenie : kto pierwszy , ten lepszy . Tak wiec zapraszam do już dzisiaj do bezpłatnego zapisu ( nie ma zadnych opłat wstepnych ) , poznawania i pozniejszego decydowania , w jaki sposób chce się korzystac , uczestniczyc ... (link posredni , tymczasowy , ale potrzebny do zdobycia juz dzis odpowiedniej wiedzy) http://www.marketing-online24.com/?ref=3266 Tak wiec na pewno nie naciagam , kazdego z nas osobista sprawa , czy juz zapisze , czy prześpi odpowiedni moment , odkładajac na pozniej .... , czy tez nie chce ... a ty łajzo , zobaczyłeś to w fusach od kawy ,ze naciagam , oszukuję ... ? Pisz sobie co chcesz , te twoje durne insynuacje o ruskiej świni gówno mnie obchodza ,to juz sa twoje problemy , chore problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniutkaa
Witam, chciałabym podzielić się z Wami stroną internetową z rożnymi konkursami w których można wygrać parę groszy Kliknij i zobacz http://www.r1ng.pl/polecam/tomko_2a7d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp do wspaniały zon .. Jest strona , na razie tylko wizytówka : http://loocky.biz/ i adres . I w chwili startu bedzie miała jakaś tam liczbę uczestników w tysiacach , bo przejda ze starego do nowego ... w kwestii zarabiania , pokaz mi taki biznes w sieci , gdzie od razu mozna zarobić , a jeszcze ile chciałbys zarobić na poczatku 1000 -5000 . Owszem ogłaszaja sie , ze w tej firmie zarobisz 5000 , ale czy zarobisz na samym poczatku po zapisie ? Ale zeby zarabiac musisz sprzedawać , a jak ktoś chce tylko kupować , to co ?. A porównania nie mozna porównywać w 100 % jednego do drugiego , bo zawsze jakieś równice beda . Tak samo nie mozna mówic ,ze Loocky to firma MLM , bo liderzy z MLM nie moga zrozumiec , jak to moze byc firma bez produktów. A porównanie z Allegro , zaczerpnałem relacje klient - sprzedawca , (komentarze) , ktore tez tak samo wystepuja na innych portalach , nie tylko aukcyjnych , dobrze kup -dobrze sprzedaj . Ale w tym wypadku klient tez moze zarobić , ale nie odrazu , przypomina to : posadz dziś drzewko , a owoców spodziewaj sie za kilka lat , Z punktu widzenia klienta : kazdy sklep stara sie docenic klienta , szczególnie stałego klienta , jakies karty rabatowe , nalepki ... Ale czy zawsze klient zadowolony jest z formy promocji ... I czy dasz rade mieć w portfelu , czy torebce karty , czy kartki ze ... 100 sklepów ? Dziś kazdy zna Alegro , Ebay , Google , Skype , Tesco , i wiele innych , ale czy w momęcie , gdy powstawały ktos o nich słyszał , kojarzył ? wiele osób próbowało w Amway , czy innych firmach , nawet jesli jeszcze oficjalnie nie weszły do Polski , juz sie zapisywało . Tobie nie opowiada firma krzak , ktos inny bedzie czekał , az sie rozkreci ... , inny sie zapisze z ciewości ... itd. cdn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zarabianie
Kto zapłaci Tobie 15 000 zł za 30 minut pracy?! Dwa miesiace temu siedzialem w pracy. Dzien ten nie zaczal sie dobrze. Spóźniłem się rano, dlatego, że samochód miałem zasypany śniegiem. W biurze dowiedziałem się, że zgłoszony przeze mnie pomysł na modernizację komputerów jest do niczego i mam się zastanowić zanim złożę ponownie podobną propozycję. W kiepskim nastroju natrafiłem na ciekawy list. I co się okazało? Zarobiłem na nim 15 000zł! TO NIE ŻADEN ŻART!!! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T.Kiyosaki jeden z najbogatszych inwestorów na świecie, który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem, jakie to łatwe i proste, ale jeżeli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć, kiedy będziesz miał czas: ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi przekonali się dopiero jak zobaczyli moje konto , a ja mówiłem im: wejdźcie w to od razu. Wiadomo, nawet znajomi czasami są nie ufni. Hehe, teraz się z tego śmieją... Jak sobie przypomnę ich miny, gdy zajrzeli na mój stan konta. Zresztą mi też szczęka opadła jak to zobaczyłem! Nawet teraz, kiedy to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by spełnić swoje marzenia samochód, sprzęt komputerowy, podróż życia Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł! Dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobił jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Teraz udowodni Ci, że jest to LEGALNY BIZNES!! Nie musisz niczego sprzedawa! Nie musisz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). Jeżeli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeżli wierzysz, że każdy ma swoje pićć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK., zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne, z jakiego kraju jesteś albo, w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonil, klikał w bannery, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeżeli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak, więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM W 100% LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechać. Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1 NR KONTA: 75 9168 1014 3912 5989 3000 0010 2 NR KONTA: 77 1020 2472 0000 6302 0181 9457 3 NR KONTA: 81 1020 4128 0000 1202 0058 9259 4 NR KONTA: 97 1090 1593 0000 0001 0153 6227 5 NR KONTA: 94 1140 2004 0000 3602 5298 8830 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą...!!! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z TĄ dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE !!!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tego tekstu, później konto nr.1 skasuj, a za ostatnim numerem konta, dopisz swój numer konta. W ten sposób dalej jest 5 numerów konta na liście. Ponumeruj je ponownie od nr 1 do nr 5. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie, korzystając z Twojej książki mailowej albo reklamować go na swojej stronie WWW - (tak jak ja zrobilem) Aby osiągnąć prawdziwy sukces wystarczy wysłać ten plan do 40 osób Zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się. Jeżeli masz apetyt na większe pieniąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj nie kazdy chce sprzedawać na Allegro , czy Ebay ... ludzie , czy firmy zakładaja własne strony ... Allegro jest portalem aukcyjnym , a Loocky nie bedzie . Ale wszedzie są opłaty za korzystanie , czy to na Allegro , tak portalach handlowych pobierany jest opłata , załozenie własnego sklepu w internecie tez kosztuje .... na Loocky tez trzeba wykupić odpowiedni pakiet . Tak wiec raczej bedzie podział na sklepy i kupujacych . Polski kowalski gdy bedzie chciał coś sprzedać odwiedzi Allegro . Zachodniego kowalskiego predzej bedze stac na sprzedanie na Loocky ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda- pomóżcie mi...
ZARÓB 15,000 ZŁ W JEDEN MIESIĄC! Ta strona zarobi dla Ciebie 15,000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 15,000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Naprawdę warto! Jedyne, co musisz zainwestować to 5 zł i 20 - 30 minut jednorazowo. Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 23914 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godziny a nie 30 minut! Opłacało się). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz adres tej strony i wróć do niej kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy? To zależy tylko od Ciebie! Ja wahałem się bardzo długo, ale w końcu się zdecydowałem. Przecież 5 zł to niewielkie pieniądze, nawet jak je stracę to tego nie odczuję. I wiesz, co? Moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie, to zostanę milionerem! Czy jest to możliwe?! To smutne, że tyle osób musi ciężko pracować aby utrzymać dom i rodzinę, lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Jestem bardzo wdzięczny temu, kto przedstawił mi ten pomysł, i cieszę się, że zdecydowałem się spróbować i zainwestować pieniądze po to by same pracowały na mnie. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji. Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Ok., więc. ZACZYNAMY! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, że aby coś otrzymać musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać! Tak, więc: 1. Przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe tytułem: "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 24 1050 1360 1000 0090 6213 4144 2. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1134 7740 0051 3.Nr konta : 56 1090 1391 0000 0001 0817 5656 4. Nr konta: 25 1050 1360 1000 0090 6213 4417 5. Nr konta: 69 1020 1185 0000 4102 0145 5922 PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr 1. i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą! KROK 2 2. Gdy już przelałeś 5zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy, następna rzecz, jaką musisz zrobić to skopiować tekst z tej strony, następnie konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2, 3, 4, 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA POZYCJĘ NR 1, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ! ZAPEWNIAM CIĘ! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z książki mailowej albo reklamując na swojej stronie WWW - tak jak ja to zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się), ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie, przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić! POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały tylko 5 zł i 30 minut swojego czasu. "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko, co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać, 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl też mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!" Tomasz, Warszawa "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? - DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO - wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!" Justyna, Strzelce Opolskie "Byłem zaskoczony, kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!" Ryszard, Gdańsk "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!" Marcin, Białystok Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo, co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał. A wystarczy troszkę matematyki: Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia. Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wówczas będzie już o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200= 25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000= 125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000= 625), więc kolejne 25000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ! I teraz, z 25000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25000= 3125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł). Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś! Powodzenia! Proszę, nawet, jeśli się jeszcze nie zdecydowałeś(aś), nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ! Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł to nie dużo. Tu nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski! Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie < WYSOKICH ZAROBKÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zarabianie
jestem wstrętnym oszustem , kanalią , żeruję na ludzkiej głupocie i na frajerach co dadzą się wydymać bez mydła , myśląc , że za darmo kase dostaną. Jednym słowem ze mnie jest C H U J S Z M A C I A N Y !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dlaczego? I dlaczego nie każdy chce uzywać alle gro a korzysta z firmy bez adresu, z marną stronką, naganiaczami na forach i bez żadnych konkretów ?" Na stronie jest adres , pod info .... i podejrzewam ,ze być moze nic nie bedzie aż do chwili , kiedy nie bedzie oficjalnego otwarcia , a czy bedzie juz polsku ?tego tez nie wiem . Natomiast wiem , ze jest nasza polska grupa , gdzie na pewno mozna sie wiecej dowiedziec , na szkoleniach , na stronie poczytać o Inmarkecie , starszej odsłonie , jest plik video z wykładem o Inmarket .... to jest link do zapisu ....http://www.marketing-online24.com/?ref=3266 Były juz stwierdzenia : poczekam ,az sie rozwinie , wtedy sie zapisze ... a system marketingowy , to jest tzw.... binarny ... jesli nie bedziesz zwlekał z zapisaniem sie do Inmarket/Loocky , to pozniej bedziesz miał wiecej korzysci , gdy juz postanowisz ,ze to jest to czego szukasz ... naganiacze na forach .... ja to nazwał bym newsy na stronach , ogłoszeniach ...itp . Uzywać allegro , czy nie uzywac ... o to bys musiał spytac osoby które maja sklepy zarówno na Allegro , czy tez handluja poza allegro ... dlaczego tak , a nie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda czasu pojecie wzgledne ... Szkoda czasu to dla mnie uczestniczenie w cennych opiniach ... chyba z 15 razy probowałem , albo nie ten klient , albo po zakończeniu okazywało sie ,ze CC mają komplet i nie dostane nic z stracony czas , to po -uj mam siedzieć pół godziny . Szkoda czasu dla mnie klikanie i odbieranie emaili jako forma zarobku , a szczegolnie za 0,25 grosza z testem sprawdzajacym ..... Ale mogę przeczytac email z kokretna reklama , ale NIE nastepny nowy program dla klikacza , 100 razy czytać o tym samym i inne głupoty ... też mi sie nie chce przyczytać wszystkich .... To traktuje jako kolejny PP , dołacze kolejne PP , w których jestem juz jakiś zapisany , strona www , i jako sposób mało zabierajacy czas dlaczego nie .... Jako .ze z chwilą uruchomienia platformu bede miał połkę w hipermakecie , chetnie nawiaze wspólprace za producentami , hurtowniami jako posrednik reklamowo -handlowy ... juz będe "sprzedawał" Mercedesy i inne nowe samochody od dealera .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia9999999999
Ja ze swojej strony polecam NeoBux. Jest bux który obecnie jest najbardziej wart uwagi. Szybkie wypłaty (w kilka sekund od złożenia żądania), niski próg wypłacalności wynoszący 2$ przy pierwszej wypłacie, 3$ przy kolejnej i tak o 1$ więcej przy każdej aż do 10$. PEWNY bux o czym świadczy ilość wypłaconych pieniędzy wynosząca: $693,539.61 oraz ilość użytkowników przekraczająca 900 tyś. MOŻNA ZAROBIĆ ALE POTRZEBA CIERPLIWOŚCI. http://www.neobux.com/?r=katusia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa1823
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się ze mną Przeszkolimy pozytywnych kandydatów. W celu uzyskana dalszych informacji wyślij e-mail kasiaa1823@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumei racja jak się zajmowaleś samymi takimi pierdołami o których pisaleś to ta pierdoła mniej czasu moze zajmować. Ja wole czas poświęcać na interesy i mieć z tego wymierne korzysci od razu a nie szyszki na wierzbie i jeszce innych bajerować na coś czego nie ma i nie będzie :) Dlatego uważam że to szkoda czasu :) I Honoru bo to zajęcie dla dzieci takie naciąganie internetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
Erepublik jest grą niezwykle rozbudowaną, umożliwiającą zrobienie kariery w polityce, biznesie i w wojsku. Jest to wirtualne odwzorowanie (na ile pozwala inwencja, możliwości, i wersja beta która zaraz przechodzi w V1.) prawdziwego świata. Polem gry jest realna mapa świata, jest ona podzielona na realne regiony, które należą do epaństw - odpowiedników realnych państw. Jest 40 państw, w tym eSzwecja, ePakistan, ePolska została podbita przez eNiemcy (moduł militarny, o tym powiem później), eNiemcy zostały podbite przez eSzwecję , eFrancja, eUSA itp itd. Nasze możliwości działań w grze dotyczą trzech aspektów: Biznes: -Możemy zostać pracownikiem, zarabiać pieniądze za codzienną prace, i wydawać to na jedzenie, broń, dom, odkładać. -Założenie własnej firmy. Jeśli nazbieramy 40 uncji złota (to dużo, więc często są spotykane spółki), to możemy stworzyć firmę. Jest sześć branż: food, gifts, housing, hospital, weapons, ticket. Food - produkujemy jedzenie, bez którego spada nam żywotność, gifty - to prezenty które możemy komuś podarować zwiększając jego żywotność, housing- produkujemy domy, które dają właścicielom żywotność. Weapon - produkujemy broń która daje właścicielom większą siłę ataku podczas walki. Hospital - produkcja szpitali, niezwykle czasochłonna i kosztowna, szpitale sprzedajemy danym regionom. Ostatnie tickets - wytwarzamy bilety umożliwiające podróż do innego państwa. -Można również założyć biznes wymieniając waluty. W Erepublik jest niezwykle rozbudowany system inflacji, oraz wartości danej waluty w stosunku do złota. Można zarobić grubą kasę kupując taniej i sprzedając drożej. ( Każde państwo ma własną walutę, oprócz tego występuje złoto przeliczane na każdą walutę osobno zależnie od ilości waluty na rynku.) Polityka (To bardzo ciekawy aspekt gry): -Zostajemy członkiem partii, promujemy ją wspieramy, gdy partia zdobywa miejsca w sejmie możemy usiąść na stołku senatora. Głosujemy na ustawy, kształtujemy podatki, wsparcie dla nowych obywateli. - Zakładamy partie. Układamy dobry plan, werbujemy członków, zdobywamy wyborców. W czasie wyborów zdobywamy głosy i miejsca w parlamencie. - Zostajemy prezydentem. Jako szef partii występujemy w comiesięcznych wyborach na prezydenta. Prezydent ma moc proponowania ustaw, tworzenia paktów militarnych wszczynania wojen. Wojsko: - Ćwiczymy naszą siłe, co zwiększa ilość naszych obrażeń, kupujemy broń. Istnieje swoista kasta najemników, jeżdżących z wojny na wojnę i walczących za pieniądze. http://www.erepublik.com/pl/referrer/patryk5599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie naciagam , mam swoj honor , tylko przedstawiam idee , która jest juz , a niedlugo pojawi sie w nowym wcieleniu ... a nie kazdy biznes , czy interes przynosi zyski od razu ... Inna sprawa byc ekspertem w jakiejś dziedzinie , chocby w tej grze powyzej on jest pewnie ekspertem , bo pewnie juz troche pograł i wie o co chodzi .... Dwa linki do poczytania : http://magnetycznymarketing.pl/jak-zostac-ekspertem/ http://magnetycznymarketing.pl/jak-sponsorowac/ Troche juz poznałem i uwazam się za eksperta i napewno nie naciagam ... tylko przedstawiam ... bo wiem ze to jest dobre i ma sens . a jak ktos uwaza ,ze to nie dla niego , to jego sprawa , ktos inny zrozumie w czym rzecz i sie zapisze ... ale to nie MLM i troche inne zasady , kazdy moze byc klientem ... Kazdy z nas jest zwykłym klientem , i dokonuje zakupow , gdzie mu się podoba ... i czy jesteś zmuszany , czy naciagany do robienia zakupów w danym miejscu ? chyba tylko promocjami i innymi okazjami ... Dlatego własnie to , bo w przyszłości z promocji moge daleko idace korzyści ,bardziej niz z faktu wykonywania zakupów ... Czy dla ciebie fakt promowania mercedesów i innych nowych samochodów , to tez dziecinada , naciaganie itp . ? Dla mnie to bedzie normalny interes , czy praca .. ale też wiem , ze nowy mercedes to tylko dla nielicznych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastepny cytat z magnetyczny marketing : "Firmy MLM prowadzą marketing zorientowany na produkt. Mnóstwo mówi się o produkcie (chodzi zarówno o towary, jak i o system biznesu), natomiast nic nie mówi się o potencjalnym kliencie. Czy potrafisz zdefiniować swojego idealnego kandydata? Prawie na pewno przyjdzie Ci do głowy: “Osoba szukająca dodatkowego źródła dochodu”. Bo któż nie chciałby sobie dorobić…? (typowe kłamstwo, którego uczą w MLM). Chwila! Szukamy idealnego kandydata, czy byle kogo? Czy pan Zenon, hydraulik z podstawowym wykształceniem, będzie dobrym kandydatem? Przecież on CHCE dorobić. Rozumiesz, do czego zmierzam? Idealnym kandydatem dla mnie jest osobą nastawiona na tworzenie biznesu. Nie ktoś, komu potrzeba 100 zł do końca miesiąca na już, tylko ktoś, kto ma wizję, energię i potencjał zbudowania wielkiego biznesu w perspektywie czasu. Osoba, która nie boi się ciężko pracować nie widząc rezultatów przez dłuższy czas, osoba mogąca zainwestować konieczne środki finansowe i konieczny czas w swój biznes. Osoba chcąca się uczyć i tworzyć wartość dla swoich potencjalnych klientów. Czy istnieje jasno określona grupa ludzi spełniających powyższe kryteria? Zastanów się chwileczkę… Przecież sam do niej należysz! Przecież masz motywację, wiesz czego chcesz, uczysz się nieustannie i pracujesz bez wytchnienia, aby urzeczywistnić swoje marzenie - wolność finansową i życie w dostatku, bez materialnych trosk. " To nie tylko odnosi sie do MLM , ale tak ogólnie do biznesu wiec jeszcze raz przytocze : "tylko ktoś, kto ma wizję, energię i potencjał zbudowania wielkiego biznesu w perspektywie czasu. Osoba, która nie boi się ciężko pracować nie widząc rezultatów przez dłuższy czas," Ale ja nie musze cięzko pracować , ale mam wizje....itd i wiem ,ze to jest jak najbardziej realne ..... i nic sobie nie wymysliłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiasty
pieniądze same z nieba nie spadną. A przecież w Internecie można zarabiać dobrą kasę. Nie wierzysz? Zobacz przykłady zarobków na http://www.chomikuj.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co Ci chodzi mkol i wiem ze to strata czasu :) Kto chce zarobić niech sie weźmie do roboty a nie za naciąganie czy "przedstawienie oferty" naciągania :) Jest wiele możliwośći tylko trzeba chcieć. nie trzeba naciągać aby zyć na poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciaganie - czy polecanie , jak wiele kwestti w zyciu , rózne poglady . oczywiście Ty mozesz twierdzić ze naciagaja ... Ale wszyscy co cos tu proponuja uwazaja ,ze polecaja .... A jesli coś jest za darmo , to mozna zapisać sie i sprawdzic , czy mi to odpowiada ... Ja uwazam ,ze nabórnp. do przeczytam wszystkich , to jest polecanie , ale jesli wiem , ze nie chce mi sie czytać , to nie bedę sie zapisywac ... chyba ze uwazam za jakiegos eksperta np. film , teatr , czy nawet jak pale w piecu i w interrnecie czytałem 2 lata na temat c.o , to juz troche wiem , i mogę sie podzielić .... Czy bedac sklepie , jesli widzisz jakas promocje , np. za 50zł a otrzymasz zdrapke , kupujesz , jesli akurat masz takie potrzeby , czy uwazasz ze sklep ciebie naciaga ? A jesli w domu powiesz sasiadce , która jutro ma iść na zakupy , ze w danym sklepie jest dana promocja ... czy tez bedzie naciaganie .... Czy kupująć stale paliwo na stacji benzyynowej , skorzystasz czy uwazasz ,ze to naciaganie .... Jesli widzisz w tym oszczedność skorzystasz ... a jesli jestes przypadkowo na danej stacji , to naturalne , ze nie skorzystasz . Czy uwazasz ze reklama Tesco w telewizji , czy na półce w sklepie , to tez naciaganie ,ze jesteś zmuszany do zakupów , czy sam decydujesz , co masz kupic , a co ci jest nie potrzebne ...? Jesli ktoś ci powiedział o Allegro , lub sie dowiedziałes w inny sposób , zapisałeś sie i tobie to odpowiada , to pewnie nie jest naciaganie ?. Ale jesli dowiesz sie od kogoś , kto ma jakąś korzyść , to juz na pewno jest oszustwo lub naciaganie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. W sumie masz rację. Nie robisz tego nachalnie nie narzucasz się. Sorry. Mam złe doświadczenia i wszystkich chyba do jedengo wora wrzucam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zawsze potrzeba dwóch osób do dyskusji ..... nawet niech bedzie jedna negatywna , a druga pozytywna ... wczoraj wieczorem uczestniczyłem w szkoleniu , i wiem ,ze portal Loocky jest w fazie rozruchu i sa przepisywani uczestnicy ze starszego portalu Inmarket . Przepisani moga juz wejsć i sprawdzić swoje dane i nic wiecej ... To potrwa około tydzień , pozniej będą sie mogli zapisywać nowi ... Z tego co zauwazyłem sprawdzajac dane , to przypuszczam , ze być moze obca osoba sama nie wejdzie do srodka na ta podana strone ... Musi zostać zaproszona , a pozniej znac nick i tymczasowe hasło ... Dlaczego wazna tu jest szybkość (czas zapisu ) bo system budowania struktury to tzw. binarny , kazdy musi znaleść minimum dwie osoby , czyli po jednej na kazda noge (tylko 2) , kazda nastepna mozesz zaprosić , ale zostanie przypisana do kolejnego partnera , który ma wolna nogę ... Tak wiec jesli bedziesz sie zastanawiał rok , mozesz duzo stracic .... Tak sie buduje grupe ogolna , a grupa towarowa to wszystkie osoby posrednio , czy bezposrednio zapisane przez ciebie ... Bezpłatny zapis i jak mozliwość wykupienia odpowiednich pakietów . co daje bezpłatny zapis , kazdy sprzedawca udziela jakiegos rabatu (50 % sumy rabatu dla kupujacego i 50 % na grupe ) , i Ty za polecenie otrzymujesz powiedzmy dodatkowo10% od ogólu sumy rabatu swojej grupy towarowej . Pakiety płatne , zakup pakietu powoduje za masz znacznie wiekszy zysk z swojej grupy towarowej i jakas suma od kazdej osoby w twojej grupie ogolnej .... Opcja aktywa , czyli udziały ... zakup najdrozszego pakietu to udział w ogólnych zyskach firmy ... ale to ty sam musisz zdecydowac , czy chcesz uczestniczyc , tak samo jak np. uczestniczenie na giełdzie , musisz poznac zasady , czy jakieś opracowania .... Jesli masz wolne srodki i juz wiesz ,ze chcesz wykupic udziały w tej firmie , dobra rada , zrób to jak najszybciej (budowanie grupy ogólnej ) od wczoraj tez wiem ,ze bedzie mozna uzywac karty w hipermarketach ... ale tu kwestia jaka siec hipermarketów podpisze umowe , i w jakim miescie ma swoj sklep . Ale dokładne liczby , czy dane beda wiadome dopiero po otwarciu , a w chwili otwarcia przypuszczalnie dwa jezyki niemiecki i angielski . , inne pozniej . Ale wiadomosci po polsku na szkoleniach , czasami nawet wiecej , czy szybciej mozna tu sie dowiedziec niz oficjalnie na stronie . Podsumowanie , kto po przeczytaniu tego ma juz cheć sie zapisać , i wiecej poznać .... niech napisze na loocky@mixbox.pl , a wysle mu zaproszenie tak szybko jak bedzie mozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk5599
Przeczytam wszystkich polega na zbieraniu punktów przez czytanie artykułów http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6db1914c3fa3477f9cd3c0f0e590ae69 NAGRODY: Doładowanie telefonu o wartości: 5 zł 1 020 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 10 zł 1 520 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 25 zł 3 170 pkt. Doładowanie telefonu o wartości: 50 zł 5 920 pkt. Playstation portable (PSP) 86 000 pkt. Playstation 3 187 640 pkt. Notebook Samsung 282 280 pkt. I WIELE INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×