Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy w ogole mozna

Jak dorobić siedząc w domu??

Polecane posty

Gość ngnggngng
i to to chodzi kto jest tak glupi musi byc oszukany takie jest prawo natury panie Ukrainiec pozdrawiam ale Poalcy to w wiekszoci cwaniaki i pan tu malo zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella1947
napiszcie do pani joli , ona wam podpowie jak troche dorobic , przedewwzsystkim doradzi , bez jakichkolwiek oplat. p.jola.07@wp.pl-----pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli z tym Ukraińcem było do mnie, to źle trafione. Ja nie jestem Ukraińcem. Co do zarobienia, to może będzie to nieco nieskromne, ale mam biznes w 17 krajach świata i ludzie są wszędzie prawie tacy sami i z każdym można zarabiać, jak jest mądry, niezależnie od narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego poprzedniego postu prawdopodobnie nie dodało jeżeli jest ktoś chętny dystrybucją odzieży zapraszam na moją stronę www.odziezdladzieci.sklepna5.pl można sprzedawać w wolnym czasie, podczas spotkańze znajomymi itp. nie wymagam działalności gospodarczej oferta głównie dla osób z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamalwol
http://puzz.net.pl/?p=u7qit4FYVmyP szybka kasa, trzeba ułozyc puzle szybciej od przeciwnika i się zarejestrować. Kasa prosta szybka i przyjemna. Nie śa to kokosy ale 100 zł na drodze nie lezy raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak pracuje
Ja pracuje, a raczej dorabiam w domu. Zajmuję się pisaniem artykułów, wstawieniem synonimów do precli pod addera. Za 10 takich artykułów (1200 znaków ze spacjami) dostaję 50 złotych. Zwykle w ciagu dnia robię 10-20 artykułów. Minusem jest to, że zlecenia nie są codziennie, ale dałam się poznać z dobrej strony firmie, która mnie zatrudnia, że co 2 dzień dostaje 10 artykułów. W tygodniu wychodzi jakieś 150-200 zł, miesiacznie dociągam do 800 zł. Wystarczy trochę chęci i naprawdę można znaleźć coś interesującego za całkiem przyzwoite pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a możesz powiedzieć jak ta firma sie nazywa ewentualnie gdzie ja moge znaleźć bo jestem zainteresowana taką formą dorobienia... Pozdrawiam Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w_potrzebie
Witam. Jestem matka samotnie wychowujaca doch chlopcow (jak wiele innych kobiet) niestety czasy sa takie ze plakac sie chce. Pracuje na etacie ale to nie wystarcza na zaspokojenie naszych wszystkich podstawowych potrzeb dlatego szukam czegos zeby mozna bylo podreperowac troszke nasz domowy portwel... "ja tak pracuje" - widze ze trafilas na cos ciekawego jesli moglabys podpowiedziec mi gdzie szukac takich firm to bede wdzieczna. Prosze ewentualnie o kontakt na meila: hajabuza!@interia.pl Pozdrawiam Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakiraaa
Możę chcesz wygrać troszke kaski? Ja wygrałam tutaj 40 zł ... ale można za jednym ciosem wygrac 200 zł lub wiecej i tak w kólko .. sedecznie polecam.. Gra polega na rywalizowaniu w układaniu puzzli .. i zbierasz kaske .. A potem oni przelewają Tobie na konto bankowe czy jako przekaz pocztowy .. Naprawde łatwo sobie zarobić ... Dodam tylko ze kosztuje rejetracja 2 zł ... ale naprawde sie opłaca ... Niżej macie linka :) http://puzz.org.pl/?p=ey96rOGdWI5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie osoby, które chciałby znaleźć sposób na dorobienie do swojego comiesięcznego budżetu lub oszczędzania na codziennych wydatkach! Zbliżają się święta, czas kupowania prezentów, nie chciałbyś kupować ich w cenach tańszych o 23% każdy? Zobacz ile to oszczędności! Kupujesz każde miesiąca najpotrzebniejsze kosmetyki dla siebie, dlaczego nie zacząć kupować ich taniej, z dostawą do domu plus możliwością zwrotu w ciągu miesiaca? Pracujesz, uczysz się - możesz przedstawić swoją ofertę znajomym, zapoznać ich z kosmetykami Oriflame, niech zostaną Twoimi Klientami, będziecie mieć okazję na częstsze regularne spotkania! Masz ochotę na więcej? Napisz do mnie, że chciałbyś zarabiać duże pieniądze w Oriflame, a pokaże Ci jak zarabiać w ciągu następnych miesięcy od 300 - 2500 zł ! Zbudujemy razem wspólną grupę! :) Każdej osobie, która dołączy do mnie zapewniam niezbędne w rozpoczęciu pracy materiały oraz kosmetyk upominek gratis! Zapraszam my.oriflame.pl/ewelinadziubinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , chcesz zarobić? mam dostep do paczek ubrań markowych urzywanych po hurtowych cenach moge Ci zaoferowac taki zestaw np 30 markowch koszulek polo oraz tshirtow i koszul w cenie 220zł i wysylka gratis(mozemy sie potargować możej je potem swobodnie sprzedac po 30-40-50 zł sztuka. jesli jestes zainteresowany to moje gg : 9610018 w sklad wchodza takie marki jak : lacoste , ralph lauren , burberry , adidas i wiele wiele innych oczywisice mogą być także inne ubrania , przy wiekszych ilosciach cena by wyszla lepsza pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, POSZUKUJĘ OSÓB DO SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW FIRMY FM GROUP. ZE SPRZEDAŻY MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40% MARŻY. JEST TO BEZSTRESOWA PRACA. MOŻESZ TO TRAKTOWAĆ JAKO DODATKOWE ZAJĘCIE. POKAZUJESZ KATALOG FIRMY FM GROUP ZNAJOMYM I NAMAWIASZ ICH NA PERFUMY. PERFUMY NIE SĄ ŻADNYM BADZIEWIEM, MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY I DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ. MAMY TEŻ W NASZEJ OFERCIE ODPOWIEDNIKI ZNANYCH MAREK. Z KAŻDEGO SPRZEDANEGO FLAKONIKA MASZ OD 10 DO 16 ZŁ ZAROBKU. POMYŚL SPRZEDAJĄC 10 FLAKONÓW MIESIĘCZNIE PERFUM MASZ OD 100 DO 160 ZŁ ZAROBKU NIC PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC. PONADTO MOŻESZ SIĘ UBIEGAĆ O MERCEDESA(A PONADTO MOŻESZ OTRZYMAĆ PROWIZJĘ OD FIRMY FM), JEŚLI ZBIERZESZ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PUNKTÓW. OTO WARUNKI: 1. ZAKUPIENIE STARTERA Z PRÓBKAMI PERFUM,DZIĘKI CZEMU OTRZYMASZ KOD DOSTĘPU, KTÓRY POZWOLI CI NA ZAMAWIANIE PERFUM PRZEZ INTERNET. 2. PODPISANIE UMOWY DYSTRYBUTORSKIEJ. (W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ) Pozdrawiam serdecznie. PRZEDSTAWICIELKA FIRMY FM GROUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Ja otworzyłam własny sklep internetowy (jestem mama16-sto miesięcznego Tomasza, który do żlobka dostawnie się dopiero 9.2010 )więc musiałam wymyśleć jakąś pracę w domu. Trzeba wyszukać dostawców i strona int, można ruszać śmiało :) www.dobrzeubrani.pl istnieje od października a już są efekty (oczywiście bez allegro sklep nie może istnieć) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tepimygłupote
oszusci , te twoje teksta to tyz lipa , jakich mało ... moze zaproponujesz coś cikawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenkaO
Kochane jestem tu prawie od poczatku na tym forum nic sie nie rusza. nie piszecie ze znalazłyscie prace dodatkowa:( szkoda. moge wam tylko powiedziec ze te które na prawde nie moga zostawic swoich maluszków pod opieka innych to tylko i wyłacznie DZWONCIE DO FIRM POLIGRAFICZNYCH lub cos w tym rodzaju. kiedys sama miałam prace chałupnicza własnie z takiej firmy chociaz to wcale a wcale nie były duze pieniadze to przez rok tak pracowałam. dostawałam za prace wykonana w ciagu 3 dni około 50 zł. ale po nocach nie spałam. zależy gdzie sie trafi. Znalazłam normalna prace niestety po 12 godzin ale sama ustalam grafik z kolezanka. dajemy rade pomimo tego ze jestesmy obie samotnymi mamami. oczywiscie musimy liczyc na czyjas pomoc ale w wyjatkowych sytułacjach. Zycze wam powodzenia i piszcie jeśli coś znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romson
2. Robisz kopię tego tekstu. 3. Kasujesz konto nr 1, pozostałe przesuwasz do góry, a na 5-tym miejscu wpisujesz numer własnego konta i rozpowszechniasz tekst wysyłając go jako e-mail. do jak największej ilości osób, lub rozpowszechniasz przez strony www, fora, blogi, serwisy ogłoszeniowe.. . 4. Cieszysz się kasą!!UMIESZCZAJAC SIEBIE NA 5 MIEJSCU ,PO DOGLEBNYCH PRZEMYSENIACH LEPIEJ WYCHODZISZ NATYM NIZ BYS UMIESCIL JE NA 1 MIESCU,PONIEWARZ PRZEZ DUZO WIECEJ OSOB PRZEJDZIE TWOJ NUMER KONTA A CZYM TO OBFITUJE ??DOMYSLCIE SIE SAMI!!!!^^ Powodzenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozby telefoniczne
wrozyc przez telefon emaila albo czaty. n.p viversum.pl jestem na viversum.de i na paru innych ezoterycznych portalach ale w niemczech i kase dobra zarabiam na tym. Zadnego ysilenia nie mam z kopowianiem jakis emalow, wysylaniem itp. No i placa regularnie i punktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od czasu do czasu wrzucam pliki na hotfile i zawsze wpadnie z tego jakieś 50 zł na tydzień :] Mało bo mało, ale zawsze coś^^ Jeżeli ktoś jest zainteresowany to w sieci jest dużo informacji, ewentualnie zapraszam na moją stronę poświęconą temu: http://gryz.pl/hotfile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerrko
znam doskonały sposób na dodatkową pracę... wiele możliwości w jednym http://sejfik.com/pages/index.php?refid=steward555 jeśli chcecie uzyskać więcej informacji o możliwościach zarabiania w internecie to proszę pisać na mojego e-maila lub podajcie tutaj swojego. Uczciwe i pewne, gwarancja wypłacalności 100 procent!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariuszqq
Ja zarabiam na tym! Mogę spokojnie polecić! Chomik to internetowy dysk twardy, na którym możesz zbierać swoje pliki. Ty oraz Twoi znajomi możecie zamieszczać jak i pobierać muzykę, filmy i rożnego rodzaju inne aplikacje. Użytkownicy Chomika udostępniają juz ponad 30 milionów plików. Chomik oferuje również możliwości zarabiania pieniędzy, dzięki swojemu Programowi Partnerskiemu. Zarobić możesz dzięki twoim abonentom i wykupionym przez nich transfer plików. Interfejs serwisu jest bardzo przejrzysty i pozwala na sterowanie swoim profilem bez najmniejszych problemów. Więcej informacji na: http://terazchomikuj.blogspot.com/ oraz http://tnij.org/fhmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra koleżanka
darek234 Zarabianie przez neta 1. Na początek zaczynamy od założenia konta osobistego na www.paypal.pl, gdy się zarejestrujesz zapytają o kartę kredytowa, nie musimy tego podawać więc wciskamy anuluj. Potem potwierdź rejestracje klikając w link wysłany przez paypal.pl na maila, następnie zarejestruj się na \\\\\\\"BUX.TO\\\\\\\" klikając http://bux.to/?r=kamil56 2. Wciskasz Register(w prawym górnym rogu) * Username (3 - 15 characters - no special characters)- Twój login * Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków) * Confirm Password- Potwierdzenie hasła * Email Address- E-mail * Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila * PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal. * Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz. *Referrer (if any)- proszę o wpisanie plaszczdarek , podając mój nick dostajesz 2$ na start, a ja będe wielce wdzięczny ;] * Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy) * Security code- przepisujesz te cyferki co są obok 3. Logowanie (przycisk logowania również znajduje się w prawym górnym rogu) Logujesz się: Username (Twoja nazwa): Password (Hasło): Security Code: (Kod zabezpieczający który widzisz na obrazku) Teraz, krótki opis jak zarabiać: 1. Wchodzisz w Surf Ads (po zalogowaniu będzie na szarym pasku ) 2. Wciskasz na te napisy. (klikając Surf Ads pojawią ci się różne linki do stron internetowych aby zarabiać musisz je oglądać po kolei po 30 sec (oczywiście możesz wcisnąć i robić coś innego po trzydziestu sekundach po lewej stronie powinien się pojawić koło BOX.TO napis DONE i zielony znaczek \\\\\\\"ptaszek\\\\\\\" jeżeli nie jesteś zarejestrowany pojawi się napis Not logged in oraz jeśli jest błąd to czerwony krzyżyk (takie duże czerwone \\\\\\\"X\\\\\\\" 4. Każdą reklamę musisz uruchamiać osobno, bo inaczej nie działa 5. jak pisze No Current Ads- to znaczy, że nie możesz na to kliknąć bo nic nie ma z tych reklam Tym łatwym sposobem mozemy rowniez zakupic premium konto do plemion a takze innych gier, w ktorych dokonuje sie przelewu przez PayPal To by było na tyle chętnych zapraszam do zabawy. Pozdrawiam Naprawdę polecam w siągu 2dni ponad 1,5$ nic nie robiłem tylko raz dziennie klika stron przez 30 sec oglądałem ^^ Pozdrawiam i życzę szybkiego zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj
Zarabianie przez neta 1. Na początek zaczynamy od założenia konta osobistego na www.paypal.pl, gdy się zarejestrujesz zapytają o kartę kredytowa, nie musimy tego podawać więc wciskamy anuluj. Potem potwierdź rejestracje klikając w link wysłany przez paypal.pl na maila, następnie zarejestruj się na \\\\\\\"BUX.TO\\\\\\\" klikając http://bux.to/?r=kamil56 2. Wciskasz Register(w prawym górnym rogu) * Username (3 - 15 characters - no special characters)- Twój login * Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków) * Confirm Password- Potwierdzenie hasła * Email Address- E-mail * Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila * PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłeś przy rejestracji się na PayPal. * Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz. *Referrer (if any)- proszę o wpisanie plaszczdarek , podając mój nick dostajesz 2$ na start, a ja będe wielce wdzięczny ;] * Terms of Service- regulamin (przeczytałem cały i nic nie ma złego w tej rzeczy) * Security code- przepisujesz te cyferki co są obok 3. Logowanie (przycisk logowania również znajduje się w prawym górnym rogu) Logujesz się: Username (Twoja nazwa): Password (Hasło): Security Code: (Kod zabezpieczający który widzisz na obrazku) Teraz, krótki opis jak zarabiać: 1. Wchodzisz w Surf Ads (po zalogowaniu będzie na szarym pasku ) 2. Wciskasz na te napisy. (klikając Surf Ads pojawią ci się różne linki do stron internetowych aby zarabiać musisz je oglądać po kolei po 30 sec (oczywiście możesz wcisnąć i robić coś innego po trzydziestu sekundach po lewej stronie powinien się pojawić koło BOX.TO napis DONE i zielony znaczek \\\\\\\"ptaszek\\\\\\\" jeżeli nie jesteś zarejestrowany pojawi się napis Not logged in oraz jeśli jest błąd to czerwony krzyżyk (takie duże czerwone \\\\\\\"X\\\\\\\" 4. Każdą reklamę musisz uruchamiać osobno, bo inaczej nie działa 5. jak pisze No Current Ads- to znaczy, że nie możesz na to kliknąć bo nic nie ma z tych reklam Tym łatwym sposobem mozemy rowniez zakupic premium konto do plemion a takze innych gier, w ktorych dokonuje sie przelewu przez PayPal To by było na tyle chętnych zapraszam do zabawy. Pozdrawiam Naprawdę polecam w siągu 2dni ponad 1,5$ nic nie robiłem tylko raz dziennie klika stron przez 30 sec oglądałem ^^ Pozdrawiam i życzę szybkiego zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×