Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Princeska

Stłuszczenie wątroby

Polecane posty

Gość gość
Troll Adas co ma uraz do lekarzy i tu pisze glupoty.Kolejny topik atakowany przez psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to musisz pisac konkretnie do tego psychola który według ciebie cos lub kogos atakuje,bo ty ortograficzna to niczego nie atakujesz prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak,tak oczywiscie masz racje Adasiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro wiesz ze Adas ma racje,to powtarzaj mu to czesto,bo tu jak widzisz ludzi chorych wciaz przybywa ,zamiast ubywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje znachor Adam z Podkarpacia wyleczy wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polsce nie ma znachorów,wiec skad jest ten Adas???bo napewno nie moze byc z Podkarpacia???masz maila to napisz do niego i zapytaj,czekamy z niecierpliwościa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum Mam czerniaka na str 293 jest kontakt.Prosze pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś sam sobie pisz Adasiu.Na kazdym topiku szukasz chetnych na swoje"leczenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to ty jestes taka zachwycona Adasiem ,to pisz do niego pisz i lubisz zdawac relacje,to nam napiszesz co i jak,czekamy z niecierpliwościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś gość dziś sam sobie pisz Adasiu.Na kazdym topiku szukasz chetnych na swoje"leczenie"? No ale to juz musisz do Adasia napisac,masz maila to nam napiszes co i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem studentką i piszę pracę magisterską na temat stłuszczenia wątroby. Byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktoś z Was podzielił się informacją na temat swojej historii choroby. Nie proszę o Twoje dane tylko o to: Jak dowiedziałaś/łeś się o chorobie, (np. czy przypadkiem podczas kontrolnych badań), wyniki badań, usg, ewentualnie biopsji, czy chorujesz na cukrzycę, nadciśnienie, Twoja masa ciała, czy uprawiasz sport (np. bieganie), jak często pijesz alkohol, jakie leki zażywasz. BARDZO PROSZĘ O POMOC, gdyż w poradni gastroenterologiczne nie chcą udzielić mi informacji a muszę napisać na indywidualnym przypadku Jeżeli nie chcesz odpowiadać na forum to proszę na adres e-mail aisak.1992@wp.pl BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ POMOC, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik123456789 dziś Nie ma stłuszczenia wątroby,jest tylko zasluzowanie slezem TAN,mylnie pojmowane jako stłuszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zadbać o watrobe wczesnie. Oczyszczanie wątroby może przeiegać bez użycia suplementów- należy poszukać informacji w sieci. Oczyszczanie za pomocą oleju/oliwy plus sok z grejfruta oraz siarczan magnezu. Jesli chodzi o suplementy dobra jest Kalamegha-dostępna w sieci lub w zielarniach oraz Harad Plus- tabletki dla wegan i wegetarian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może ktoś napisać jeśli zioła to jaki ? Czy jakieś specyfiki farmaceutyczne również na tę dolegliwość są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterr alko 200
Mam stluszczona watrobe mój sposób to picie ogromnych ilośc***iwa i minimalne odżywianie po dwóch Mac schudlem 15kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to odpowiednia dieta, może jakiś suplement wspierający pracę wątroby? Ja używałam tabletek Hepaslimin (suplement diety) żeby wspomóc prawidłową pracę wątroby, tu masz o tych tabletkach http://hepaslimin.pl/ możesz sprawdzić czy to coś dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ostropet!!!!! Byłem u Profesora w Szczecinie i powiedział że nic lepszego nie znajdę i mogę zapomnieć o lekach na wątrobę wszystkie one są na bazie ostropestu .Jeśli kogoś nie jest przekonany lub nie wieży niech poczyta w Internecie. Czyni cuda jest najlepszy i kosztuje grosze w porównaniu z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETETYK klINICZNY
Dzień dobry, jestem studentką dietetyki klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Chciałabym przeprowadzić badanie, którego wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Poszukuję grup osób ze schorzeniami wątroby. Byłabym wdzięczna za możliwość udostępnienia mojej ankiety. Pozdrawiam https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0hovefNQGY2ESysdMdjty9V0Qog6vXJf17urnBFkmtbxN4Q/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhxjj
Co za bzdura hepatil jest suplementem diety!!! więc nijak się ma do silimarolu i ostropestu gdzie zostało udowodnione działanie regenerujące wątrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób które mają problemy ze zdrowiem wątroby to to mogę złoto koloidalne jak najbardziej polecić. Sama się zmagam z takim schorzeniem i złoto przynosi poprawę wyników badań. Co do konkretów to mam nano niejonowe od Pro Aktiv akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flormin
Ból wątroby to bardzo męcząca dolegliwość wiem coś o tym bo ten problem bardzo długo mnie dotyczył. Na dobrą sprawę dopiero po przeczytaniu artykułu https://adamed.expert/bol-watroby-co-robic-w-przypadku-dolegliwosci-watroby/ uświadomiłem sobie jak bardzo sam sobie szkodzilem zla dieta i zlym trybem zycia. Mniej tlustego, mniej alkoholu i fajek i po miesiacu zauwazycie znaczna poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ostropest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×