Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taotaa

16.04.2007 - początek wielkiego odchudzania. kto ze mną?

Polecane posty

zapraszam wszystkie kobietki, które mają ochotę rozpocząć razem z mną od poniedziałku wielkie odchudzanie. dlaczego od poniedziałku? bo na zakupy spożywcze jadę dopiero w sobotę - niedzielę a do dietki muszę zakupić odpowiednie produkty. u mnie planowana dieta to dieta kopenhaska z małymi modyfikacjami (bo na szpinak mam uczulenie a od kawy mój żołądek ma ochotę wywrócić się na drugą stronę). tak więc serdecznie ZAPRASZAM!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie koniecznie wszystkie zaczynają od poniedziałku. poza tym ja nie uważam żeby odchudzanie było jakies super przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinner
ja się skuszę, z tym że od wczoraj powoli się nastawiam i myślę że zacznę na dobre od jutra, choć i dziś powoli daję radę, a moja dieta polega na jedzeniu mało, a gdy czuję głód to zupa kapuściana, owoce i picie, no i w miarę czasu brzuszki, rower albo rolki, na aerobik niestety nie mam czasu, bo mam szkołę i jest ciężko, bo mam jakieś 15kg do zrzucenia a chcem to zrobić jak najszybciej, byłoby super gdybym dała radę do końca czerwca,a wiem że nie ma rzeczy niemożliwych bo już raz to zrobiłam także mam nadzieję że tym razem w końcu wezmę się do roboty, do takie bezsensowne podchody trwają u mnie już ok 4 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziś ja zaczynam na dobre, sorki, że przyczaiłam się do twojego tematu, ale to mnie bardzo motywuje i nie chcem zakładać swojego bo i tak ich tu za dużo. ja stosuję póki co dietę kapuścianą a później będę stosować niskokaloryczną, pozdrawiam i czekam na Ciebie w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
zacznijcie od dzis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam jakies 3 tyg temu wszystko szlo dobrze dpo momentu swiat i wyjazdu na 3 dni bo jadlam wszystko ale na wyjezdzie przynajmniej sie ruszalam i dzisiaj nie umialam wstac z luszka :) Ja preferuje diete south beach ale oczywiscie z malymi modyfikacjami efekt nie bedzie pewnie tak szybki ale uwazam ze ta dieta jest fajna :) kawy sobie nie odpuszcze i czasami pifka tez nie, a od czasu do czasu troche ryzu nie zaszkodzi, reszta jadlospisu jak najbardziej mi pasuje. :) Trzymam kciuki za Was a Wy wspierajcie mnie i trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja się chetnie z Tobą poodchudzam ale nie kopenhaską... nie lubie tej diety bo wykańcza organizm... wytrzymałąm na niej 6 dni wiec wole po priostu ograniczyc jedzenie i ćwiczyć nie jeść kolacji po godz 19 i ograniczyć do minimum słodycze i tuczące smakołyki.......no i oczywiście jak najmniej gazowanych napojów ........ mam urodziny 21 kwietnia wiec nie chce stosowac do tego czasu zadnych absolutnie diet które wykluczają alkohol bo w urodziny chce zaszalec....... pozdrawiam gorąco wszystkie laski na tym forum a dla autorki topiku mam propozycje --> przygotuj swój ogranizm czyli przez te kilka dni do 16 ogranicz jedzenie pij duzo wody tak żebys nagle nei dostało wstrzasu przez diete pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie jeszcze wasze wymiary waga wzrost, piersi talia biodra Ja coprawda dawno sie nie wazylam ale mam kolo 70kg przy 171cm piersi okolo 90 talia 85 :/ to jest to czego najbardziej nie lubie w sobie i biodra okolo 105-110, Ja wykluczam wszystkie weglowodany z diety, slodycze pieczywo, ziemniaki itd ciekawe jak mi to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×