Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

no niestety jeszcze nie . ale chyba się pojawi niedługo bo mnie strasznie brzuch bolał niedawno ;) ale ogółem ok . a u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
Co to jest masturbacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaacha.
słuchajcie , boli mnie strasznie brzuch,mam 13 lat , głowa także , mam biegunke , mam biały śluz na majtkach od jakiegoś roku. czy będe mieć niedlugo miesiaczke? mam owłosienie łonowe i pod pachami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaacha odpowiedziałam ci na poprzedniej stronie ;) a teraz ja ;) chyba dostałam okres :) przychodzę po szkole do domu odklejam wkładkę patrzę a tu czerwone duże plamy . wyglądają jak zashnięta krew ,to raczej okres a nie plamienie . ale się cieszę, długo czekałam i wreszcie go mam ! :) właśnie mnie niedawno bolał brzuch:( jeszcze poczekam do jutra czy będę miec . mam nadzieję że to okres a nie żadne plamienie :) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1997
dziewczyny mam taki problem mam 13 lat.Wlosy lonowe i pod pachami mam bardzo dlugie biust 75A.Mam biały sluz czasem zoltawy , ale jak wczoraj poszlam siusiu zobaczylam taka duza brazowa plame na majtkach.Czy to byla pierwsza miesiaczka?? ps. moja mama dostala okresu w wieku 14 lat:) bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha.
aha , a moge sie jej spodziewac w najblizszym czasie? bol nie daje mi spokoju, szybko sie poce , mialam sluz i kilka dni nie mialam a dzis znow mamm co sie dzieje . dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie ma za co , a co do okresu to nie ma regóły ;) możesz dostac bo masz ''te'' objawy, ale nie musisz . każda dziewczyna ma inaczej :) paula 1997 mam tak jak ty tylko zobaczyłam niespodziankę dzisiaj :p też się zastanawiam co to było. chyba okres;) no ale pewna nie jestem . mogło to byc coś innego np plamienie przedmiesiączkowe .może inne dziewczyny się wypowiedzą ? strasznie tu cicho ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
Do fortuna22 Ja osobiście przed pierwszą miesiączką nie mialam plamienia, a durze pocenie się i rośniecie włosów w okolicach pach lub bikini to zwykly przejaw okresu dojrzewania nie ma co się martwić tym najlepiej jak się ma przy sobie jedną wkładkę lub podpaske w szkole, bo potem troche glupio isć do pielengniarki Pozdrawiam ( dostalam okres 20.11.2010r.) Ijeszcze żyje i jestem bardzo aktywna fizycznie, a brzuch nie koniecznie musi boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna22 ale ci dobrze :) Wreszcie się już doczekałaś a ja .. nadal nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dosyć tego czekania .. pierdziele , spróbuje tych sposobów Katriny. Nie zaszkodzi a moze pomoże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna gratuulacje ;* Aduśka zgadzam się z tobą ! Pierdziele wszystko i próbuje sposobów Kariny. A i ja gdzieś jeszcze czytałam ,że dziewczyna jak szpagat próbowała zrobić to sobie coś nadciągnęła i dostała xD :) a ja jeszcze nie dość ,że wkurza mnie to czekanie , to jeszcze chłopak ze mną zerwał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jeszcze nie wiem bo teraz nic nie ma ;( nawet śluzu ,kompletnie nic , nie wiem co jest :( moja kuzynka miała tak samo i po 5 dniach dostała. i mnie strasznie plecy na dole bolą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólczuje ci Sylwia .. Na szczęscie mój chłopak jakoś ze mną jeszcze wytrzymuje . Podziwiam go bo miałam takie napady ostatnio , że kłociłam się z nim bez powodu . Cierpliwy jest :D Fortuna22 - może to plamienie i za pare dni będzie właściwa miesiączka ?. Albo po prostu trwała 1 dzień :) Co do tych sposobów Katriny to próbowałam już gorącej kąpieli , dwa razy moczyłam nogi , robiłam brzuszki no i miałam wysiłek fizyczny bo miałam trening . Zaraz zaparze sobie czarną malwe .. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pare dni przed tym miałaś jakieś charakterystyczne objawy ?. Bo mnie właśnie zaczął strasznie boleć brzuch, plecy i głowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Hej Od paru dni boli mnie brzuch. Mam 14 lt piersi w ostatich dniach mie strasznie bolą. Wczoraj jak wróciłam ze szkoły zoaczyłam dużą brązową plamena majtkach, założyłam podpaskę sprawdziłam poparu godzinach znów plama. Do tego straszny ból brzucha. Na noc też ząłożyłam i miałam. I wszkle tez i teraz t5eż Czy to można nazwac okresem? Włosy mam i tui tu piersimi rosną nie są małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Proszę o szybką odpowiedż I sorki,ale nie do końca mi klawiatura działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Mama też tak mówiłaale znalazłam to forum więc napisałam cieszesię lecz te bólebrzucha zobaczymy ile bd trwał A ty już dostałaś ztegoco czytalam to fajnietu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattti
Nie wiemjestem nowa a ja dostalam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1997
tak to byl okres teraz mam 100% pewnosci bo dzisiaj przyszlam ze szkoly patrze a tu na majtkach plama krwi:D troche mnie brzuch boli ale mam co chcialam dzieki dziewczyny ze wierzylyscie we mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduśka miałam bóle brzucha , okropne. zanikał mi śluz i teraz mnie bolą plecy dołem , gdzieś czytałam że to też objaw ;)no i to coś o czym pisałam wyżej;) ogólnie od paru dni miałam wyrazne znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee;d
hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaa.
słuchajcie , mam też duży apetyt , śluz ostatnio przestał mi lecieć , brzuch mnie boli codziennie mam 13 lat co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×