Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hej dziewuszki ;) co u was ? bo u mnie nic , po za tym ,że po dzisiejszej nocy ;) mam masę wyprysków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wczoraj wysypało na twarzy ale nie wiedziałam , że to ma znaczenie . A tak poza tym to już mnie prawie nic nie boli oprócz głowy i pleców . ale brzuch nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem . ;) ona dostała - ty nie musisz . ;) mojego brata dziewczyna była u nas ostatnio i siedziała u niego na łóżku . potem wstaje , a tam taka czerwona wielka plama ! O.o spodnie miała jeansowe , a na nich też taka plama . Spaliła sie ze wstydu , ale moja mama powiedziała , że każdemu sie, może zdarzyć . Podobno to był pierwszy dzień pierwszej miesiączki . ;) a ona ma 15 lat . ;) ( mój brat 16 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie okej . ;) czekam na kolejną miesiączkę . ;) patrz , co znalazłam na blogu pani ginekolog : " początkowo miesiączki mogą być nieregularne, to znaczy, że nie muszą występować równo co miesiąc. Nieregularne mogą być w ciągu dwóch lat od pierwszej miesiączki. Najdłuższa przerwa między tymi początkowymi miesiączkami może wynosić 6 miesięcy " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha . ;) a ja będe mogła napisać następny komentarz za godzinę , bo brat siada . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno . ;) fortuna22 , to chyba plamienie . ja miałam plamienie ( 13 października ) a dostałam miesiączkę ( 4 listopad ) w każdym razie spodziewaj się czerwonej cioci w najbliższym czasie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fortuna ;* ja niedawno zrobiłam 200 brzuszków, wcześniej jeszcze 180 ,czyli w sumie 380 i bolą mnie plecy , brzuch i głowa ;) A co u cb fortuna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem , dzisiaj się wykąpie w gorącej wodzie i jutro się zobaczy xD ;) Ja 23 na dyskotece ,poszłam do łazienki i patrze na majtkach taka brązowa spora plama xD ;) Plamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , były by były ;) a ja mam w klasie na tyle dobrze ,że tylko 3 dziewczyny mają ;) xD Jestem w 6 kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam u was te sprawy bo umnie cięko pisałam z panią ginekolog i mi ona powiedziała co wtedy miałam te plamy na bielizinie to było w kwietniu to było plemnienie i żę napewno bede miała jeszcze w tym roku pierwszą miesiączke więc jak macie małe plamy a jak nałożycie podpaske i nic niebedzie to może oznaczać że to tylko plemnienie i że niedługo może być miesiączka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w 6, u mnie 2 mają :) czasem nam w klasie rad udzielają ;) natka ja właśnie czekam i narazie nic ale plamienie miałam niedawno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna22 meczące jest te czekanie co nie mnie w czwartek jak byłam w szkole to mocno mnie bolał brzuch i mieliśmy dyskoteke andrzejkowoł potem zajeżdziam do domu o 8 i mnie jeszcze bardziej bolał brzuch niż wcześniej pewnie niedługo dostane a i na apelu w czwartek zendlałam to pewnie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka współczuję ci :( za to ja się w poprzedni piątek z bólu zwijałam i w środę miałam plamienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to może ja spróbuje. Coś mnie zaczyna brzuch boleć znowu zacznie się męka.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×