Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Moja koleżanka mi mówiła ,że jak ona kiedyś na treningu musiała zrobić 100 brzuszków to dostała miesiączki na następny dzień ;) A nie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo . ciekawe :P jak narazie zrobiłam 50 ide teraz to powtórzyć . a potem jade jeszcze na chwile do chłopaka bo nie moge usiedzieć w domu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ; * no niestety do chłopaka pojechać o tej godzinie już nie moge ;( No ale posiedze sobie tutaj z wami może jakoś przestane o tym myśleć .. A fortuna jak tam u ciebie ?. Jakies nowe objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety :/// jaki ten ludzki organizm zmienny :) jednego dnia ma się dużo drógiego wcale ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zrobiłam kolejne 150 czyli w sumie 300 brzuszków . ; pp ehh .. nie mam siły :D co tam jeszcze powiecie dziewczyny ?. Jest tu ktoś oprócz mnie i fortuny ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje czekac na rozwój wydarzeń ;) a tak oprócz tego to chciałam się spytac jakich używasz wkładek ? tak z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze straych osób też za dużo tutaj nie ma .. wykrusza się troche forum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety :( była urojona, mini, sylwia12, kilka magd, i wiele innych ;( większośc odeszła po tej aferze z podszywaczem, wielka szkoda:( ze starych osób zostałyśmy tylko ty i ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam u was ?. Jak dzisiejsze samopoczucie? Jakieś zmiany , jakieś nowe objawy ? Bo u mnie ból brzucha, pleców i głowy . No i mam częste zawroty głowy ale nie wiem od czego . Samopoczucie takie sobie. Śluzu mam bardzo mało . Zrobiłam dzisiaj już 50 brzuszków a aktualnie mocze sobie nogi w gorącej wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ; pp mi też się za bardzo nie chce ale mam motywacje :) a korzystałaś z jakiś innych jej sposobów ?. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia33
moja koleżanka prubowała tych brzuszków . zrobiła 150 na raz , bez przerwy , a wieczorem dostała miesiączki . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka prubowała tych brzuszków . zrobiła 150 na raz , bez przerwy , a wieczorem dostała miesiączki . ;) ej , to ja "jula . " zahasłowałam konto . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - ja zrobiłam wczoraj 150 bez przerwy a potem drugi raz 150 bez przerwy i jak narazie nic . Tylko boli mnie brzuch i plecy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka<3 xd
Dziewczyny wiem że pewnie czytałyście to już miliony razy, ale nie ma co się spieszyć z miesiączką. Przyznam wam się że ja też bardzo chciałam ją dostać, a teraz wolałabym nie. Nie mogę spokojnie iść do szkoły bo się boje że mi podpaska przecieknie (raz tak się stało-dobrze że tylko lekko i nie było widać). A co do brzuszków to nie jestem w temacie;) 3-majcie się; * Zajrzę tu jeszcze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka xd
sorki za tamten pseudonim...nie czyta serduszek heh ;) Piszcie dziewczyny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×