Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość lol : (
siemkaaa jest tam ktoś ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol :( masz wszystkie objawy ale, bolał cię ostatnio brzuch albo miałaś jakiś charakterystyczny znak?? to jest np rozciągliwy śluz . miej przy sobie podpaski i uzbroj się w cierpliwośc bo nie jest powiedziane że na pewno w dostaniesz w najbliższym czasie :D jakbyś dostała to napisz ;) 3maj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : (
fortuna(coś tam) ahm . dzia za odp :* ok troche mnie teraz brzuch boli ale to chwilowo i przestaje.. :( już nie wiem co myśleć.. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOObitka
Cześć dziewczyny ;( Właśnie dostałam okres i zwijam się z bólu. Mam do was pytanie. Moja koleżanka robi jutro urodziny z nocowaniem. Czy wypada spać u kogoś jak się ma okres? No wiecie, podpaski i w ogóle. Nie wiem, robiłyście tak kiedyś? Okropnie chciałabym pójść, ale trochę mi głupio. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do OOOrbitka : po pierwsze gratulacje :) a po drugie uważam , ze powinnaś iść :) u mnie mały ból brzucha i duużo śluzu (bialy i rozciągliwy ) też tak miałyście ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOObitka
Dzięki Aduśka, ale to już mój 12 raz ;). Takiego bólu jeszcze nigdy nie czułam, ja chyba tutaj zdechnę ;/. Nie mam tabletek ;( Po prostu umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś jakoś inaczej . Brzuch mnie tak dziwnie minute bolał śluzu mam mało ... Wkurzam się już na to czekanie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol ; (
cześć dziewczynki c'tam ? u mnie jest takie rozciągliwy śluz i tyle .. : ( a u was co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
cześć dziewczyny , chyba mnie pamiętacie , dziś dostałam swój pierwszy okres , wczoraj myślałam że dostane bo miałam zaschnięte takie coś czerwone , obudziłam się i miałam brązowe plamy , poszłam do kościola to już masakra była i musiałam powiedzieć mamie :D teraz mam tylko trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LOl.
u mnie tez taki był przed miesiaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic nowego (; w grudniu jeszcze okresu nie miałam , ale w kńcu to byłby mój drugi dopiero . Na początku tak jest . Orbitka : powinnaś iść. Możesz powiedzieć koleżance że masz okres i żeby się nie zdziwiłą jak cos poplamisz i jak będziesz wychodziła do łazienki co 2-3 godziny . Myślę , że to zrozumie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha gratulacje fajnie masz;) już się doczekałaś a u mnie nadal nic, tylko ten rozciągliwy śluz :( zazdroszczę ci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : (
ja też cały czas czekam : ( nie wiem czemu ale się nie moge doczekać : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : (
ej słuchajcie ja jestem alergiczką no i keedyś jeszcze doktor mi powiedział (taki co bada skóre ) że jak będę miała dostać miesiączke to mi sie nasili alergia. Po paru tygodniach od wizyty zanikła mi całkiem. No i w ostatnich dniach ( gdzieś tydzień temu)tak sie nasiliła że masakra mam to traktować jako kolejny objaw ? prosze odpiszcze kochane meee ; ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : (
jest tu ktos prosze odpiszcie mi : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanka89
Słuchajcie,zdarzaja sie oczywiscie takie sytuacje jak bolacy pecherz-ale tutaj jest tez wyjscie-szczepionka. Zreszta mnie srednio raz na poł roku dopada własnie ta dolegliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jak tam u was ? u mnie dziś tylko śluz . Tak myślę bo ja w sierpniu leżałam w szpitalu tydzień na kolkę nerkową i nie wiem czy to przez to nie mam jeszcze ciotki . Boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : )
u mnie podobnie:) xxkasikxx nie na pewno nie martw się nie długo będziesz miała moja kulzynka też miała kolke i leżała dłużej w szpitalu no i 3 mies po tym maiła miesiączkę więc nie obawiaj się ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertent
Ja też żadnych nie miałem. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaaa
oj , dziewczyny też tak myślałam teraz już po dniu męczy mnie okres bo nei dość że brzydzi mnie bo nie mam narazie krwi tylko takie brązowe to jeszcze opaski zmieniam na każdej przerwie bo mam ją tak obfitą , jakiś koszmar , choć szczerze mówiąc bardzo chciałam ją mieć teraz nie chce sie z nia męczyć , poszło jakieś 10 podpasek i 5 wkładek [ dziś ! ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia !
Hej ;D Mam 11 lat i owlosienie w miejscu intymnym i pod pachami od ok.2 lat mam ten zjebany śluz . Wszystkie moje kumpele juz mają ciote o procz mnie glupio sie z tym czuje mam juz dosyc spore cycki .nie wiem co kurde robic kiedy moge sie spodiewac okresu ? moze sie nie pojawil bo jestem za chuda ? o co tu kaman ? ;d DZIĘKI góry .. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accccha.
miesiączka na pewno się pojawi , łoo 11 lat i juz kazda ma miesiączkę? łał. hmm. możesz sie jej spodziewać , ale nie zawsze przychodzi szybko , no i oczywiście to ze jestes chuda nic tu nie ma do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z acccccha < nie wiem ile "c" więc tak napisałam xD > 11 lat i już wszystkie mają ? To ja mam 12 < lat > i u mnie w kl . tylko 3 . ;P Mi się zdaje ,że nie masz się jeszcze czego obawiać ;P Bo jeśli do 16 roku życia pomimo pojawienie się włosów łonowych i piersi nie dostałaś miesiączki to powinnaś udać się do gina ;P Pozdro ;P Ale się rozpisałam xD A co do mnie to tylko biały śluz i nic ;( Żadnych bólów brzucha itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Co tam u was ? u mnie nic ciekawego ?. Częste bóle brzucha i biały , ciągnący się śluz . xdd piszcie bo nudy ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nuddy . Dziś siedzie sobie na wigilii klasowej a tu czuje jak bym się zlała a tu oczywiście biały ciągnący się śluz .Po za tym nic a u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do xxkasikxx : ja miałam dzisiaj tak samo . czułam , że już dostałam . ale cóż ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achha.
ja miałam przed miesiaczka taki lepki śluz a dzien przed nią miałam zaschniety czerwony ale tak nie dużo go było. cały czas leci ze mnie juz nie mam brazowej tylko czerwona krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acchha
co u wasssssss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×