Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Nie znam się na obwodzie ale jeżeli kupiłaś stanik na którym tak pisze to musisz mieć takie chyba ,że twoje cycki się w nim topią to masz mniejszy,albo są za duże do niego to wtedy masz większy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: powiedzieć ci szczerze? On jest taki elastyczne wiec nie mizna sie w nim topić ale na mnie jest ok, czasem nawet mnie uciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki za wszystko- ale ja powoli idę spać, juro do szkoły:(:(:( buzka do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,dziewczyny ? co u was ? u mnie nic zero jak mnie 2 dni brzuch bolał to teraz nic ! Zero śluzu , zero bólów ! Ej no kurde co się ze mną dzieje !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Hej dziewczyny ;*. Wiec ja mam takie objawy: w 3 miesiące tak mi cycki urosły widac po Staniku, mam śluz dlugo, bo jak 1 raz zauważyłam to nie wiedzialam co ty ( kolo 2 lata ), mam wlosy łonowe- duzo zdecydowałam sie na depiLacje, pod pachami mam z 5 miesięcy, nogi gole od 3 lat, widac u mnie talie, uda mi sie zaokrągliły ( myslalam ze przytyłam. Ale nie uff. ) Moj nastoroj sie bardzo waha, potrafię sie smiac i odrazu zaczac plakac. Od 3 miesięcy mam wszystkiego dosc, nie mówię nic prawie, zaczęłam słuchać muzyki i to moje cale życie. Przetłuszczaja mi sie wlosy i jest takie cos zamiast tradziku na skorze włosów - tłusta skora. Czasem mnie boli na dole brzuch ale bardzo krótko tylko te bóle sa strasznie bolesne. Mam rocznikowo 14 lat ale urodziny dopiero pod koniec grudnia ( jestem w 1 gimnazjum )Odpowiedzie mi czy moge sie spodziewać miesiączki tu lub na gg: 31070114. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że noszę B. A numer.. chyba 70 albo 75. Ale koszmar, wiecie, kiedy mam ferie? 14 lutego! Założę się, że już śniegu nie będzie. I tak okropnie boli mnie brzuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że możesz ;) Rzecz w tym, że my nie możemy przecież określić kiedy. Tak na moje oko do końca roku spokojnie, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Dzieki:-). I jeszcze cycki tak strasznie bolą, ze muszaląm sie oduczyc spac na brzuchu bo sie w nocy budziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity&Love
OOOrbitka - ja też mam 75b :D tylko kurde okresu nie ma :/!!!.... ;( ;( buuuu... jest ktoś? Aha i jak piszecie to ja mam całą pocztę mailową zasyfioną 80 wiadomości w 1 dzień!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Wasz tez tak cycki bolą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity&Love
Nie, mnie nie bolą wcale :) Tylko co jakiś czas czuję takie ukłucia... albo bolą mnie przez godzinę dziennie czasem. Ale pamiętam jak mi dopiero rosły to spałam na brzuchu i strasznie mnie to bolało. Musiałam się tego oduczyć, ale nie dałam rady i dalej śpię na brzuchu tylko na wielkiej, puchatej poduszce ;D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
He he ja dokladnie tez nie moglam spac i sie oduczyłam bo mnie bolą caly czas. Mam pytanie to prawda ze jak sie waży niej niż 44 kilo to nie mozna miec miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity&Love
Nie, widziałam takie pytanie na zapytaj. Pewnie że można ważąc mniej!!! Tylko ja się jeszcze nie doczekałam... Poradźcie coś ;(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też strasznie chciałam mieć okres. No ale przede wszystkim musisz pogodzić się z tym, że tego nie da się przyspieszyć. Poza tym, podczas okresu często odczuwasz ból, nie możesz pływać dopóki nie zaczniesz używać tamponów, jeśli masz wrażliwą skórę robią się odparzenia, a nawet jak nie to i tak jest potwornie niewygodnie. Wiem, że nie obrzydzi ci to okresu tak, że nie będziesz go chciała, ale może choć trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Do OOOrbitka: wiem, ze to nic przyjemnego i dlatego chce sie na to psychicznie przygotować ;). A z ta waga to gdzies czytałam bo wątpię, zeby tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity&Love
Dzięki OOOrbitko - ale ja po prostu uważam że to trwa już za długo... Poza tym jeśli chodzi o sporty to wolę się nie wtrącać, bo jestem z tego kompletnym dnem i ani myślę wybrać się na basen, czy zacząć uprawiać jakikolwiek sport. To nie dla mnie ;) Więc w tym wypadku można powiedzieć, że nie znalazłaś argumentów, by mnie przekonać do zmiany zdania xd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
Czy to normalne ze nie codziennie leci śluz. Bo mi dzis tylko rano a teraz przez caly dzien nie. Tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę 4Okg. i miesiączkę mam.. Śluz też nie zawsze musi lecieć. Czytałam,że albo go jest dużo albo wcale przed miesiączką:P Co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka:P
Wiecie mam 14 lat i jeszcze ani razu się nie masturbowałam. Moja kuzynka ma 13 lat i już się masturbowała;./ A wy?? Masturbowałyście się chociaż raz??? Odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sory ale byłam w szkole muzycznej:) Dzuewczyny: nie z ta waga, ja dostałam pierwszej gdy wazylam 39 kilo, teraz to przytylam do 42:) Monia: ja mam od 14 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.p:-)
O to dobrze ze to nie prawda z waga bo u mnie to z nia nie jest za dobrze. Od 2 lat trenuje i przytyLam z 2 kilo i wszystko poszło w mięsnie. Ale za to talie mam :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×