Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej dziewczyny miałałam plemnienie w marcu a nic pani ginekolog napisała że bede miała w tamtym roku i nie dostałam ale coś takiego miałam tez w kwietniu myślałam że to miesiączka ale jednak plemnienie mam małe piersi ale mi rosną śluz mam gdzieś od 3lat jak nie wiecej biodra robioł mi się coraz szersze mam owłosienie łonowe ale nie mam pod pachami i nie wiem kiedy dostane miesiączke to będzie moja pierwsza moja mam dostała miesiaczke kiedy miała 14,6 lat a ja mam 13 a rocznikowo 14 mam teraz śluz i nawet dużo pomuście kiedy moge dostać. Z góry dziekuje i pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wynika,że tak to normalne. jeszcze pisze,że może tak być gdy za mało się ruszamy i gdy tylko leżymy do góry brzuchami. Coś nie wiem czy to prawda bo ja lubię sport i dużo się ruszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie .Mi pani ginekolog powiedziała, że dostane na przełomie sierpnia/września i dup*a , że sie tak wyraze .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka: ja civ nie mogę powiedzieć kiedy przyjdzie ale Spx za nie długo:) kilka str wcześniej Monia podawaa numer gg pani ginekolog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z nią pisałam i ona to napisała a nie wiecie kiedy teraz może być?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam jeszcze powiecie ?. :D Mam takie pytanko nie do tematu :P Jaką macie średnią na półrocze i jak wam ogólnie idzie nauka ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci Ada powiem,że w tym roku bardzo się sobie dziwię jak dotąd wszystko w szkole idzie dobrze 9 nie zapeszając) mam średnią 5.15 Normalnie tak się cieszyłam,że nie wiem:P Wiem ,że to za wcześnie ale macie plany do jakiej szkoły pójdziecie po gim.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: ja tez sie dużo ruszam... Aduska: ja wyjątkowo kiepsko, ale 1 gim, 1 semestr- 4.40:( w podstawówce zawsze miałam powyżej 5.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Monia: nie! Chciałabym iść do Batorego, ale nie wiem czy sie dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1 gim. miałam gorszą;). Ja nie wiem . Chciałam iść na pedagogiczne ale nie wiem... Lubię dzieci i chciałabym być przedszkolanką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Maatyla kiedyś zadała pytanie czy chodzimy do kościoła, a ja chciałabym sie was zapytać jak często chodzicie do kościoła?.Czy co niedziele czy macie jakieś popołudniowe masze?? Jeżeli ktoś nie chce to niech nie odpowiada.:) W końcu to są osobiste sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka:P
Czy przeklinacie??? Oczywiście chodzi mi o przeklinanie w swoim towarzystwie ..? Ja uważam to za normalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×