Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

A Zapomniałam powiedzieć ze mam czasem zamiar brązowego cazrno- krwisty śluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, oczywiście. A dlaczego miałoby być coś nie tak ? Każda dziewczyna dostaje okres w innym wieku. Jedna dostanie mając nawet 11 lat , a inna .. mając nawet 16. To wszystko zależne jest od organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie musisz do Mnie mówić per Pani ;) Wystarczy normalnie. Nie jestem w końcu taka stara ; 0 U Mnie wszystko w porządku . Właśnie czeka na okres. ;) Jeszcze jakies 3 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nie doczytałam ;D Martwi mnie to, że mam okres co 37 dni. Moim zdaniem stanowczo za długo. Nie powiem, że mi to nie odpowiada, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orbitka- poprostu się jeszcze nie uregulowałaś . Może u Ciebie nalezy jeszcze zaczekać . ___________________________ A co do chłopaka/narzeczonego czy męża. To mam narzeczonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie:) ej ile miałas lat gdy miałas pierwszego chłopaka?:) (jeśli mogę spytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Sorka ale coś mi sie komp psuje:( No wiesz mogłeś zaadoptowac:) Ja lecę:) pa dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
cześć piście do mnie to pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metamorfoza; Witaj! Ciesze się,że jest tu ktoś bardziej doświadczony. Miałam przez pół roku takie brązowe plamienia co 2 tyg. Po pół roku dostałam miesiączkę (bardzo obfitą), po 28 dniach zamiast drugiej miesiączki pojawiło się znów to brązowe plamienie. z tego co napisałaś do maatyli wynika,że to normalne??? Czy coś jest ze mną nie tak??? czytałam ,że te brązowe plamienia się zdarzają bo to nie zapłodnione jajeczka czy coś takiego;/^^ Alle nie wiem. A ty co o tym sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×