Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Aha :) Bo my tu piszemy o 1 miesiączce. A raczej jej braku u niektórych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jednak nie zupełnie dobrze trafiłam ;p . Po temacie oczywiście wiedziałam że o pierwszej miesiączce gadka, ale widziałam tyle odpowiedzi więc myślałam, że się troszkę pozmieniały tematy . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!;) u mnie ok:) a co u was?:) Paula: gratuluje! ADUSIA: miło ze jestes:p Metamorfoza: o fajnie! Cześć ja mam 13 lat:) jak masz 19 lat to może chcesz odpowiedzieć na kilka moich pytaniach dotyczących okresu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2 miesiące temu dostałam niby pierwszej miesiaczki, czemu niby? Bo tylko na początku miałam krew potem miałam brązowy śluz... Czy to na pewno była miesiaczka? Zapomniałam dodać ze po 34 dniach znów miałam tak samo tylko ze wiecej krwi... Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, naprawdę zaczynam się martwić. To tak ma być, czy to jakaś choroba? Wiem, że są długie cykle, ale 37 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że normalne. Wiesz początki sa rózne. To jeszcze się wszystko musi uregulować. Jeżeli będziesz tak miała co miesiąc mniej więcej w tych samych odstępach czasowych to raczej możesz już mówić, że to OKRES. Bo to różnie z tym bywa. Każdy organizm działa swoim tempem . :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie tym oorbitkaa :) narazie jest nieregularnie może ci sie pozmienia . Hah wiesz organizm kobiety jest niesamowity ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metamorfoza: z tego co zrozumiałam to ze nie mogę jeszcze mówić ze mam okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc to już jest prawdopodobnie okres. Skoro to już dwa miesiące tak było to taak. Okres. :) A tym, że najpierw krew a potem tylko plamienia występują to sie nie przejmuj . :) To żadna anomalia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam stosunkowo później niż przypuszczałam, że dostanę . Miałam około 15 lat. Jakoś na przełomie 14/15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×