Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Ale ty klasa 5? Ja chodzę z 1 gim... Najwyższa 170? Coś koło tego... Najniższa- 155....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą byłam w toalecie patrzę na majtki są całe w przezroczystym i białożółtym śluzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja gdy byłam w twoim wieku, rok temu to bylam takz 10 cm wyższa... Ale do dziś jestem najlzejsza z klasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść dziewczyny, ja dzisiaj miałam dużą, brązową plamę na majtkach i jak pocierałam się po skorzystaniu z toalety też na papierze była taka plama. Moja mama powiedziała mi, że miesiączka jest blisko. A wy jak myślicie kiedy NAJPÓŹNIEJ moge dostaś okresu? prosze pomóżcie!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dlaczego jestem taka niska,ponieważ 5 lat ćwiczyłam gimnastykę artystyczną. 7 razy w tygodniu po3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka: moimi zdaniem ty już masz okres, ale początek, powinno ci sie to jakoś rozkręcić:) gratuluje i witaj w świecie kobitek:) Gosia: wow!!! No to spoko i wszystkiego najlepszego... Trochę spóźnione ale są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: czasem se myśle czy Moj 1 okres był rzeczywiście okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila rozmawiałam z moja mama:) o okresie, opowiadała jak to ona dostała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej o której wstajecie do szkoły- ja zaczynam sie tozbudzac 6.00, a wstaje 7.25:p a jutro to musze o 6.20 wstać- matme zrobić, bo dzisiaj już nie dam rady:) głowa mnie boli i zmęczona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×