Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

U mnie prawie wogole sluzu:) to znaczy ze teraz około 2-3 dni tak bede miała potem około tygodnia sucho i 1-2 dni masa sluzu a potem okres:p to wychodzi tak około 12 dni, czyli około 14.02/ 16.02-> hurra:) wszystko idzie po mojej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie stety dziś w szkole dostałam pierwszą miesiączkę. Z początku miałam malusienką plamkę, potem jak z domu wruciłam poszłam do talety no patrze a tam całe maitki brudne nie ogłam rospoznać czy to okres, bo miałam niebieskie majtki! Za chwile sie podcieram a na papierze krew! Ja wpadłam w panikę nie wiedziałam co mam robić, ale powiedziałam mamię i założyłam podpaskę! Ale coś mało tej krwi? Dlaczego? Boje się? Co mam robić? A w nocy też bedzie leciało! Proszę pomocy! co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale nie moge ci pomóc ponieważ jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki , ale na pewno te dziewczyny które już miały pierwszy okres ci pomogą. U mnie dzisiaj bardzo dożo śluzu i bóle brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria: gratuluje:) witaj w świecie kobiet:)! Nie martw sie ze trochę mało jest tego:) pierwsze okresy mogą być skape:p ja np tylko pierwszego dnia miałam krew, ale tak malusio, a potem czarno- krwisty- brązowy śluz... Druga miałam bardziej krwista, ale i tak miałam tego tak mało ze 2 wkładki wystarczały na Dzien..... W nocy możesz miec tego mniej, ale troszkę pewnie będziesz miała:) co robić? Nic, czekaj aż upłynie:) zapisz sobie od kiedy do kiedy miałas i oczekuj następna, może przyjść od 21 do 35 następnych dni, ale nie musi:) może przyjść nawet za 4 miesiące..., i pamiętaj stalas sie kobieta, pilnuj swojej cnoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria: fajnie:) ja tez jestem z 1998:) ja dostałam pierwszej 2,5 miesiąca temu:p Gosia: Hejka:) u mnie prawie wcale sluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was jedno pytanie. Jak mam kupić w sklepie wkładki? Strasznie sie wstydze i dlatego pisze. Bardzo prosze o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: a mama nie może ci kupić? Ja powiem tak miałam śluz- nie nosilam wkladek... Nawet jak miałam pierwszy okres to tez nie, podpasek tez nie... Dopiero gdy napisallam list do mamy, to tego samego dnia dała mi paczkę wkladek... Bo w tym lisciku napisałam jej wszystko, ze mam śluz itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: nie rozmawialas jeszcze z mama o okresie? Jak nie to chyba najwyższy time;) zacznij tak "mamo, musze z Toba pogadać. Bo widzisz ja już mam x lat i w pewnym sensie zaczęłam już dojrzewac, nie? " wtedy powiedz jej o sluzie xd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia; a jak sie wstydzisz to po prostu włóż se do koszyka paczkę i tyle:) ale pamiętaj od rozmowy z mama i tak sie nie wywiniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam mamie . mama powiedziała że jestem jeszcze mała dziewczynka i nie mam co sie przejmować okresem, a śluz to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mama dostała okres jak miała 13 lat i myśli że ja też tak dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: naprawę????? Ile masz lat?? I kiedy powiedziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge ci powiedzieć jak mam na prawde na imię bo mój brat lubi wchodzić na mój komputer i sie ze mnie śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: to do mnie z tym imieniem? To może porozmawiał z mama jeszcze raz... Wiesz, sorry ale wydaje mi sie ze twoja mama powinna trochę inaczej zaragowac... Sylwunia: hej:) u mnie ok:) zero sluzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: moja mama 2 razy rozmawiała na ten temat, rok temu.. Tez miałam 12/11,5 lat... Potem przestała i zalowala bo pól roku pózniej dostałam.. I mówiła mi ze tak jej przykro ze nie "była" ze mną w tych chwilach.. :) ale potem ze mną gadala wszystko wiem :) i teraz tez lubię sobie z nią o tym pogadać.. A co do tego ze twoja myśli ze dostatniesz w tym samym wieku co ona, to nie zawsze sie sprawdza, moja mama dostała gdy miała 15 lat a ja 12,5 moja Kolezanka 12 a jej mama 16,5 wiec to nie jest tak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×