Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Yyy... 21 mam wylot na Cypr, i chciałabym sobie poplywac, ale jak zanam życie dostanę pewnie 20 i bede miała przez 5 dni... 28 mam wylot, a ja sobie chciałabym poplyawac... Co mogę zrobić by dostać 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trudna sprawa .. nie mam pojęcia może inne dziewczyny coś będą mogły pomóc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wt biorę gorące , naprawde gorące kąpiele, ale nie wiem czy coś to da... Wyczytałam w internecie: - goorace kąpiele-> biorę - kwasne owoce-> codziennie jem mandarynki - sex-> mam 13 lat.... - No i tabletki anty-> nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila jeszcze wyczytałam: wysiłek fizyczny- biorę sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam 60 brzuszkow, skrętu, przysiady, rozciagania i bieg w miejscu, może pomoże- bede robiła codziennie, musi zadziałać:) PS: ale mnie jajniki bolą PS: włosy mi si zaczynaja kręcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
Ja mam 12 lat i wszystkie objawy miesiączki .Śluz mam już półtora roku raz przezroczysty raz żółtawy ,a gdzieś przez tydzień nie mam prawie w ogóle ale za to mam straszne bóle podbrzusza dzisiaj rano zwijałam się z bólu ale trwało to tylko ok. 5 min. Włosy pod pachami mam rok, a łonowe półtora , mam sporawe biodra i cycki.Od około roku mam straszne humory raz ryczę z byle czego a raz się śmieje tak samo z apetytem raz zjadłabym słonia a innym razem nic nie mogę jeść bo mi niedobrze. Pomóżcie mi czy niedługo nadejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! mam strasznie dużo przezroczystego śluzu , cała wkładka mi sie zapaskudziała.Pomocy piszcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ? u mnie nic . jak zwykle . ej mam do was pytanko . umie któraś z was szpagat ? bo ja właśnie chcę się nauczyć zrobić . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u mnie zero sluzu... Ej czemu nie odpiszecie na Moj problem??? Choć ja myśle ze moja 3 przyjdzie wcześniej niż miała przyjść:) dzisiaj mam zero sluzu, bóle podbrzusza i jajnikow...;) Lolcia: spodziewaj sie czerwonego listu, od matki natury:) około tydzień przed okres jest sucho na majtkach, a potem 2-3 dni duuuuzo kleistego, rozciagliwego sluzu (takie jakby sznurki sluzu ciągną ci sie z dupy) :p szykuj sie:p Sylwunia: ja nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: to normalne przynajmniej u mnie:) duuuuuuuuuzo sluzu mam w połowie cyklu i przed okresem.. Szykuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie No fajnie... Ja na kazde wasze pytanie staram sie odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno tu nie pisałam :D co tam ... ja umiem robić szpagat ale tego się nie da nauczyć o tak tylko trzeba się rozciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen155
nie wiem, chyba nie długo dostaniesz Maatyla! to dobrze, przynajmniej popływasz:P ja tez mam sucho cały czas tylko czasami cos poleci a jejszcze 2 tyg do 2 okresu/.... to ja carmen 15:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: mam nadzieje:) ale jeśli nie??? Znasz jakie sposoby na przyspieszenie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: a ja równo (nawet godz sie zgadza) dostałam pierwszej 2 miesiące i 2 tygodnie temu:p mam nadziej ze następna dostanę za około 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów zaczęłam pisać i nic, nikogo nie ma... Chyba przestanę pisać na tym forum i zaloze se własny topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila wzięłam sobie Witamina c, picwicze sobie na skrzypcach, potem goooooraca kąpiel i wysiłek na maxa, a potem sen co mnie zrelaksuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och lola
AniaA1395 posłuchaj w nocy nic ci nie leciało bo leżałaś i nie miało jak spływać To normalka:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
Hejka dziewuszki co tam u was?U mnie znowu duuuuuużo śluzu(ble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
I strasznie boli mnie prawy jajnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LolA: hej:) ja jestem Maatyla i mam 12,5 lat:) miałas już pierwsza? Ja już 2:p mam problem: 21 wylatuje na Cypr, a okres dostanę pewnie po 32 dniach po poprzedniej, to znaczy 20, a ja chciałam sobie poplywac... Znasz jakiś sposób na przyspieszenie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
O kurcze! Niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×