Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

:) ;**. W życiu bym nie powiedziała żę się stanie jak tu laski pisały. 2 miechy temu poprostu strasznie mi odwaliło na punkcie okresu aż się modliłam żeby dostać później przestałam o tym myśleć i NIESPODZIANKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki kasik ;) kolejna kobietka :D muszę też spróbowac nie myślec o miesiączce , może wtedy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do kasik gratuluje widze ze coraz wiedzej lasek dostaje okresu haha i to wszystko dzieki forum :D:D a jak sie czujesz kasik cos cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w listopadzie zauważyłam,że mam śluz. I jak tylko wyczytała,że to objawa miesiączki to też się modliłam,zebym dostała. Tak bardzo chciałam. A potem przestałam się tym przejmować, aż tu w końcu wczoraj patrzę... Okresik ;) Jeszcze raz - gratulotionki kasik ;** Witaj w świecie kobitek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik: gratki!;) witaj w świecie kobiet!;) Karolinka: to fajnie:) Ej Slychajcie.. To dziwne, mi nic nie leci, chyba ze siedzę to tak jakby to tak sie odbija ta krew.. A gdy sie podcieram to mnóstwo krwi.. Co i tym myślicie?? Karolinka: dzięki:) spróbuje moze pomoże:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: dzięki ze pytasz:) bardzo miło:) no i jestem taka wypocEta:) ale jutro... 3 sprawdziany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem maatyla , ale to normalne raczej , nie muci leciec cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Nie wiem.. Dle ja w ogóle Podpaski nie musze nosić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poczekaj ide zobaczyć do kibla jak tam moja krew żyje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, z tym ze żadnych podpasek nie musze nosić to przesadzilsam... gdy siedzę to ta krew sie leje ze mnie... Ide do kibla i mam całe majty w krwi:) do szkoły to wkładke minimum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano sie budze i strasznie mnie boli brzuch:( Ide do łazienki (fortuna: nie posluchalam ciebie i wkladka mi przeciekla:o), podcieram sie i mam brazowo- krwisty sluz:( Czemu nie krew??! Ale moze tak jak miałam wczoraj jeszcze mi sie rozkreci:p Przed wczoraj miałam brazowy sluz, a rano krew:) Buzka i powodzenia w szkole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapewne taki okres :) Ja byłam w szoku, że mój pierwszy okres był przez całe 5 dni krwisty . Byłam pewna , że to będzie dwudniowe i brązowe :D A co ty Maatyla już nie śpisz ?. :D Ja się niestety uczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heek Adu$ka dawno mnie tu nie było i składam ci spóźnione gratki ;* Właśnie kurcze dziwie się że nic a nic mnie nie boli ! . Ale masakra wczoraj była chodziłam po kibelku w tą i nazat i myślałam co mam robić ! Jeszcze mamuśce nie powiedziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano poszłam do kibelka to była taka średnia plamnka zaschnięta , teraz idę a tak cała urąbana w krwi ;( .. Najważniejsze że się doczekałam mam nadzieje że mnie nic nie będzie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
Maatyla:jak stoisz albo chodzisz to ci leci a jak siedzisz albo leżysz to nie ma jak dlatego jak śpi to leci mniej niż w dzień Ja na WDŻ miałam , że tylko pół kieliszka krwi leci w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ:) U mnie dziś drugi Dzien okresu i ciagle krew:p Mam tak ze gdy sie podcieram to tyle tej krwi jest! No i brzuch i plecy mnie bolą:( PS: nie ogarniam jak sie Podpaski zadklada.. Tak mniej wiecej co ile sie podpachy zmienia?? A tak poza tym- to jak mam powiedzieć mamie ze moj okres jest Juz krwisty i bardziej obfity? Bo te dwa razy miałam bardzo skape i wkładki, a teraz czuje ze potrzebuje podpasek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
Maatyla: Podpaski powinno się zmieniać co 4-5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla : podpaski zmienia się co 3 - 4 godziny , w zależności od obfitości okresu . podpaski możesz wziąc mamie , albo po prostu jutro sobie kup :) mnie też boli brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie Założyłam o 10 i do tej pory nie zmienilam:p Podpasek nie bede sobie sama kupować:o Jutro Wyśle eska ze szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. A znacie moze jakaś prosta obsługę założenia Podpaski??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×