Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość lolcia:*
hej długo nie pisałam Maatyla ja mam obwód bioder 71cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia; hej:) Jestes jeszcze? Mam pyt: jak sie mierzy ten obwód bioder- jakby te kości, czy uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- błagam, pomóżcie! Jutro wylatuję na Cypr... I ogólnie samolatem lecialam tylko raz, gdy miałam rok... Strasznie sie boje...! Aż mam motylki w brzuchu i jest mi niedobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, zegnajcie... Myślałam, ze ktos do mnie napisz ejeszcze...przed wyjzdem... Np nic...:( nie jestem pewna... Czy kiedyś jeszcze napisze... Trochę mi sie to znudziło.. Kiedyś było tak fajnie, pisało sie i od razu ktos odpisywal.. A yeraz tylko ja pisze.. Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dawno mnie nie było . nic się nie zmieniło tzn nadal nie mam okresu . maatyla fajnie masz ;) ja nigdy nie leciałam samolotem . na wakacje i ferie zawsze autem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: hej:) nareszcie ktos przyszedł:) Ja Juz mam zamknięta walizkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw ja miałam ferie , teraz ty skubana :P miałaś już 3 okres ? sorry ale nie wtemacie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: sorka:) Juz jestem, a ty? Co do okresu, to sama nie wiem... Miałam dziwne krwawienie w zeszłym tygodniu, uznam ze to okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D Nie bój się, w samolocie czujesz się jak w autobusie, tylko nie trzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oorbitka: dzięki;) Fortuna: u mnie ok:) jeszcze sie uczę, bo wracam to mam sprawdzian z geografii:( No i ogólnie to trzymajcie sie beze mnie:) bo ja wylatuje na tydzień:) napisze do was albo wieczorem w poniedziałek albo we wtorek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian , brak okesu , ale śluzu wiecej niz zwykle . nic poza tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dobra to trzymajcie sie, ja ide spać, jutro wstaje o 6:o Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do maaatyla spoko samolotem leci sie zajebiscie ja lecialam w tamtym roku do tunezji tez sie balam ale nie ma czego siedzisz sobie jak w domu na fotelu nic nie trzesie tylko troszke uszy zatyka wiec trzeba zuc gume albo cos jesc ale pozatym jest zajebiscie milego lotu ci zycze :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka i Oorbitka: dziękuje:) mi sie wydaje ze bedZie dobrze:) A wam jutro powodzenia w szkole:) Ale ty oorbitko to ferie chyba masz:) tak? Dobra to ja ide spać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×