Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej... Właściwie to pisze do was ostatni raz.. Pożegnać sie chciałam..:* Specjalne podziekownia dla; - Aduski: jedyna rozsądna, która napisała, ze "moje posty zasmiecaja forum.." dzięki Aduska za to:) Jestes szczera.. - Moni: dzięki:) Jestes SUUPER:) - sylwuni; szkoda ze odeszlas, ale ja tez:) - gosi: napewno musisz miec wielu przyjaciół:) - oorbitki: super doradzasz:) - kamy i Lol; dzięki wam dowiedziałam sie ze jestem kobitka:) - Carmen: jestes genialana:) - Kasik i Karolinka; za to, ze byliście ze mną czasem:) Przepraszam jeśli kogoś ominelam... Życzę wam by do każdej z was przybyła ukochana ciocia:) Pa i dzięki jeszcze raz:) [szczególnie tobie Aduska]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla : Prosze nie odchodz bo w sumie to jedynie ty tu pomagałaś ;( . I poza tym jesteś suuper .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla prosze cie nie odchodz .! Ja nie chciałam żebyś odeszła tylko żebyś uporządkowała swoje posty .. prosze cie ! Czuje sie winna . prosze cie jak nie wrócisz to ja też odejde z forum ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok:) Wróciłam:) Aduska: nie chciałam żebyś sie poczuła winna.. Mam nadzieje ze jeszcze nie odeszlas:) Kasik: no dobrze Juz:) jestem;) Martyna: witaj z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: nie ma za co:) To ja przepraszam, bo sie wszystkiego czepiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
do maatyla o boziu szkoda ze nas opuszczasz ale dobrze za mam cie na gg a tak w oglule to laski ja tez sie zegnam juz dostalam okresu wiec nie am juz czego sie pytac ale spoko jak bede miala jakis problemik to zawsze wpadne dziekuje wszystkim dziewczyna ktore i pomogly normalnie KOCHAM WAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka: ja Stwierdziłam ze zostaje, mimo ze miałam Juz trzy okresy.. Ale zostaje jako osoba pośrednia miedzy dziewczynkami a ciocia (okresem:)) i nie tylko:p Ty tez byś mogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: nom:) w sumie to zastanawiałaam sie czy nie odejść Juz na początku (str. 160 no bo przyszłam i miałam okres, ale Stwierdziłam ze moge sie przydać:p ale nie wiem czy coś z tego wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia<3
Chce dodać , że jeszcze go nie mam . ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia: nic:) jak siE boisz ze dostaniesz w szkole; to nos codziennie wkładki higieniczne, a w plecaku podpaske:) i chodź często do toalety sprawdź czy wszystko jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia: Ja dostałam pierwszy okres akurat w szkole na ostatniej lekcji . miałam tylko malutką plamkę, że nawet nic nie poczułam dopiero w domu zobaczylam jak poszłam do toalety. :) Także się nie martw :) Jak coś to noś wkładke do szkoły a w plecaku pare podpasek i myśle, że będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej co tam jak niedziela wam leci ? U mnie jak trwało dwa dni tak do tej pory nie ma . Przeżyję Adu$ka a jak tam sprawa z chłopakiem powiedziałaś mu że się wyprowadzasz do Paryża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik: wyluzuj:) miaalas krew i wszystko jest git:) a kiedy Miałas okres? Ja drugi dostałam 32 dni po pierwszym:), a trzeci 37 dni po drugim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powiedziałam już dawno. Ale bardzo możliwe jest, że zostane w polsce do końca gimnazjum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka: to fajnie:) od samego początku mówiłam ze wwszystko sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: ja nie wiem czy to był okres bo było 2 dni i było brązowe i całkiem sporo ! Adu$ka: i Jak on to odebrał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik; jest ok:) 2 dni- moja Kolezanka tez tak miała.. Ja tez miałam brazowe.. Czytałam gdzieś ze pierwsze miesiaczki mogą być neregularne, brazowe i krótkie i skape:) No a ja tęsknię za moim ehmm.. Przyjacielem;) Chyba umrę z tęsknoty i miłości do niego..!! Poradzcie coś.. Sorry ze nie na temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: przepraszam ze zasmiecam forum:) ale przypomniało mi sie WAZNE pytanie, które od zawsze chciałam wam zadać.. Niestety nie temat... Ale moze być...? Jak nie to piszcie to nie bede zasmiecac forum... Wierzycie (w sensie czy waszym zdaniem..) przyjaźń damsko- męska jest możliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: Spoko, spoko :D Myślę, że tak ponieważ mam super przyjaciela, którego znam od pierwszej klasy podstawówki . :) Żeby nie było to jest też przyjaciel mojego chłopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...yyy mam 12 lat mam owłosienie łonowe, ale nie mam owłosienia pod pachami znaczy mam lecz te włoski są niewielkie i jest ich bardzo malutko no... jak by to powiedzieć mam pewien problem z no wiecie 1 miesiączką śluz leci mi od 1.5 roku bardzo się tym martwię bo jeszcze nie dostałam okresu.Owłosienie łonowe mam już od początku 5 klasy. Mam włosy na nogach i na rekach i czasami zwłaszcza te na nogach gole. Bardzo nie chciałabym dostać 1 raz okresu w szkole bo to było by krepujące i jakoś nie chciałabym nosić do szkoły podpasek w plecaku ;-( . Może ktoś z was wie kiedy mniej więcej powinnam ją dostać ?? Proszę o pomoc z góry dziękuję :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Magdusia: no to tak:) niekoniecznie musisz dostać okres teraz, równie dobrze za 2 lata:) ale jeśli boisz sie, ze dostaniesz okres w szkole to nos codziennie wkładki higieniczne w szkole i poodpaske w plecaku np. w kosmetyczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och maatyla bardzo ci dziekuje. lekcje wychowania do zycia w rodzinie mialam ale teraz pani nie ma w szkole wiec nie ma kto z nami tych lekcji prowadzic dlatego nie wiezialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×