Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość yyy...
Maatyla dobrze wiem ile masz lat fortuna22 masz racje to beznadziejny wątek na którym piszą same osoby w wieku 13 lat juz chca miec okres i wymyślająsobie same objawy, których nawet nie mają- tak mówię o tobie a tak dla wszystkich osób świadomości mam prawo do was mówić bo 18 lat to jeszcze żadna z was nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika444
zgadzam sie z yyy myslałam ze mi pomozecie a tak naprawde to wam by sie przydała pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj yyy .. ja nie mam ochoty sie kłócic ale to nie jest twoja sprawa. A skąd wiesz, że wymyślają jesteś jakimś guru ? i moge sie założyc że ta osoba co pisała ostatnio to ty pod innym nikiem. Mają dziewczyny problemy i chcą się kogoś poradzic a ty masz jakiś probl;em. Ja mam 15 lat i dziewczyny bardzo mi pomogły . I przepraszam, że sie tak wyraze ale wypier.dalaj z tego forum. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy...
wypierdalać to ty możesz, bo ja i tak nie mam zamiaru tu zostac, a co do tego ze jestem guru, to nie nie jestem, ale co to wgl za tekst: ale sie dziwnie czuje jakby mi się coś w jajniku przesuwało..., pomijając fakt ze tego nikt nie czuje, wiem bo mam okres od 6 lat i coś o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy...
z doświadczenia wiem ze juz lepiej się zpytać mame czasem o taką sprawę, niż się wszystkiego dowiadywać z takich forów jak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy... : a skąd wiesz ? też mam czasem takie uczucie jakby mi sie cos tam ruszało . a tak wogóle to po co siedzisz na tym forum skoro ci nie pasuje ?. i ty nie będziesz nikomu mówic czy ma pogadac z mamą czy na forum bo to jest nasza sprawa więc się nie wtrącaj .! Kurde , tylko wycieczke sobie przez to zepsułam . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
aduska, od dłuższego czasu obserwuje to forum i jak narazie tylko jedna osoba ma na nasz temat swoje zdanie , wiec czy warto się niw przejmowac?? daj sobie spokój głupiego nie uleczysz z głupoty...: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy - najlepiej będzie jak się zabierzesz z tego wątku ok ? po co szukasz zaczepki i po co tu wchodzisz ? bo sądząc po tym co napisałaś można wywnioskowac że robisz to od dłuższego czasu . a tak przy okazji to dzięki twojemu poprzedniemu postowi możemy się dowiedziec, że większośc ludzi młodszych od siebie traktujesz jak śmieci . dziękujemy ci bardzo za twoją opinię o nas i pokornie prosimy o opuszczenie tego wątku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
fortuna dzieki wiem co przechodzisz tez mam 13 lat i ciągle czekam na ten upragniony okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funix i fortuna macie racje :) A ona chyba ma jakieś kompleksy i chce sie wyładowac na młodszych :D Co tam u was ?. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
wreszcie odwazyłam sie coś tu napisać, zawsze tylko wchodziłam i cvzytałam co inne osoby pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorek
cześc dziwczynkai małe kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
do aduski, fortuny i maatyli dzięki wam dowiedziałam sie co oznaczaj różne sygnały w moim ciele, bardzo wam za to dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
też sie ciesze:) mam do was mał e pytanie zawsze miałam bardzo cienkie i przetłusczające sie włosy, a ostatnio bardzo zgęstniały i przestały się przetłuszczać, czy ma to jakis związek z dojrzewaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowie mi ktoś ;)?? A tymi głupszymi sie nie przejmować :) Może założę własne forum na którym będziemy gadać o WŁASNYCH SPRAWACH co? Żeby nam się nikt nie wcinał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
mysle ze lepiej zostac przy tym co jest nie bede mogła sie przezwyczaic do innego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założę, nie spodoba się - trudno... Wiecie czemu to robię :)? WSZYSTKO tylko nie czytać krzyżaków ;(!!! W środę omawiamy, jestem na 1 stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
infinyty mysle ze nie bo jesli tak to mialam to zapalenie juz kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
to tak jak ja z romem i julią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) Te włosy to nie wiem ja miałam na odwrót :P Nie przenośmy forum. nie ma sensu bo i tak nas znajdą xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
musze dostac co najmniej 5 ze sprawdzianu z ksiązki bo jak nie to mi rodzice zabiora kluczyki do garazu i nie bede miala gdzie z kapelą cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
hehehe mój kot je bitą smietane:P i jeszcze przy tym kicha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założę, nie spodoba się - trudno... Wiecie czemu to robię :)? WSZYSTKO tylko nie czytać krzyżaków ;(!!! W środę omawiamy, jestem na 1 stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka - ale tam można chociaż posegregować tematki i pousuwać takich idiotów. No proszę was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja uwazam ze tu jest fajnie bo mozna znalezc odpowiedz na kazde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×