Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

To niech każda wypowie sie na temat przenoszenia forum . :) Ja jestem na nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie róbcie mi tego ;( nie chcę wracać do tej nędznej lektury, a forum właśnie robię. www.4u.pun.pl zobaczcie sobie, jeszcze niedokończone ale coś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to rób to forum ale ja nie będe na nim siedzieć . sory .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na tak . chociaż się przyzwyczaiłam do tego forum to mogę siedziec i tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ... jeszcze posiedzę tu . ja jestem komputerową analfabetką ... brat obiecał że zrobi to jutro . swoją drogą to cudnie że będziemy miec własne forum wolne od podszywów i "komentatorów" super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to proste jest :) Wchodzisz np. na interie , potem na poczte i masz załóż konto. Wpisujesz dane itp. i już :) A mozilla po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozilla ma jakieś tam coś że można miec z niej maila :) ok to narazie założe na onecie ;) a ty z czego masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece bo pani nas woła na kolacje . Potem lece szybko zając łazienke :) Będe za godzinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! infinity założyła nowe forum . link powyżej . mam nadzieję że będzie ono wolne od krytyki osób postronnych jak to było dziś . dziewczyny ! logujcie się na nowym forum bo warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie ok :) dziś jest 19? Tak? To znaczy, ze za jakieś 7-10 dni mam okres. Zarejstrowalam sie na nowym forum, ale wole to. I ja zostaje tu. Jeżeli wy odchodzicie dla tamtego forum, to ja odchodze na dobre. Wybierajcie. Ale nie rozumiem czemu odchodzicie. Te forum od 256 stron, a wy odchodzicie dla innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi nie powiedziałam że odchodzę na dobre z tego forum . będe tu zaglądac , ale tam częściej . zresztą co to za różnica tu czy tam ? dlatego nie bardzo kapuje czemu nie chcecie. jeżeli odchodzicie to będzie bardzo smutno nie tylko mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla : Ja będe na tym forum i na tamtym :) Przecież nie trzeba z niczego rezygnowac .:D Jak coś to na tamtym forum jestem pod nickiem Phoebe_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi sie t forum podoba:) Założyłam sonde i nowy wątek:) Normalnie zaczepiste forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×