Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

no siemka dziewczynki ;) co was tak tu małoo ; > hah :D dzisiaj wyjątkowo mam good humor ^^ a u was co tam ; * dzisiaj sobie kupiłam stanik ^^ hah :D przymierzałam 80 cc i było o kapke za duży ;pp no ale B też się zadowolę hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge znowu ktoś się podszywa . ŻAL mi cię człowieku !. A tak poza tym to dzisiaj w końcu dostałam drugi okres . :) Spóźnił się 11 dni :P Nic mnie nie boli i czuje się świetnie :) A co u was ?. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej, co u was ? u mnie spoko . nie mam śluzu a ni bólów . Żal mi cię człowieku! I znowu połowa osób odejdzie przez podszywacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis o odpowiedż
ja mam 11 lat i nie wiem jak pogadać o miesiączce z mamą rozmawialismy z pania od przyrody i wiem co to jest ale nie wiem od kiedy mam nosic ze sobą podpaski do szkoły ps.moja mama jest bardzo czula na te tematy wygania mnie z pokoju kiedy w telewizji sie caluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis o odpowiedż
prosze o odpowiedz bo nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis o odpowiedż
czy to prawda podczas miesiączki kobietom wyrastają w pachfinach takie małe pryszcze, a później znów się chowają pod skórę (tak słyszałam od jednej dziewczyny z klasy, ale ona lubi ściemniać więc jej nie wierzę, odpowiedzcie, pliska- to ważne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Co u was;)? U mnie nadal brak czwartego okresu, No ale..:) Aduska; gratki;) Martyna; to fajnie;) Plis o odp; Oh, Moze powiedz.."mamo jestem Juz duża i pewne tematy także mnie Juz dotyczą... Możemy porozmawiać na temat.." Memory; fajnie ze wrocilas, przepraszam ale w ogóle nie mam czasu:( Maatylda12; żal mi cb!! Probujesz sie za mnie podszywac, ale ci cos nie wychodzi!!!! Ale oferma z cb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
czasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
wiesz dzieki ale moja mama nie wie ze ja sie interesuje dorastaniem ps. jaka jest różnica miedzy (miesiaczka, a okresem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja (plis odpowiedzcie)
nie podszywaj sie pode mnie jak bierzesz taka sama nazwe to nikt nie pozna ze jestem kims innym wiec idz z tad lub wymysl sobie inna nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam to dla zabawy żal mi was dzieci po co wchodzicie na takie strony ale z was debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Mam nadzieję,że mi pomożecie. 11 lutego dostałam pierwszy okres chociaż trwał tylko 1,5 ale był brązowy z krwią. Od 2-3 dni mam na majtkach brązową wydzielinę. Co to jest ( jeszcze nie miałam 2 okresu ) >>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
hej strasznie długo nie pisałam ale mam tak dużo lekcji ,że nie mogę się wyrobić kasiaara:wydaję mi się ,że to drugi okres ale dośc późno najlepiej porozmawiaj z mamą o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plis o odpowiedż
odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) co tam u was dzisiaj ? ; > U mnie tak sobie bo mnie bardzo boli brzuch i plecy ; ( Najgorsze było w nocy . Jak pierwszy raz dostałam to na noc wystarczała mi podpaska i była tam ledwie plamka . Wczoraj jak dostałam założyłam sobie podpaske, majtki i piżame . Budze sie w nocy za potrzebą a tu cały tyłek mam we krwi i prześcieradło . Przebrałam się, zaniosłam do prania i założyłam drugą podpaske . Wstaje rano i znowu to samo . masakra x// Poradzcie mi coś bo nie wyrobie z piżamami i prześcieradłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiaia
Aduśka musisz kupic wieksze podpaski na noc, to 1. a 2 to ze musisz nauczyc sie wstawac w nocy i zmieniac podpaske. Jak będziesz większa będziesz mogła używac tamponow, a one w nocy nie przesiąkają można spać wygodnie nie martwiąc sie żeby sie nie kręcić w łożku " bo coś przecieknie" . W sumie od nie dawna przerzuciłam się na tampony i nie wiem jak moglam tyle lat sie meczyć z podpaskami, sa niehigieniczne i niewygodne. No ale mysle ze na początki jednak lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
a wy jak myślicie to był okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam problem moją pierwszą miesiączkę dostałam 3 lutego trwał 3 dni. I od tamtej pory nie ma! Kiedy dostanę drugą? Ja się boje, że coś ze mną jest nie dobrze? pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka;-0
mam pyt. mam 12 lat ważę 37kg mierzę 1.43cm . mam śluz od 2 lat włosy pod pachami a na wzgórku łonowym się zaczynają. mama dostała w 5klasie(ja jestem w 6 ) a siostra w 2 gim brzuch mnie zbytnio nie boli proszę o szybką odp ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka ;-O : no to czekaj na okres ale wiesz ty masz dopiero 12 lat wiec nie martw się niczym ja dostałam jak miałam 15 lat wiec ; p nie ma się czym przejmować kurwa żal mi tych co się podszywają nudzi wam sie idiotyczne dzieci jak nie macie co robić to z mostu pozrzucajcie nie no na prawde żaaaal ; / u mnie wszystko ok a u was ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za durne dzieci wchodzicie na takie strony co za pedały i za debile.ZAL MI WAS DZIECI ŚMIECI.powtarzam żal mi was pedały. Ale wam sie nudzi p[oskaccie sobie z okien wtedy bede zadowolona bo was tu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty lol ogarnij sie i nie zaczynaj ze mną bo to sie żle skończy .lolto Debil i szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla skończ z tym i ogarnij sie robiłam to dla zabawy jesteś najwyrażniej ŻAŁOSNA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dawno tu nie wchodziłam ale mam pytanie czy jedzenie bananów przyspiesza wzrost piersi, a jeśli nie to co przyspiesza ich wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×