Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

fajnuchna; em nie kojarze cie zytnio ale siemka na forum ponownie ;) a u nas po staremu nie dziewczynki ?? :D a u cb ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
u mnie też sie nic nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
nie ja nie jestem Zadna funix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faniuchna
jestem fajniuchna od początku poprosu fajniuchna i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki;) Co u was?? U mnie git:D Fajniuchna: ja CIE pamietam:D fajnie ze Jestes:D Fortuna: o ja tam, oj tam!;) to jest Fajniuchna i koniec!.:D Jak u cb??:D Oh.., widzę, ze forum przygasa..:(, trzeba drewna dorzucić:D:p Rozkrecmy atmosferę!!;););) Pytania: odpowiadajcie!!:D 1. Kiedy zaczelyscie sie golic?? 2. Jakich podpasek uzywacie?? (jeśli ktos jeszcze nie ma okresu, to jakich bedZie używać:p) 3. Do dziewczyn mających okres: jak wasze mamy zaragowaly na to e macie okres i Moze dostaalyscue jakiś upominek??:D 4. Piszcie!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyla : 1. Ja zaczęłam się golić w em 1 gim. :) 2.Ja używam always so ok :) 3. Gratulowała mi tak jakbym milion wygrała :D 4. ok bd pisać cały czas : ** a u cb matylka co tam :** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniuchna
mam 11 lat zaczełam sie golić we wrześniu podpasek always bedę używać okresu nie miałam mama ciągle przypomina ,że mam jej powiedzieć jak dostanę i co jakiś czas czy dostałam ja bardzo nie lubie takich rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam się golić w 6 klasie. Mama mi gratulowała :D. Używam Belli, bo always to dla mnie odparzający plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;* dziewczynky. Dawno już nie pisałam na forum. Muszę się czymś pochwalić! ;p Wczoraj dostałam mój drugi okres;p. Bo pierwszy dostałam 3 Lutego. I go nie było;) Mam pytanko. :) Jak teraz dostałam drugi okest to już będę mieć na następny miesiąc też, czy nie musi się pojawić? :) ;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kiedy zaczelyscie sie golic?? Jeszcze się nie golę ;P 2. Jakich podpasek uzywacie?? (jeśli ktos jeszcze nie ma okresu, to jakich bedZie używać ) Naturella,a na noc Always ;) 3. Do dziewczyn mających okres: jak wasze mamy zaragowaly na to e macie okres i Moze dostaalyscue jakiś upominek?? Moja mama strasznie się zdziwiła ;D Zapytała,czy założyłam sobie podpaskę, a ja że nie. Ogólnie okay ;D 4. Piszcie!!!!!!! Ymm.. Okay :p Pytania ode mnie do was ; 1.Jak się poczułyście,gdy dostałyście okres ? 2.Czy powiedziałyście komuś poza mamą,że macie okres ? 3.Jeżeli powiedziałyście,to jak wasze kol. zareagowały ? ;p U mnie nada 2 okresu braaak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria1998 - wiesz,możesz nawet przez dwa lata mieć nieregularny ;) Ale zazwyczaj dziewczyny po 4 miesiącu mają regularny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się poczułam? W końcu na to czekałam. Koleżanki normalnie, śmieszne było bo to było na święta już późnej w szkole się okazało że jedna dostała 3 dni przede mną, a druga 5 dni po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żeby było ciekawiej, opowiadajcie dokładne okoliczności. A może miałyście jakieś wpadki? Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czee ;] Słuchajcie,dziopki. Piszcie do mnie na Gadu,na numer 13701823 ;] I mam prośbę do fortuna22- błagam,napisz do mnie na GG,bo mi się usunęły wszystkie kontakty, a z tobą super się pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Byłam przepełniona radością ! :D 2. Tak moim najlepszym kumpelom ; ** 3. Gratulowały mi i pytały jak to jest :D a co tom porabiacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka siemka :) hmm narazie nie odpowiem na większośc pytań bo nie mam okresu więc ... :) jak dostane to bd używac belli lub always . marti - dzięki ,z tobą też :* a tak przy okazji to wszystkim dziewczynom życzę miłych świąt !! wesołego jajka .. :D no i uciechy z wolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverose_Dior
Hej Dziewczyny ! Pisałam na tym forum pod koniec 2009 roku i wróciłam, żeby zobaczyć co się tu dzieje ;p Powiem wam tak: Nie macie okresu - Cieszcie się! Co z tego, że.. "jest się już kobietą".. ? Bycie Kobietą to stan umysłu... Pamiętajcie o tym ; )) . Bóle brzucha są czasami naprawdę straszne, przez okres często trzeba odwoływać plany (szczególnie w wakacje !)... Okres na początku jest nieregularny więc właściwie nie zna się dnia ani godziny xd... zanim wiecie same co nastąpi... Dlatego zawsze trzeba pamiętać o podpaskach co też jest uciążliwe... To, tak myślę, są największe wady.. Zalety? Nie wiem... Na początku miesiączka jest fajnym przeżyciem, bo można się pochwalić koleżankom, pójść z mamą do sklepu i wybierać dowoli podpaski... ale po 2 może 3 okresach ekscytacja opada... i następuje ten długi czas kilkudziesięciu lat w którym miesiączka będzie tylko komplikować sprawy... Dlatego NIE MARTWCIE SIĘ DZIEWCZYNY! IM PÓŹNIEJ TYM LEPIEJ, A NA KAŻDĄ PRZYJDZIE W KOŃCU CZAS. pozdrawiam ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
hej dziewczyny dzisiaj po południu dostałam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia :* : gratki gratki i jeszcze raz gratki ^^ witaj w świecie kobitek ^^ hah :D mam do was wszystkich pytanie : 1. Co było u was takim najbardziej charakterystycznym znakiem miesiączki 2. Cieszyłyście się , smuciłyście się , płakałyście czy byłyście przestraszone ja ujżałyście czerwona plamę ?? :D odp ; * co u was u mnie spoko ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paski_w_Kropki
Cześć dziewczyny! :) Mam małe pytanie. ;) Otóż tak. Mam śluz od 1,5 roku. Ostatnio jest go coraz więcej...Mam włosy wszędzie gdzie trzeba, ostatnio bolą mnie piersi... Czy to są objawy zbliżającej się miesiączki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są, ale może ona przyjść za miesiąc a może za rok. Każda ma inaczej i trzeba czekać po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula8824
Ja Mam teraz 13lat i nie mam jeszcze miesiączki! . Pojawiły mi się razem ze śluzem czerwone plamy cz to mogą być objawy 1 miesiączki ?? Prosze pomużcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula8824
Mam 13 lat i nie mam jeszcze miesiączki !! . Mam na majtkach razem ze śluzem czerwone plamy czy to może oznaczać że niedługo dostane pierwszą miesiączki pomużcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula8824 - to prawdopodobnie jest plamienie przedmiesiączkowe więc prawdziwa miesiączka pojawi się w najbliższym czasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula8824
Wczoraj znikneły mi te czerwone plamy i teraz mam tylko śluz co to może oznaczać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooł12
od stycznia mam okres i mam pytanie czy moge użyć mini tamponu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×