Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej:) Sorka ze mnie tak długo nie było, ale jadlam kolacje, potem sobie pospalam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla jesteś jeszcze chora? Bo ja jestem mam bardzo wysoką gorączke i żle sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: tak. Mam angine:( boli mnie gardło, głowa, ucho i węzły chlonne. Ale biorę antybiotyk i już jest lepiej:) ale fajnie- do końca tego tygodnia nie ide do szkoły, a potem ferie!;) w piątek miałam 39,5stopnia. Ale teraz w ciagu dnia to tylko 38:) powracam do zdrowia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka: pewnie jutro nie pójdziesz do szkoły, to o której sie spotykamy?;) 10? 11? 9.30?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
Jest ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla lubisz czytać książki? Dzisiaj w nocy ani troche śluzu nie miałam , a teraz to strasznie dużo. Jak wstałam bardzo dużo rzadkiego śluzu mi leciało i musiałam założyć wkładkę , a teraz to bardzo dużo lepkiego śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: tak, ja kocham czytać książki, ale nie mam zbytnio czasu... Nie może być 9.30? Ja lubię sobie pospac:p co do tego służy- na poprzedniej stronie podalam stronie, w sensie link strony o sluzie, wejdź sobie i poczytaj- fajnie to wszystko jest napisane:) a co do sluzu w nocy: mi tez nic nie leci, a gdy mam okres, to kropelka, dwie;) nie przejmuj sie. U mnie na razie sucho, mam nadzieje ze tak zostanie:) Dobra, ja ide zjesc śniadanie, ok? Za Max godzinę bede:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) U mnie nadal 0 sluzu.. Sylwunia: masz na myśli brak sluzu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia; na poprzedniej str podalam link stronki sluzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktos? Gosia? Sylwunia? Lolcia? A może Carmen? Kama? Lol? Aduśka? Kasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest normalne? Wiecie 3 lutego dostałam pierwszą miesiączkę, wczoraj wieczorem nic nie leciało, a dziś mam taki ciemny śluz (nigdy takiego nie miałam ciemnego) Tak zawsze jest po okresie? Pomocy! Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Daria wydaje mi się,że to jet normalne pierwsze miesiączki za zwyczaj takie są... Moja druga była podobna do twojej:) To jest podobno krew która szybciej zmienia barwę itp...(Dokładnie nie wiem):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale jestem chora i trochę sie przespalam:) Daria: dużo masz tego sluzu ciemnego, bo jak nie to często na koniec i początek okresu jest brązowy śluz... U mnie strasznie dużo sluzu, ze normalnie chce mi sie rzygć! Chyba se wkładke zmienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia: :) z tym sluzem to prawda??? A tak poza tym co u cb?? Ja mam angine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia: ja przed chwila wyczytałam, ze okresy mogą różnie wyglądać, zwłaszcza jak są nieregularne i skape:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×