Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
frania

Gdzie mogę kupić tanio złotą biżuterię?

Polecane posty

Gość gość
ja zlotej bym nie kupowala ale dlatego ze mam cos przeciwko niej tylko bardziej mi pasuje srebrna i wlasciwie aktualnie wszystko mam ze srebra z jubilea pl srebro jest oryginalne proby 925, mam 2 zestawy dalam jakies 150zl za 1 zestaw w zestawie pierscionek kolczyki i wisiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.bizuteriaperlei.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne zamszowe sneakersy od Isabel Marant udało mi się kupić na stronie dobre-repliki.pl niedawno. To jest replika i jak normalnie raczej staram się kupować oryginalne buty, tak tutaj dałam się przekonać koleżance i nie żałuję. Moja znajoma już od dawna w tym sklepie kupuje i bardzo sobie zawsze jakość odzieży i butów chwaliła. Faktycznie – mimo że replika to do złudzenia przypomina oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg_ba
Często kupuję biżuterię swojej żonie przez internet. Jak jest jakaś okazja lub bez. Ostatnio na rocznicę zamówiłem bransoletkę z grawerowaną dedykacją w sklepie https://lian-art.pl/ radości było co niemiara. Z czystym sercem polecam obsługę i jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo lepiej wg mnie wyglada bizuteria z topsilver.pl ja kupuje przez internet juz od bardzo dawna i nie tylko bizuterie. Z tego sklepu kupuje zazwyczaj cale komplety, pierscionki, kolczyki i wisiorki bo dopiero to elegancko wyglada jak sie ma na sobie wszystko z jednego kompletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna102
Dużo lepiej i taniej można kupić od producenta. Wystarczy porównać ceny. www.skarbiecsrebra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz czy ten lombard ma szerszą ofertę stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę znaleźć ten lombard stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lombard Expres znajdziesz w centrum na ul. Chmielnej, obok kina Atlantic i na Pradze Północ i Południe. Niedawno otworzyli się chyba na al. jana pawła, ale musisz poszukać dokładnego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiamag
Polecam biżuterię na www.tamilove.pl noszę od 2 lat piękna i niepowtarzalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
w lombardach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na alebutik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkowalska
Tanio zawsze można kupić w internecie ;) Ja bardzo polecam sklepik https://gold4u.pl/ chyba najlepszy na jaki trafiłam jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_Krk
Kupuje zawsze u Łodzińskich www.lodzinscy.pl, świetne ceny, duży wybór, z calego serca polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli tanio to głównie przez internet ponieważ w sklepach stacjonarnych narzucane są większe marże. Polecam stronę https://www.karkosik.pl/24-zlote-naszyjniki?p=2 . Dopiero się rozwijają dlatego całe złoto przecenili o 30% aby przyciągnąć klientów, więc na ten moment taniej ciężko jest znaleźć. Ja kupiłem złoty łańcuszek i jestem z niego bardzo zadowolony, jakość bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoni
www,goldrun.pl My mamy obrączki od tej firmy 2500 modeli . Jesteśmy bardzo zadowoleni – zarówno z jakości biżuterii jak i obsługi – wspaniałej doprawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarinn
polecam sprawdzić sklep soufeel.pl, mają tam bardzo duży wybór i oryginalną biżuterię. Od charmsów, bransoletek, po łańcuszki i pierścionki. Ja mam kilka od nich rzeczy i są bardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Ja to zazwyczaj kupuję nie złotą a pozłacaną bo tańsza a wiele się nie różni najczęściej kupuję w Anka Biżuteria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzielcia

Złota biżuteria z sygnowanym grawerem przeszła moje najśmielsze oczekiwania, firma www.twojjubiler.com.pl wykonała kawał dobrej roboty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Kurczę, ja mam zawsze problem z zamawianiem biżuterii przez internet.... Nie potrafię sobie wyobrazić jej na żywo... ostatnio zaryzykowałam i zamówiłam zawieszkę: https://www.tessoria.com/zawieszka-zlota-w-ksztalcie-serca-wysadzanego-czesciowo-cyrkoniami.html 

Jestem bardzo zadowolona, więc polecam :) Cenowo też nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonnka

Jak tylko odłożę trochę gotówki, to robię zakupy w diamentplus.pl . Mają śliczną biżuterię. Za każdym razem jak do nich pójdę - sama nie wiem co mam wybrać. Tyle rzeczy mi się podoba, że najchętniej wzięłabym wszystko. Myślę, że na brak wyboru - żadna z Was nie powinna narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jubiler.pl

Kilka razy kupiłem Jubiler.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mamie w prezencie zamówiłam perłową bransoletkę ze strony poczta kwiatowa. Wiedziałam że jej się spodoba. Kiedyś taką miała ale rozerwała jej się. Drugiej kupić już nie chciała bo było jej szkoda pieniędzy. Dlatego był to idealny pomysł na prezent 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

zwegrodzki.pl 

Ja tam zamawiam od dawien dawna i nigdy się nie zawiodłam, a wybór jest na tyle duży, że można znaleźć coś dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×