Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
frania

Gdzie mogę kupić tanio złotą biżuterię?

Polecane posty

czy może znacie jakieś sklepy jubilerskie, ktore oferują nie drogo złotą biżuterię? bardzo proszę o ewentualne adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum ZAKUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Ech, ja to jestem strasznym wrogiem wszelkiego plastiku, patyny, podróbek w biżuterii...Czasami można trafić na różne cuda co wyglądają jak biżuteria z diamentem, a nawet koło diamentu nie leżały, takich rzeczy się wystrzegam. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest zdecydowanie staviori - www.staviori.pl . Markowe, włoskie wzory, modne zestawy, złoto, srebro, obrączki, pierścionki zaręczynowe...no mają po prostu wszystko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_kwiecien
Z internetowych jubilerów to najlepiej mi się kupuje od firmy Marko – www.markobizuteria.pl . Oni są z Białegostoku i tam też mają stacjonarny punkt sprzedaży. Ostatnio to kupowałam tutaj srebrny krzyżyk do zawieszenia na łańcuszku na prezent dla mojego chrześniaka. Warto poszukać. Mają szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 83
Ja na komunię kupiłam tradycyjny zestaw łańcuszek i krzyżyk dla bratanka. Znalazłam go na http://www.jubilerteresa.pl Do tego dostałam gratis piękne pudełeczko i ścireczkę do czyszczenia biżuterii. Wszystko piękne i szybko wysłane. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Gdzie mogę kupić tanio złotą biżuterię?<<< x U każdego złodzieja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz szukać w skupach biżuterii, lombardach albo czasem na targach u rumunów lub może u cyganów, są duże szanse że trafisz na coś okazyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>są duże szanse że trafisz na coś okazyjnego<<< x i uroczo TOMBAKOWEGO :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się złoto przestało ostatnio podobać, jednak wolę srebrną biżuterię, lepiej mi się komponuję z większością ciuchów niz złote, a poza tym srebrną bizuteria chyba lepiej wygląda np. z kamieniami, szafirami, diamentami itd, ale to też zależy co się znajdzie ja ostatnio kupuje tylko na Jubilea.pl bo mają bardzo ciekawe wzory i duzy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savicki! My mamy obrączki od tej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni – zarówno z jakości biżuterii jak i obsługi – wspaniałej doprawdy! Każdego klienta traktują tak, jakby kupował brylanty za milion dolarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacjonarnie lub przez facebooka możesz kupić od Amadeus Jewellery www.facebook.com/bizuteria.AmadeusJewellery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olx, lombard, tam szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz firmę SAVICKI.PL? Ich kolekcja FAIRYTALE jest absolutnie cudowna, rzeczywiście jak z bajki! To w ogóle jest jedna z najlepszych polskich dobrych marek z dużą tradycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3333
Ciekawą ofertę srebrnej biżuterii znajdziesz w serwisie pod adresem http://ankabizuteria.pl . Często robię w tym sklepie online zakupy i jestem zawsze zadowolona. Rzetelność oferty sprawdziłam osobiście więc z pełną odpowiedzialnością polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta334
Naprawdę wyjątkowo piękne wisiorki znajdziesz w sklepie internetowym z biżuterią pod adresem http://ankabizuteria.pl/8-wisiorki . Ja tam ostatnio kupiłam sobie olbrzymi srebrny wisior inkrustowany kryształkami. Prawdziwe cudo! Transakcja przebiegła pomyślnie i myślę, że będę tam częściej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielooo
Z mojej strony mogę polecić http://dpk-lombard.pl/ Liczą sobie za gramaturę złota bez względu na wyrób, można dorwać bardzo tanie wyroby. Co więcej za zakup powyżej 200 zł dostajemy zniżkę 10% na kolejne zakupy na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ostatnio zamawiałam kolczyki z promocji w internetowym sklepie jubilerskim, z którego ofertą możesz zapoznać się na stronie pod adresem www.savicki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BSJEWELLERY
moim zdaniem bezkonkurencyjna firma jest tylko jedna BS JEWELLERY. Kupuje od nich już chyba 2 lata.. zawsze mega modne wzory, super jakość a do tego cena niższa niż u kogokolwiek. Piękne pudełko i wiele gratisów często polecam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43399648 bsjewellery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33b
Ja już od dawna kupuję biżuterię złotą w jubilerskich sklepach internetowych. Ostatnio trafiłam na ofertę marki Savicki, która mnie zachwyciła. Autorskie wyroby charakteryzuje unikatowe wzornictwo i wyjątkowa jakość wykonania więc jak szukasz oryginalnego pierścionka zaręczynowego to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz zrobić dobry uczynek, a jednocześnie uzyskać ciekawą biżuterię to polecam zainteresować się zestawem „Kluczyki do Szczęścia” od marki Savicki. Po zakupie biżuterii zysk idzie na fundacje rodzin adopcyjnych. Jakość zawieszek jest znakomita, ponieważ pochodzą bezpośrednio od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerssa
Co do naszyjników to ogromny wybór ma firma Lewanowicz. To w ogóle na ten moment mój nr 1 jeśli chodzi o biżuterię. Jak ktoś mieszka w Warszawie to najlepiej odwiedzić ich salon na pl. Grzybowskim, ale robią też sprzedaż online. Kolekcje są różne, ja się dałam niedawno skusić na naszyjnik z kategorii Tajemniczy Ogród, z kryształami. Pod linkiem -lewanowicz.com/shop/products/511/naszyjnik-new-tajemniczy-ogrod-2 jest pełny opis i zdjęcie. Cudeńko, prawda? A nosi się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na topsilver.pl widziałam ładną srebrną biżuteria, nie ma złotej ale dla mnie srebrna jest ladniejsza, lepiej sie prezentuje, zazwyczaj bardziej mi pasuje do całości i głównie do torebki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę złotą biżuterię, ale taką symboliczną, na co dzień. Ale na jakieś okazję zawsze szukam czegoś bardziej widowiskowego i wtedy wybieram okazałą biżuterię szklaną lub z kamieniami (oczywiście sztuczną. Bardzo ciekawa i ładna biżuteria jest w ofercie sklepu Kiara. Naprawdę polecam. Prezentuje się pięknie i jest bardzo ładnie i precyzyjnie wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę kilka dobrych słów o stronie www.savicki.pl napisać i o ich biżuterii. Kupowałem pierścionek na zaręczyny stąd i wszystko poszło po mojej myśli. Najważniejsze – dotarł na czas i pasował. Poza tym – szafir na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu, to fakt. Ma ten kamień coś w sobie. Moja narzeczona powiedziała – tak, i widzę z jaką dumą nosi pierścionek co mnie cieszy najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam spam...żenada. wszyscy tylko chca zarobic na programach lajalnosciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×