Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

tak jest w przypadku mami synka czyli w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja niecierpie mami synków to najgorszy rodzaj faceta jaki chodzi po tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie gniewam robota to robota trzeba pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka deser gdzie wy siędzisiaj podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:):):) hmmm komunia mnie czeka 3 czerwca mojej corci i juz panikuje co do prezentow nie wiem naprawde mala ma wszystko i kompa i rower i rolki i tysiace innych gratow ktore z tatusiem od kilku lat zapalenie zbieraja:P:P:P:P:P i chyba tak jak torba wolalabym poprostu kase a jak przyniosa prezenty to tez nic...przeciez nie o to w tym wszystkim chodzi....ale jak patrze na mala to wlasnie chyab tylko o to ach te dzieciaki....na szczescie cale przyjecie w restauracji wiec glowny problem z glowy,sukienki mamy takie same to taki zwyczaj parafi od kilku lat jedna krawcowa i identyczne sukienki dla wszyskich juz po pierwszej spowiedzi wiec znowu mozna cos odchaczyc a po za tym ciagle jakies spotkania próby i tym podobne bede szczesliwa jak jzu to wszystko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu i ty znalazłaś czas aby zajżeć do nas jakoś wszyscy dzisiaj zajęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi komuniami ja chociaż za rok to już się zastanawiam czasami co sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio nio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio nio
gówno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fpp
za rok masz komunie hana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj dokładnie chodzi o mojego chrześniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrza twarz
hmm... temat topiku o przegrywanej walce z internetem, a tu... pogadanki o przygotowaniach do komunii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu prawie codziennie rozmawiamy więc temat internetu przewija się tylko w pytaniach jak tam idzie z nin walka a tak rozmawiamy ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, teraz rozumiem ;-) Ja swojemu chrześniakowi na pierwszą komunię (6maja) kupiłam nowy monitor LCD (płaski, 19calowy). Bardzo się cieszył, więc i ja byłam szczęśliwa, że trafiłam z prezentem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie każdy może trafić w gust chrześniaka, i to nas nurtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto pięćdziesiat
laptop powinien rozwiazać problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, tak do końca to nie był jego wymarzony prezent ;-) Kiedy kilka tygodni przed uroczystością zapytałam go o coś, co pragnąłby otrzymać, bez chwili wahania odpowiedział: motorynkę, a w najgorszym wypadku laptopa,lub najnowszą konsole play-station 3 :-O Ponieważ nie stać mnie na zachcianki za ponad 2,5 tyś. dla 8-latka , musiał się zadowolić płaskim monitorem :P Na szczęście był nim oczarowany, więc byłam spokojna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niby za rok ale ciekawe co mi powie jak go zapytam co by chciał dostać i tego się najbardziej boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani ja już do domciu lecę pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana82 -najlepiej dziecka nie pytać, bo to tylko powoduje frustracje, kiedy wie się,że nie da rady spełnić jego oczekiwań (tak było w moim przypadku) ;-) Zastanawiam się, czego zażyczy sobie na 18-kę, jeśli już teraz ma wymagania, które mocno potrafią uderzyć po kieszeni. Oby nie okazało się,że za te 10 lat willa, tudzież sportowy samochód będzie standardowym prezentem wręczanym młodzieży wkraczającej w tzw. dorosłe życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, oglądam od czasu do czasu program na MTV \"My super sweet sixteen\", i widze,że tam dzieciaki dostają prezenty od rodziców za kilkaset tysięcy dolarów (wypasione samochody, to podstawa) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×