Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Gość lagjpd-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagjpd-
(kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki dzisiaj jak tam dzionek się zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to dzisiaj totalna olewka szef wybył na targi poznańskie więc nie robię dzisiaj nic, a po drugie humorek jak na razie terz mam dobry bo wczoraj dostałam od tak kwiatka od swojego kochanie ( zaznaczam że bardzo kocham kwiatki i dla tego tak mi humorek dopisuje nawet dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ostatnie urodziny dostalam tyle róż ile mam lat,jakiez to przygnębiające było:(,ale nie pokazalam tego po sobie.Na kazda okazję dostaję kwiaty,a często i bez okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e słoneczna to romantycznie ja tam stokrotki sama sobie zrywam bo mó ma tego pełno na podwórku, no to sobie dzisiaj pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też tak twierdzi ale czasami poprawi mi kwiatuszkiem humor ,a nieraz dostanę kwiatka w doniczce żeby był na jakiś czas i przy okazji praktycznie bo będzie stał jakiś czas. Wszystkie chłopy są praktyczne na początku jak się starają o nas to wtedy i cały bukiet nie robi różnicy a jak się już jest w związku i planuje jakąś tam przyszłość razem to stają się praktyczni, ale cóż zrobić trzeba jakoś z nimi żyć bo bez nich jeszcze gorzej.Przynajmniej mamy jakieś chamulce bo inaczej byśmy całą wypłatę przeznaczały na kosmetyki i ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba czemu tak muwisz o swoim jak by był gołodupcem to nawet na kwiaty by mu nie starczyło.Sory że się tak rozpisałam w poprzedniej wypowiedzi ale mnie trochę poniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo kobiety są rozrzutne i zawsze kupują mnóstwo niepotrzebnych i wg mężczyzn niepraktycznych rzeczy. Ostatnio mój stwierdził, że po co kupuję osobno szampon, odżywkę i żel pod prysznic jak mogę kupić jedno 3 w1:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie takie są chłopy. Ja wszystko do pielęgnacji włosów kupuję w salonie fryzjerskim są to rzeczy o 100% lepsze niż kupywane w drogeriach no ale co zatym idzie troszkę droższe, moja siora cioteczna ma zakład fryzjerski więc wiem co jest dobre a ja mam długie włosy więc muszę o nie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ma dzieci,to one hamują...Ja już nic luksusowego sobie nie kupuję,poza zapachmi..no tak ze środkowej półki,zeby nie sklamać.Bardziej teraz o dzieciakach myśle niż o sobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kupno kosmetyków to za bardzo mi się nie wtrąca chyba że zaczynam dużo ich kupywać ale co do ciuchów to już jest problem kiedyś nawet poszedł i oddał do sklepu co prawda póżniej pare dni się nie odzywałam i tydzień zero sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i ja tak będę kiedyś miała ale na razie mogę od czasu do czasu sobie pozwolić , a co do perfum to sobie pozwalam mam cztery których urzywam zależnie od okoliczności i nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
ja kiedys swojej dziewczynie kupilem slim fast, to sie obrazila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w calę się nie dziwie że się obraziła jaki facet przy zdrowych zmysłach kupił by pannie środek na odchudzanie ty się ciesz ze w twarz nie dostałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by była za szczupła to by tak nie zareagowała, pewnie miała jakieś kompleksy co do swojej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
by tylko sprobowala mnie uderzyc, to bym jej morde skapiszonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
wiadomo 🖐️ a z tym slim fastem to mial byc zart, a ona sie obrazila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×