Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Gość słodki deser
w dzisiejszych czasach można spotkać słodkich tylko facetów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
słoneczna panienka - Ile mam lat? Powiedzmy, ze juz grubo po 20-tce. A na dyskoteke nie pojde, bo nie lubie takich klimatow. Zreszta, tam bym nie chcial poznac dziewczyny. Faktycznie, mam malo wiary w swoje mozliwosci. Mozna nawet powiedziec, ze mam jej bardzo malo, prawie w ogole. Nieprzyjemnych wspomnien nie mam, no... moze jedno; jak pewna dziewczyna powiedziala ze nigdy nie bede mial dziewczyny. hana82 - nie na kazdego czeka druga polowka. Powiedz to ludziom, ktorzy cale zycie sa sami. Zycie to nie nowela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nasz słodziutki deserku no już myślałyśmy że sobie jakąś przygruchałeś i już niezaglądasz do nas albo zmieniłeś topik i nas olałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Nie jestem deserem. On ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
macie do czynienia z dwoma facetami na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
"Cofam to podejrzenie" czemu? Jestem bardziej beznadziejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V2 są ludzie samotni z wyboru a są też ludzie samotni nie wierzący w siebie jak Ty. Takze aby zaliczyć sie do osób niesamotnych musisz wziąć sie w garść. Uwierz, że wygląd to nie wszystko, gadana także (masz przykład mojego M). Ja takze nigdy nie biegałam po dyskotekach, mam ojca który zawsze wprowadzał reżim w domu. Mając swoje lata nadal traktuje mnie jak malolatkę. A jakoś Ci chłopcy zawsze gdzieś sie kręcili, a to w szkole, na studiach, w autobusie, na ulicy. Drugą połówkę można spotkać wszędzie i niekoniecznie musi to być zadymiona speluna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V2
Uwierzys w siebie, wziac sie w garsc... to wiem, ale nie potrafie. Kazdego dnia powtarzam sobie, ze sie zmienie i kazdego dnia jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
słoneczna przyniosła dziś słoneczne przedpołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i chłopaki:) chłopak,nie załamywać się.Ja po swojego męza musiałam jechać3000km.stąd....i na co mi to było:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam z wami już przestraszyliście się czy co deserku a ty teraz do raportu gdzieś ty się podziewał.V2 a jakoś zagadałeś do nas na topiku i się nie wstydziłeś no to może ty się przełamiesz i pogadaż z jakąś laską w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V2 - Uwierzys w siebie, wziac sie w garsc... to wiem, ale nie potrafie. Kazdego dnia powtarzam sobie, ze sie zmienie i kazdego dnia jest to samo. To samo czyli co? Zacznijmy może od tego co jest Twoim glownym problemem, malomowność, wstydliwość???? to nie problem wg mnie:-) Hello Torba borba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deserek jaki ty romantyczny jesteś oj chyba któraś cię rozprawiczyła.Torba borba co się stało że tak piszesz że na co to mi było.Przecież to wkońcy słoneczna to musi być słoneczko no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
słońce zachodzi a Ty nie zachodzisz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v2 może jakoś ci coś pomożemy z twoimi problemami zobzcz deserek posiedział prawie miesiądz z nami i jaki słodki się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser przecież słoneczna bierze tabletki więć nie zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
przy mnie by nie mogła brać tabletek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba borba co tam się stało że tak nagle się twój stan eufori się pogorszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser oj ty ciebi chyba rozprawiczył że taki słodziutki jesteś i nabrałeś śmiałości do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki deser
my byśmy żyli w czystości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna my jakoś ze swoim 5 latek sypiamy i nie wpadliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×