Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

można się pogubić od moich wpisów więc nic się nie stało witaj słoneczna no to teraz mów jak tam po gadce ze swoim kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzeczywiście wymyślasz problemy a to odbija się na atmosferze między wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Jade nad jezioro z dzieciakami,na wczasy 21.VI.Wczoraj słyszalam,że jest tam salmonella w jeziorze,no i co ja mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może i wymyslam, bo nie bardzo rozumiem jak można nie miec ochoty na spotkanie z \'ukochaną\" osobą, albo jak można siedzieć przed komputerem po 8 godzin, co robi wtedy siedząc do 24.00 i wogóle wielu innych jego zachowań nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczna--->nie rozumioesz jego zachowań,bo on jest uzależniony.Do mnie też wiele nie docierało,zresztą do tej pory nie dociera,jakie rzeczy robi czlowiek,którego kochasz i który Ciebie na swój sposób kocha,żeby np zdobyć pieniądzee na alkohol.Wtedy nie liczy sie nic.Moja obrączka też została przepita:(,wyciągał mi pieniądze z torebki.Kochana Ty tego nie zrozumieszm,bo nie jestes nałogowiec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak niespodziewanie wylądowałam w katowicach na targach motoryzacyjnych impreza niezła.Odemnie z biłgoraja pojechał cały autokar chłopa tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna a tak reszta same chłopy wdrodze niezły ubaw był jak to faceci popiją to zawsze jakieś jaja się dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to twoje kochanie miało przegwizdane jak musiał stobą biegać po sklepach ale należało ci się a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana on to jest maniakiem, pisałam zresztą już o tym kiedyś jaki to pedantyczny facet jest. Czasami to mi się nie chce chodzić po sklepach a jemu jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to on z tym chodzeniem po sklepach to zachowuje się jak prawdziwa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety masz rację ale pomyśl w przyszłości jak zamieszkacie razem wrobisz go w sprzątanie mieszkania a ty wtym czasie z koleżankami na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×