Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Huczne Wesele

propozycja dla druhen

Polecane posty

A ja mam taką radę. Nie ubierajcie druhen tak samo bo będzie za mdło lepiej aby były one w podobnym kolorze i rodzaju stroju czyli np. druhny w sukniach lub kostiumach( muszą to sobie same uzgodnić) A do tego specjalnie oznaczony kotylion,który będzie bardzo charakterystyczny i naprawdę elegancki. Napewno one same będą czuły się wyjatkowo nosząc to na stroju niż gdyby miały być ubrane identycznie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkooooo
wogóle nie mam zamiaru ubierac druhen po co małpować amerykańskie kiczowate pomysły, skoro w naszym kraju jets wiele cviekawszych tradycji nie reklamuj sie na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym złego że ona radzi
przeciez nikomu nie nakazuje, tylko radzi tum co sie na to zdecydują. Co kase za to bierze? nie rozumiem ludzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkooooo
a teraz znowu huczne wesele, tylko sobie słodzi pod czerwonym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestes niesprawiedliwa , a tak po zatym to nie wiedziałam ,że można mie tutaj kilka nicków TAAk? NIE POTRZEBUJĘ SOBIE SŁODZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedding Planner
Ja jestem jak najbardziej za licznym orszakiem druhen i druhów :) A poza tym nie jest to "małpowanie" amerykańskich filmów - jest to staropolski obyczaj :) Jeśli już, to amerykanie zapożyczają pomysły od innych kultur. Są zbyt młodym narodem, by wykreować swój własny styl i swoje tradycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze
druhny w takich samych sukniach wygladaja uroczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam
że komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam druhen, i zyje:D moze kazdemu zaczne dawac jakies obowiazki, i zaczne ich ubierac - aby sie kazdy odznaczal i przynajmniej bede widziala kto za co jest odpowiedzialny, i bede miala cale stado druhen, drozb, i.... ZARO GOSCI:D bez obrazy dla tych co maja druhny,itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×