Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makkara

Mieszkania socjalne i spoldzielcze w UK

Polecane posty

A u mnie nie ma punktow,tylko sa kategorie:) Ja mam \"C\",co oznacza,ze dopiero przedostatnia:( Najpierw \"A\"-to glownie bezdomni i ci co im sie dach na glowe wali,potem \"B\" to chyba ci co juz musza sie wyprowadzic lub lada dzien beda musieli,albo maja ciezka sytuacje,no a ja mam\"C\" to moge poczekac,moze sytuacja sama sie wyklatuje,a \"D\" to cala reszta nie brana pod uwage w pozostalych kateg. No to czekamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! Weronoko gratuluje!!!badz dobrej mysli i daj im pisemko,ze jestes w ciazy:)jak wzieli cie na jedno spotkanie to maja cie pewnie na uwadze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam z poprzedniej ciąży, to zaświadczenia nie dostanę wcześniej niż w dwudziestym tygodniu ciąży. A na słowo mi wierzyć nie będą. Więc narazie nie mam co zgłaszać. Oj dobrej myśli to muzę być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam w aplikacji jest zapytanie czy jest ktos w ciazy i przewidywana data porodu,dobrze pamietam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie🖐️ w ten sloneczny ale mrozny dzionek:) Dzis jestem tak zmeczona po wczorajszym dniu,ze nie bardzo mam sile naciskac klawisze.:( Home-link u mnie znow dzien wczesniej i jeszcze wczoraj go obejrzalam juz sie napakowalo 20 osob na jeden dom,wiec szanse jak zwykle marne:( Jeden z domow jest uliczke przede mna,wiec gdyby cos to daleko bym sie nie przeprowadzila:) Weroniko!!! Masz spore szanse,zwlaszcza,ze u ciebie z tego co zrozumialam nie ma jeszcze systemu licytacji. Wydaje mi sie,ze to jest szybszy sposob dostania mieszkania. Tego zycze tobie i innym:) Pozdrowionka na weekend👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest w aplikacji takie pytanie, ale trzeba dołączyć zaświadczenie MatB o ile dobrze pamiętam. A na czym polega ta licytacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc wreszcie mogę sobie z wami popisać ba podzielić się również mimi doświadczeniami,a może coś doradzić. TAK WIEC ODNOSNIE PRZYDZIALU MIESZKAN MAM TEGO TYPU DOSWIADCZENIE IZ JAK WIEKSZOSC Z WAS ROWNIEZ JESTEM W KOLEJCE OCZEKUJACYCH .DOKUMENTY ZLOZYLISMY JAKIES 1,5 ROKU TEMU ALE DOPIERO OD MAJA SIE CO TYDZIEN BUKUJEMY NIE WIEM JAK JEST U WAS ALE NAM PRZYZNALI PUNKTY OB.65 I MAMY BAND B ALE NARAZIE CISZA .W UBIEGLYM TYGODNIU BYLAM ZE ZNAJOMA W COUNSILU BO MOJ ANGIELSKI JEST BO BANI!!!!! I KAZALI CZEKAC MOZE WIECIE JAKI MA WPLYW WYSYLANIE DO NICH INFORMACJI O SYTUACJI W JAKIE SIE ZNAJDUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc wreszcie mogę sobie z wami popisać ba podzielić się również mimi doświadczeniami,a może coś doradzić. TAK WIEC ODNOSNIE PRZYDZIALU MIESZKAN MAM TEGO TYPU DOSWIADCZENIE IZ JAK WIEKSZOSC Z WAS ROWNIEZ JESTEM W KOLEJCE OCZEKUJACYCH .DOKUMENTY ZLOZYLISMY JAKIES 1,5 ROKU TEMU ALE DOPIERO OD MAJA SIE CO TYDZIEN BUKUJEMY NIE WIEM JAK JEST U WAS ALE NAM PRZYZNALI PUNKTY OB.65 I MAMY BAND B ALE NARAZIE CISZA .W UBIEGLYM TYGODNIU BYLAM ZE ZNAJOMA W COUNSILU BO MOJ ANGIELSKI JEST BO BANI!!!!! I KAZALI CZEKAC MOZE WIECIE JAKI MA WPLYW WYSYLANIE DO NICH INFORMACJI O SYTUACJI W JAKIE SIE ZNAJDUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA KIEDY BYLAM W CIAZY NIE CHODZILAM DO NICH A MYSLE ZE BY TO POMOGLO PRZYSPIESZYC PRZYDZIAL CHATY ,TAKZE DO DZIELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA KIEDY BYLAM W CIAZY NIE CHODZILAM DO NICH A MYSLE ZE BY TO POMOGLO PRZYSPIESZYC PRZYDZIAL CHATY ,TAKZE DO DZIELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki stare i nowe:) Jutro podpisuję umowę i dostaje klucze do mieszkanka, cieszę się jak dziecko. Nie było łatwo ale już mogę się cieszyć tym bardziej że dostałam mieszkanie w nowo wybudowanym bloku i będę pierwszą właścicielka. Cieszy mnie to że nie będę musiała remontować bo mieszkanie jest naprawdę super zrobione. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to to że chodziłam co tydzień do counsilu, pisałam listy nic nie pomogło. Lista oczekujących jest baardzo długa u mnie. Tylko fakt że musiałam sie wyprowadzic doprowadził do tego że dostałam mieszkanie. Każdy ma inne doświadczenia bo i w każdym counsilu jest inaczej. w jednym są punkty w inny bandy jeszcze w innym licytacje. Powiem jedno że większość z moich znajomych dostała mieszkanie bo musieli się wyprowadzić i chyba to jest jedyny skuteczny argument. Okonku ja trzymam kciuki za te Twoją licytację, oby się Wam udało. Jeszcze jedno dostać mieszkanie z counsillu to nie wszystko potrzeba mase pieniędzy aby doprowadzić je do stanu takiego jakie się chce. Niestety Anglicy o domy nie dbają. Często jest tak że Anglik dostaje mieszkanie po Polakach i nic nie musi tam robić a Polak po Anglikach i... niestety trzeba duzo wysiłku wkładać żeby wyglądało dobrze. Takie są fakty. Ale nie wazne jest jaki stan ważne że się ma:) powoli wszystko można robić. Pozdrawiam w Ten pochmurny dzień jak to bywa w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc wreszcie mogę sobie z wami popisać ba podzielić się również mimi doświadczeniami,a może coś doradzić. TAK WIEC ODNOSNIE PRZYDZIALU MIESZKAN MAM TEGO TYPU DOSWIADCZENIE IZ JAK WIEKSZOSC Z WAS ROWNIEZ JESTEM W KOLEJCE OCZEKUJACYCH .DOKUMENTY ZLOZYLISMY JAKIES 1,5 ROKU TEMU ALE DOPIERO OD MAJA SIE CO TYDZIEN BUKUJEMY NIE WIEM JAK JEST U WAS ALE NAM PRZYZNALI PUNKTY OB.65 I MAMY BAND B ALE NARAZIE CISZA .W UBIEGLYM TYGODNIU BYLAM ZE ZNAJOMA W COUNSILU BO MOJ ANGIELSKI JEST BO BANI!!!!! I KAZALI CZEKAC MOZE WIECIE JAKI MA WPLYW WYSYLANIE DO NICH INFORMACJI O SYTUACJI W JAKIE SIE ZNAJDUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc wreszcie mogę sobie z wami popisać ba podzielić się również mimi doświadczeniami,a może coś doradzić. TAK WIEC ODNOSNIE PRZYDZIALU MIESZKAN MAM TEGO TYPU DOSWIADCZENIE IZ JAK WIEKSZOSC Z WAS ROWNIEZ JESTEM W KOLEJCE OCZEKUJACYCH .DOKUMENTY ZLOZYLISMY JAKIES 1,5 ROKU TEMU ALE DOPIERO OD MAJA SIE CO TYDZIEN BUKUJEMY NIE WIEM JAK JEST U WAS ALE NAM PRZYZNALI PUNKTY OB.65 I MAMY BAND B ALE NARAZIE CISZA .W UBIEGLYM TYGODNIU BYLAM ZE ZNAJOMA W COUNSILU BO MOJ ANGIELSKI JEST BO BANI!!!!! I KAZALI CZEKAC MOZE WIECIE JAKI MA WPLYW WYSYLANIE DO NICH INFORMACJI O SYTUACJI W JAKIE SIE ZNAJDUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana108 -wyłącz caps loka-okropnie sie czyta Twoje wpisy.Duże litery w necie oznaczają krzyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile osób czeka na mieszkanko już rok? Ciekawa jestem czy oprócz mnie ktoś jeszcze tyle czeka? W counsilu powiedzieli mi, że przeważnie do roku ludzie czekają na mieszkanie. Ciekawe u mnie rok mija w styczniu...Hmmmm, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! Witaj Ana!!! Ja czekam na mieszkanie niecaly rok i mysle,ze jeszcze poczekam,bo wg wszelkich danych to ludzie z moja kategoria na mieszkanie takie jak dla nas czekali na przyklad od 2004 roku:( No a ja czekam dopiero...........9 misiecy:p Teraz maja sie zmienic troche te warunki wynajmu o ktorych wczesniej pisala chyba..............anecia:) Nie wiem czy to leoiej czy gorzej,ale na pewno nie przyspieszy to niczego.Wolalabym na tyle dobrze zarabiac i byc pewna pracy i dochodu by moc starac sie o kredyt i kupic dom..........ale coz:( U nie dzis dopiero 3 dzien licytacji(do konca jeszcze 2 dni) a tu juz na jeden dom w mojej miejscowosci(ktory i ja licytuje)jest 40 osob a na drugi-37.........wiec marne szanse:P Powodzenia!!!Spadam polozyc mala spac:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi29 ciesze sie razem z toba tym twoim nowym mieszkankiem i zycze ci zeby nadal ci sie szczecilo tak jak z tym otrzymaniem mieszkania.Wiem ze wasze zycie stanie sie spokojniejsze wiedzac ze macie swoj domek z ktorego nikt was nie wykopie.Przede wszystkim gorace causki dla tej sliczniutkiej niuni ktora napewno jest najwiekszym waszym szczesciem. Evi29 ciesze sie bardzo.Pare dni nie zagladalam bo chorowalam i nie mialam sily nawet zeby kompa odpalic ale dzis jak przeczytalam to ciesze sie ze chociaz wy mieliscie takie szczescie.Ja mam nadzieje ze nam tez sie poszczesci kiedys.My czekamy na pismo ktore ma napisac prawnik naszego landlorda zeby wszystko bylo prawnie i zeby cansil sie nie przyczepial do niego tak stwierdzil.Wiec swieta spedzamy na tym mieszkaniu a co dalej okaze sie w najblizszym czasie.Ale nadal sie stresujemy jak dostaniemy pismo co bedzie dalej z nami. SUPERRRRR PS.SLICZNIUTKA MASZ NIUNIE!!! GORACE POZDROWION KA DLA WSZYSTKICH FORUMOWICZOW I TAKIEGO SZCZESCIA JAK EVI 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak to jest z tymi przydzialami jedni pisza ze chodza upominaja sie i dostaja a inni pisza ze trzeba czekac żadne pisma wysyłane do nich nic nie pomogą [także gratulacje tym co się udało!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak to jest z tymi przydzialami jedni pisza ze chodza upominaja sie i dostaja a inni pisza ze trzeba czekac żadne pisma wysyłane do nich nic nie pomogą [także gratulacje tym co się udało!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi!!Ja tez ci gratuluje!!) Trzyaj sie kobieto!!! A my coz czekamy dalej:( Moze nastepny rk bedzie lepszy od tego:)) U mnie ilosc chetnych ludzi na chalupy wzrosla do 44.:(szanse wiec zmalaly do..............zera!!!!! No to nadzieja znow jest,bo umiera ostatnia:) Milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Okon.. nie przejmuj sie mi powiedzieli ze jeśli komuś dana chata si e nie spodoba to z 30 możesz wskoczyć na pierwsze!!! może masz jakąś wilgoć wdomu to to zgłoś do mnie mają przyjść obejrzec bo jest to szkodliwe dla zdrowia .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu!!! Mam fajnego grzybka na scianie ktory sie ciagle odradza:( Nie nadaje na swiateczny stlo.ale dla nich to normalne,ze on jest. Dla mnie nie:( A jesli chodzi o to ,ze wskocze na wczesniejsze miejsce,to watpie,same kat.A i B a o C to daaaaaaaaaawno nie slyszalam:P Milego dnia,lece do gotowania potraw wigilijnych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Okon sluchaj a ja na twoim miejscu bym się do nich odwoływała nie wiam czy masz dzieci? ja wczoraj wysłałam im pismo bo mi przysłali do wypełnienia i napisałam ze wobecnej chwili nie mogę opisć skutków ale w przyszłości mogą się objawić i jeszcze takie tam ..... była u nas kiedyś jakaś babka i powiedziała żeby to myć pomyślałam że jest stuknięta i nie odpuściłam przysyłają mi kolejną osobę visitor..... zobaczymy ale punktacje nam wcześniej zwiększyli pozdro.......a w jakich okolicach mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ana!!!Okolice podane na dole kazdego mojego postu.A mysle,ze moge cos wpisac w takim okienku przy licytacji,tylko musze poprosic kogos madrzejszego o tlumaczenie,bo przy moim angielskim to "bykow" nawsadzam:p No to lece na razie🖐️........ojjjjjj miotly nie wzielam,hi,hi,hi.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×