Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość queeen25
zjadlam ciastko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie tak, musze sobie znalezc jakas prace zeby juz tu wogole nie wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greca ja tak samo;) na razie jestem w domu od czwartku, wiec na razie niezle sie trzymam:P ale po tygodniu zaczne swirowac chyba;) tez szukam pracy ale nie jest tak latwo jak mi sie wydawalo;) fakt , zawswze moge isc domarketu:P ale juz chyba wole siedziec w domu niz pracowac w markecie albo zbierac grzyby i je sprzedawac , czy jagody, niz pracowac w markecie:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze tam jest tragedia :( ale wole to niz siedziec w domu z rodzicami. na razie jestem nastawiona pozytywnie, zobaczymy co bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:) zazdroszcze Ci tego ciasta z truskawkami:) jutro rano jedziemy na jagody....beda pierogi z jagodami i bułeczki drożdżowe:) wiem,ze mi teraz nie uwierzycie...ale kiedys zateskniecie do mieszkania z rodzicami:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie, ale nie bede sie klocila. na razie po prostu mam ich nadmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis takie ciasto to max 30min roboty:) tez chbya pojde jutro na jagody:0 ide sie przejsc troche;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z jagód wrócilismy...cała noc lało...w lesie mokro...brrrr....ale trzy litry nasze...:) pies złapał 7 kleszczy...:(...na szczescie jeszcze sie nie wgryzły w niego...tylko chodziły po sierci....:).za chwile go znowu obejrze... wszystko wskazuje na to,ze na obiad beda pierogi z jagodami:) Setunia...ja pieke kruche z truskawkami...zajmuje mi to wiecej czasu...no bo samo ciasto..potem godzinka lezakowania w lodówce...i 50 minut pieczenia....:) zamiast truskawek moga byc i inne owoce...jabłuszka...to wychodzi mi szarlotka....sliwki...borówka amerykanska...morele...a nawet dzem...co kto lubi...:) pozdrawiam.... Asiulka....tylko z lapem romansujesz...czy moze po drugiej stronie jest jakis...mrrrrrr...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis no, no , niezle:) a Ty nie masz zadnych kleszczy?;0 ja kruche tez czesto robie najczesciej wlasnie szarlotke robie na kruchym uwielbiam jak sa brzeszki przypieczone :classic_cool: ide robie piersi udka wlasnie wstawilam troche je dzis zmofdyfikowalam:pciekawe czy beda zjadliwe:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mam nadzieje na te przypieczone brzeszki:D po pierogach...biore sie za drozdzowe...u mnie z nim to na dwoje babka wrózyła...wyjdzie..albo i nie:D zamierzam upiec drozdzowe bułeczki z jagodami...jagodzianki inaczej:) po powrocie z lasu...zostałam dokładnie obejrzana pod prysznicem;) kleszczy nie znaleziono;) uciekam....ciasto na pierogi zagniesc:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam jesc pierogi :) ruskie... moje ulubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis---?i co z tego ,ze po drugiej stronie jest ,jak romansowac mu sie nie chce:D Setunia🖐️:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja jeszcze nigdy ssama jagodzianek nie robilam a moja Babcia robi najpyszniejsze na swiecie:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam i nic mi sie juz nie chce-ciagle pada deszcz i tak od 2 tyg:-((( Witam wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie sie przyłapałam
na tym, że dłubię w nosie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena89
ostatnio wszystko mi sie wali.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wróciłam z badan...i nic mi sie nie chce.... jagodzianki ...te wczorajsze to sie nawet udały...zjadliwe;) u nas nie pada...swieci słonce...prawie w ogóle nie ma wiatru:) trzymajta sie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cami
Szykuję się do kina z kumpelkami :P Zaraz ide pod prysznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8-89
jem jabło, pisza o tym i mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambtnie pojade
: gOOOFno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×