Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość ambtnie pojade
po kiego wała mam pisać co robię w danym momencie?? :o chOOOJa Wam do tego, a i po co się chwalić, bądź ubolewać nad swoją sytuacją życiową?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mi mi
mam dola;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka.....komu????????????chcesz d...pę skopac?????????????? Setunia...tez mysle o bieganiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...tzn.??????????????? moze ja nie znam...albo mi jeszcze nikt za skóre nie zalazł....jestem tu dopiero cztery miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis ja dzis pierwsezy raz od dawna biegalam, dlatego dystans krotki:D , fajnie ze sis chce tez buiegac, to przynajmniej mam z kim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->zadna ze mnie \"romansiara\"-grzeczna jestem ;-)):D Dziewczyny u Was tez tak ciagle pada:-(((juz mam dosc tej pogody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka no cvo to za os. , ktorej tylek chcesz skopac??Moze pomozemy jakos:D:D:) u mnei dzis popadalo pada tak czsami troche ale zeby 2tyg pod rzad to na szczescie nbie bo bym totalnadepreche z braku slonca miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda w kratke....dzisiaj nie padało...cieplutko było nawet...na jutro zapowiadaja burze.... Setunia...mój pies to gonczy polski...bardzo szybki z natury....jak mnie czasami pociagnie...to biegne za nim i nie moge sie zatrzymac;) własciwie jak nam sie przyjrzec....to on mnie wyprowadza na spacer...a nie ja jego...;) ale mi to nie przeszkadza...niech sie dogus wyszaleje... ide lulu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->jasne ,ze znasz ta osobe...i ja myslalam,ze ja znam:-(( ...jak to czlowiek moze sie pomylic...ech:o Lubis--->a co to tak szybko dzisiaj nyny ?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesnie wstałam....jakis taki ...porabany dzionek..... juz dawno powinnam Morfeuszowi sie oddawac...;) Asiulka....przyłóz...moze Ci ulzy..po co tłamsic w sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis to ja chce takiego psa!!!!!!:):);) Asiulka wiesz ja ostatnio czesto zawodze sie na ludziach w tym realnym zyciu, wiec jeszcze gorzej:\"o;) ale moze powiedz nam jakos kto to;) czy to ta os. o ktorej kiedys pisalysmy na jednym z topickow?[nie wiem czy skojarzysz o ktory top mi chodzi:D;)] Lubis kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia--->dokladnie tak:-))):D,a jakich rzeczy sie przypadkiem dowiedzialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Setunia🌻 Wam również kolorowych....jak juz zdecydujecie sie odłaczyc od netu;) Asiulka...nie nerwuskuj sie:) a co do pieska...to rase polecam..madre psiaki...łagodne...choc na grubego zwierza....głw.na dzika...ale trzeba im zapewnic duzo ruchu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis no ja lubie duzo ruchu, tylko nei mam wlasnie z kim go zazywac, wiec taki psiak to byl by strzal w 10:) Asiulka ehhh kurde no , tylko ciekawoisc rozbudzasz we mnie:P no moze cos zdradzisz wiecej o co poszlo:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka jakas sprawiedliwosc musi byc na tym swiecie :D:D teraz u nas bedzie lalo przez miesiac:P[mam nadzieje, z enei:D;)] ide cos zezrec🖐️ z.w:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×