Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

popłakałam sie czytajac Twoja stopke Asiulka.... nie wiem ...w taki jakiś nastrój wpadłam... a czytałam ja przeciez wczesniej... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->ja mam czasami tak samo jak TY-jak dzien gorszy to i smutno ,a jak sie jeszcze przeczyta cos smutnego to lezki same plyna:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem kanapke modle sie aby klienci nie weszli w trakcie i gapie sie na monitor :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny;) u mnie pada dzis i pochmurno jest ale jeszcze nie narzekam z tego powodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->jak bys miala tak przez 2 bite tyg,albo i dluzej to bys narzekala:D,ze nikt by z Toba w domu nie wytrzymal:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka mi wystarcza max 3dni bez slonca i juz zaczynam swirowac:D [ide zrobic twarozek chyba;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co masz pomarańczo
jem pomidora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie papiloty porobic:Dbo dawno nie widzialam siebie z kreconymi wlosami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna:classic_cool: no nie wiem jak bede wygladac:o pewnie zaraz je jakos rozprostuje:D ide poczytac knige 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
ja jestem w delegacji w Hamburgu i nawet tutaj udaje ze pracuje i siedze na kafeteri. hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacuskabb
jestem w pracy i ściemniam, że pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zdjelam papilotow:o boje sie , ze sie przestrasze jak sibie zobacze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka🖐️ Hakuna🖐️ Setunia🖐️ [to w kolejnosci alfabetycznej...;)] pogodnego dnia....:) u mnie leje...niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia...stopka:classic_cool: ja musze sie jakos wysilic...a nie bazowac na mysli twórczej producenta krówek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przed kompem w cionzowych...ogromniastych ogrodniczkach....:D i smiac mi sie chce:D zaraz je zapakuje...i odesle:D ale z piłka...tam gdzie powinien byc brzuszek...nawet...nawet...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis wczoraj sie zasluchalam i tak mi sie ten kawalek spodobal, ze postanowilam wykorzystac go do stopki, bo ostatnio mialam malo ambitne te stopki:P a co Ty chcesz od swojej stopki, mnie sie podoba;)krowki b. lubie:classic_cool: oszukali Cie z tymi ogrodniczkami?:D wlasnie wyszpiegowalam kiedys na \"!\" , ze chcesz sobie ogrodniczki zamowic;) moja sis tez kiedys w konia zrobili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowię
­­­­­­­­­­­ ... Asiulkę, setunię, hakunę i resztę stałych bywalców Macha Wam wszystkim osoba forumowo obijająca się 🖐️ Przecież nie tak miało być... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena89
pogoda dupna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowię
­­­­­­­­­­­ setunia - wybacz, ale tutaj wolę o tym nie pisać :o może wystosuję do Ciebie wieczorem maila. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×