Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

idę podlac pelargonie w skrzynkach na parapecie za oknem... a potem ...zobaczy sie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochana !!!!!!!!!!! umyłam kibelek i niechcący połączyłam cillit i domestos o mało się nie otrułam !!!!!!!!!!!! Idę dalej sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot killer
jem max fruta i nutelle szukam filmu na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilkę bo łazienka jeszcze się wietrzy a pranko się kręci... Acha ! zjadłam kanapkę z masłem i pomidorem. Ja chyba też już pójdę 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis jak bylam mala przynioslam do domu cala reklamowke wlasnie takich niby \"kan\":D chcialam dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonne
wlasnie wrocilam z tyrki usmazylam cukinie i czekam na tego calego meza ma pozegnanie kolegi i podobno nie wroci pijany dobre sobie bo po 3 kieliszkach ledwie stoi a mialam ochote na jakis fajny sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa.....
a ja szykuje sie do meczu polska argentyna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwe sobie zrobilam w czytaniu ksiazki:-)) Zastanawiam sie co dalej............:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonne
do setunia na patelnie maslo troche czosnku jak ktos lubi pokrojone w plasterki nie za cienkie cukinia i smazymy okja wie 10 min moze mniej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonne dzieki , ze pamietalas o mnie:0 myslalam , ze jakos bardziej skomplikowanie bedzie , a tu najprosciej jak tylko mozna:) pewnie dobnra;)czosne lubie:classic_cool: sprawdzam pociagi;0 koleznka zadzwonila zebym na likend do Gdanska przyjechala;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego...niepechowego trzynastego piatku:)🖐️ jestem juz w pracy.... jakos wczesnie...ale jestem... Setunia...i co wymysliłas w sprawie likendu?:) aaa...wszystkim...smacznego sniadanka:) a co w ogole najczesciej spozywacie na sniadanie...? bo ja jestem raczej monotematyczna....banan lub biały ser z miodem...i kawa z mlekiem....czasami robie wyjatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosta 1985 D D D
a ja lubie na sniadanko jajeczniczke z dżemiczkiem :):):) a poza tym cherbata jakas nakapka ,kawka i papierosssssssek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ..
leze na lozku , pilnuje zeby siostrzyczka sie nie budzila bo nie mam ochoty pilnowac .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Siedzę sobie i tak myślę, że o czym tu myśleć ? Trzynasty dzisiaj i piątek Szkalana pogoda Suszę ubranie i buty Nic nie jem /na razie/ kosta --> czy Ty mieszasz tę jajeczniczkę z dżemiczkiem ? :o lubiś --> dzięki za życzenia i wzajemnie 🌻 Asiulka --> jaką książkę czytasz? setunia --> smakowała Ci cukinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam:-((,a tak bylo dobrze:-)) Lubis--->🖐️,TY to ranny ptaszek jestes:D Setunia--->wstawaj:D,trzeba bylo siedziec do nocy;-))🖐️ Beza-->🖐️Filary Ziemi czytam,super ksiazka:-)) P.S,a z baklazanami moge zrobic to samo co z cukinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis jeszcze za barszo nic:o jak cos to jutro z rana pojade;) ale top troche skomplikowane:D:) ja na sniadanie przewaznie jem kanapki z tym na co mam ochote albo jajeczniczke;) albo nalesniki czasem ;) Beza , a to Ty ta cukinie robilas wczoraj [na pomaranczowo:D:)]? jeszcze nei robilam , bo nie mam na razie ;) ja zarwsze smazylam chbya w jajku i bulce tartej;)albo dawalam do leczo:) Asiulka oj tam, tylko do 1:20 bylam na kafe:0z nikim nie romansowalam:D:) ide na serial i moze cos zjem;) 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia --> ja nie robiłam cukini, to Ty miałaś robić dlatego pytam, czy smakowała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza ja tylko podpytywalam wstepnie jak sie robi:) oki zmykam powyzywac sie na miesie bo rodzinka przejazdem wpada na lobiad do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby było prawda...ze jestesmy tym co jemy...to ja powinnam byc bananem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis nie samymi bananami czlowiek zyje:D:) Beza a co to byly za koraliki?czerwone korale?:D:) ide chbya jesc wlasnie lobiad;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×